Siyah Beyaz Aşk 21.bölüm kıyafetleri

Siyah Beyaz Aşk 21.bölüm kıyafetleri markaları ve fiyatları ile kaldığımız yerden her hafta olduğu gibi bu haftada tüm enerjimiz ile devam ediyoruz. Dizinin bu hafta yayınlanacak olan yeni bölümünde ki sevdiğiniz kıyafetleri yada merak ettiğiniz kıyafetleri www.dizikiyafeti.com farklı ile ilk olarak sitemizde bulabilir, istediğiniz kıyafeti hemen altında yazan marka’nın sitesinden yada sosyal medya adreslerinden kendinize satın alabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey, her hafta düzenli olarak eklenen dizi kiyafetleri kategorisinde sevdiğiniz dizinin kıyafet modellerini ve markalarını kontrol etmek. Dizlerde kullanılan kıyafetlere kolaylıkla ilgili dizinin kategorisinden ulaşabilirsiniz.


Siyah Beyaz Aşk 21. Bölüm Ferhat’ın deri ceketi Desa markasından.

Siyah Beyaz Aşk 21.bölüm kıyafetleri arasında en çok merak edilecek kıyafetlerden biri Birce Akalay Aslı’nın giydiği pudra rengi kaban olacak. Kaban Forewer New Türkiye markasından  fiyatı ise 500 TL’den 300 TL’ye inmiş ve online olarak satışa sunulmuştur. Ferhat’ın bu hafta giyeceği ve bölüm boyunca kullanacağı deri ceketi ise Desa markasından. Modellerin ayrıntılı olarak resmini ve detaylarını yazımızın devamında paylaşıyor olacağım. Öncesinde bu hafta yayınlanacak olan dizinin kısa bir özetine değinelim mi ne dersiniz?

Siyah Beyaz Aşk 21. Bölüm Fragmanı ile haftaya bomba gibi düştü. Kendisini tanıyamayan Aslı, Ferhat ile olan ilişkisinde önemli bir karar almaya kalkıyor! Abisi Cem’in ölümü, Aslı’nın hayatını yeniden sorgulamasına sebep olur. Aslı, artık aynada gördüğü yüzü tanıyamamaktadır. Eski huzurlu günlerine dönmek isteyen Aslı, yeni bir hamle yapmaya hazırlanır. Aslı, ailesinden kalan son kişi olan Cem’i kaybetmenin acısıyla Ferhat’tan ayrılmaya karar verir.

Ferhat ise Aslı’nın bu kararı karşısında büyük üzüntü duyar. Aşk masallarının bittiğini düşünen Ferhat, Aslı’yı kaybetmeyi kolay kolay göze alamaz. Aslı, Ferhat’ın sorunlarını çözmeye çalışırken kendisinin de onun gibi hareket ettiğinin farkındadır. Birbirlerine benzeyen ikili, kendilerini bekleyen tehlikeyi fark ederler. Aslı, Ferhat için birçok probleme göğüs germeyi başarsa da bu durum onu gitgide yıpratmaktadır. Hepsi ve daha fazlası için bu akşam Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Siyah Beyaz Aşk yeni bölümünü sakın kaçırmayın. Dizi de merak ettiğiniz kıyafetler içinse dizinin hemen sonrasında bizler sizler için burada merak ettiklerinizi not alıyor olacağız.

Siyah Beyaz Aşk 21.bölüm kıyafetleri
Siyah beyaz aşk yeni bölüm kıyafetleri ile alakalı beğendiğiniz tüm modelleri yorum bölümünden sorabilirsiniz. Dizi yayınlandıktan sonra istenilen tüm kıyafetler not alınıp yazıya dahil edilecektir. Ayrıca diğer tüm istekleriniz içinde yorum bölümünden görüş ve önerilerinizi bizlere ulaştırabilirsiniz. Yorumlarınıza cevap yazılmıyor olsa bile hepsi tek tek özenle okunup araştırılıp bulunan tüm kıyafetler diğer yeni bölüme kadar yazıya eklenip sık sık güncellenecektir. Bu nedenle istediğiniz kıyafetin markası için yazımızı ara sıra kontrol etmeniz istediğiniz kıyafetin detaylarına kolayca ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Dizi yayınlandıktan sonra görüşmek dileğiyle.


Siyah Beyaz Aşk 21. Bölüm Aslı (Birce Akalay) giydiği trençkot Love my body fiyatı 150 TL olarak satışa sunulmuştur.


Siyah Beyaz Aşk 21. Bölüm Aslı (Birce Akalay) giydiği kazak Trendyol fiyatı ise 40 TL


Siyah Beyaz Aşk 21. Bölüm Aslı (Birce Akalay) giydiği pudra rengi kaban Forewer New Türkiye fiyatı ise 300 TL indirimli olarak satışta.


Siyah Beyaz Aşk 21. Bölüm Aslı (Birce Akalay) taktığı küpeler Kloto Desing fiyatı 95 TL


Siyah Beyaz Aşk 21. Bölüm Yeter’in bluzu Mango kolyesi ise Birgül Göralcan tasarımı.
Dilerseniz Siyah Beyaz Aşk 22.bölüm ve tüm YENİ eski kıyafetlerine buraya Tıklayarak ulaşabilirsiniz.

8 Comments on “Siyah Beyaz Aşk 21.bölüm kıyafetleri”

  1. 21 inci bölümde birce akalayın eşinden ayrıldıktan sonra taksiye binip giderken bir gözlük takıyordu markası nedir acaba çok beğendim yazılarınızı okudum fakat birce hanımın taktığı gözlükten hiç bahsedilmemiş. Yazarsanız gözlüğün markasını sevinirim.

  2. MERHABA ASLININ SİYAH KÜÇÜK PÜSKÜLLÜ CANTASI HANGİ MARKADIR RİCA ETSEM BİLGİLENDİRİRMİSİNİZ.

  3. kolları yırtık pelerin şeklindeki bej montun markasını ve fiyatını da yazar mısınız lütfen?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir