Siyah Beyaz Aşk 20.bölüm kıyafetleri

Siyah Beyaz Aşk kıyafetleri 20.bölüm kıyafet markaları ile kaldığımız yerden devam ediyoruz. Dizinin geçen bölümünden sorulan Ayhan kıyafetleri ile alakalı detayları bu bölümde sizler ile paylaşmaya devam edeceğim. Bazı kıyafetleri bulmak oldukça zaman aldığı için bazı kıyafetleri sizlere Siyah beyaz aşk yeni bölüm kıyafetlerinde aktarmaya çalışıyoruz.  Yorum bölümünden ve instagramdan sorulan tüm mesajları okuyor, cevap vermiyorsak dahi mutlak derecede kıyafetleri sizler için araştırıyor oluyoruz.

Bu nedenle yazdığınız yoruma cevap verilmiyor bile olsa bizlerin mesajları mutlak derecede okuduğunu belirtmek isterim. Bazı zaman yerimizde olmadığımızdan bazı zamanlarda ise yogunluktan cevap vermeme durumlarımız olabiliyor. Fakat tüm istediğiniz kıyafetlerin notları alınıp araştırılıyor ve bulunabilen markalar mutlaka yazının içersinde yada yeni bölüm kıyafetlerine dahil edilmeye çalışılıyor. Bu sebeple istediğiniz kıyafetleri her yeni bölümde yorum bölümünden bizlere iletmeye devam ederseniz, istediğiniz kıyafet araştırılıp yazıya bulunduğu halde mutlaka eklenmeye çalışılacaktır.

Siyah Beyaz Aşk 20. Bölümde Aslı, dönüşmeye başladığı kişiden rahatsızlığını dile getiriyor; bunu değiştirmek için harekete geçmeye hazırlanıyor!

Yeter’in geçmişindeki saklı kalanları Yiğit ile paylaşması, Namık Emirhan’ı tedirgin eder. Zira Ferhat’ın babasının Namık olduğunu artık Yiğit de bilmektedir. Yiğit, yaşadıklarının ağırlığını kaldırmakta zorlanırken, tüm ailesini ilgilendirecek bir karar alma eşiğindedir.

Aslı ise Ferhat’ın, kendisini değiştirdiğinin farkındadır. Dönüştüğü kişiden rahatsız olan Aslı, bunun farkına iyice varır. Aslı, yeni yol haritasını belirlemeye karar verir ve bunun için gözünü karartmaktan da sakınmayacaktır.

Siyah Beyaz Aşk, merakla beklenen yeni bölümüyle 26 Şubat Pazartesi akşamı saat 20.00’de Kanal D’de!

Siyah Beyaz Aşk son bölüm kıyafetlerinde bu hafta da birbirinden farklı ve renkli model ve markalarla dolu. Dizi hayranlarının dizi de kullanılan Siyah Beyaz Aşk  Aslı (Birce Akalay) kıyafetleri ile alakalı sosyal medyada yaptıkları olumsuz yorumları sonucu kullanılan kıyafet modellerinde daha fazla çeşitlilik ve stil sunması bekleniyor. Bakalım dizinin yapımcıları bu yorumları dikkate alacak mı? Hepsi ve daha fazlası bu akşam yayınlanacak olan Siyah Beyaz Aşk dizisi 20.bölümde!

Siyah Beyaz Aşk 20.bölüm 5 Mart kıyafetleri
Siyah Beyaz Aşk dizi kıyafetleri sitemiz de diğer yeni bölüme kadar güncellenmeye devam etmektedir. Bu nedenle istediğiniz modelin markasını eklememiş olsak bile diğer günler araştırıp eklememiz muhtemel olacaktır. Bu sebepten ötürü dizi kıyafetlerini diğer yeni bölüme kadar takip etmenizi öneririm. Diğer yandan Siyah Beyaz Aşk Ferhat (İbrahim Çelikol) kıyafetleri ve markaları da yine bu hafta da yazımızın devamında olacaktır. Kıyafetlerin 30 dakikada bir güncellendiğini ve sürekli kontrol etmeniz gerektiğini unutmadan hatırlatalım. İstek yada merak ettiğiniz kıyafet model markalarını da yorum bölümünden bizlere ulaştırmayı unutmayın!


Siyah Beyaz Aşk 20.bölüm Ayhan (Selin Şekerci) giydiği deri ceket AZZAVERA


Siyah Beyaz Aşk 20.bölüm Gülsümün kabanı Adil Işık, elbisesi Herry


Siyah Beyaz Aşk 20.bölüm İdil’in elbisesi Fabrika‘dan Vildanın bluzu ise Fever markasından.


Siyah Beyaz Aşk 20.bölüm Aslı (Birce Akalay) mont Rcut İstanbul
Aslın’nın taktığı şal Forever New Türkiye eldivenler Marks & Spencer Türkiye


Siyah Beyaz Aşk 20.bölüm Aslı (Birce Akalay) taktığı gözlükler Tomford Kod: FT0369


Siyah Beyaz Aşk 20.bölüm Aslı (Birce Akalay) daha önceki bölümlerde taktığı ve benim bulamadım küpeyide buldum. Küpe AZZAVERA markasından.
Dilerseniz Siyah Beyaz Aşk 21.bölüm ve tüm YENİ eski kıyafetlerine buraya Tıklayarak ulaşabilirsiniz.

One Yorum on “Siyah Beyaz Aşk 20.bölüm kıyafetleri”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir