Siyah Beyaz Aşk 24.bölüm kıyafetleri

Yine bir pazartesi gününde Siyah beyaz aşk 24.bölüm kıyafetleri ile sizlerleyiz. Siyah beyaz aşk dizisinde kullanılan tüm kıyafetleri ilgili kategorinin ilgili bölümünden kolaylıkla bulabilir, sevdiğiniz yada beğendiğiniz kıyafetleri kendiniz için satın alabilirsiniz.  Sosyal medya’da daha çok sevilen dizinin bölümlerini izleme şansımız olmasa da kıyafetleri sizler tarafından beğenildiği ve sıkça sorulduğu için sitemizde hemen hemen her bölümü yer alıyor. Düzenli olarak eklemeye devam ettiğim dizinin ne yazık ki reytingleri gittikçe düşmekte. Dizinin reytinglerinin düşmesinin en büyük sebeplerinden biri ise Siyah beyaz aşk dizisinin yayınladığı gün olan pazartesi günlerinde yayın hayatına yeni başlayan dizilerden biri olan Yasak Elma dizisi. İlk bölümü ve yayınlanan fotoğrafları ile oldukça beğenilen Yasak Elma dizisi 1 ve 2. bölümü ile çok sevildi. Aynı gün yayınlanan Çukur dizisinden pek seyirci kitlesi alamayan Yasak Elma, Siyah Beyaz Aşk dizisinin neredeyse büyük bir izleyici kitlesini kendisine çekmiş durumda.


Siyah Beyaz Aşk 23. Bölüm Aslı (Birce Akalay) giydiği kaban Rcut.İstanbul küpesi Zekiye Kocarslan

Bu durumun nedenini diziyi izlemediğimiz için pek bilemesekte genel olarak Çukur dizi severlerinin erkek kitleden oluştuğu için izleyici kaybı olmadı. Fakat Siyah beyaz aşk dizisinden vazgeçenlerin tamamı Yasak elma dizisinde buluşmuş durumda. Bu hızlı ilerleyişini sürdürebilir mi, Siyah beyaz aşk dizisi eski izleyici kitlesini geri kazanabilir mi bunu bizlere zaman gösterecek. Bu akşam yayınlanacak olan her iki dizisinin yeni bölümü bir çok şeyi daha netleştirmiş olacak.

Siyah Beyaz Aşk 24.bölümde Neler Olacak ?

Fakat Siyah beyaz aşk dizisi bu şekilde izleyici kaybetmeye devam ederse final yapması söz konusu olacaktır. Siyah beyaz aşkın bu akşam yayınlanacak yeni bölümünde ise Ferhat’ın operasyona gitmesine engel olmaya çalışan Aslı, bebeği aldırmadığını itiraf eder. Aslı, ikinci kez eline aldığı silahı bu sefer kime doğrultacak? Namık’ın değişen tavırlarına dayanamayan İdil, kapalı kapılar ardında intikam peşinde. İdil’in sabrını taşıran son damla ne olacak? Cüneyt ile yaptığı işbirliğinin sonu nereye varacak?

Baba olacağını öğrenen Ferhat yaşadığı dünyanın buna uygun olmadığını düşünürken, Yiğit onun yanında. Bebeğinin kalp atışını duyan Ferhat karanlık dünyasından çıkmak isterken Yiğit, Ferhat yüzünden karanlığa mı gömülecek?
Ailesinden geriye kalan tek kişi olduğu için Aslı, Jülide’ye dört elle sarılmışken, Jülide’nin karanlık yüzü yavaşça ortaya çıkıyor. Yıllar öncesinden Namık’la Jülide’yi buluşturan kirli geçmişte neler saklı?

Siyah Beyaz Aşk 24.bölüm 2 Nisan kıyafetleri

Siyah Beyaz Aşk kıyafetleri ile ilgili aradığınız model yada markayı bulamazsanız dahi diğer günlerde yazımız güncellendikçe sizlerle paylaşılmış olması kesindir.  Sitemizi sürekli takip etmeniz sizleri istediğiniz tüm sonuçlara doğrudan ulaştıracaktır. Sizlerin istediği herhangi bir model yazımızda bulunmuyor ise yorum bölümünden istediğiniz kıyafetle alakalı bilgi isteyebilir, detaylarını bizlere sorabilirsiniz.
Dizi başladığında görüşmek dileğiyle, mutlu kalın. Bütün dizi ve dizilerde giyilen markaları www.dizikiyafeti.com farkıyla bulun!


Siyah Beyaz Aşk 23. Bölüm Aslı (Birce Akalay) giydiği ceket H6 by Hazal Ozman Fiyat 200 TL pantolon Forever New Türkiye küpesi Selin Ecer, yüzükleri Zekiye Kocarslan, gözlükler Turkuaz Optik, Ferhat’ın giydiği deri mont Mavi‘den.


Siyah Beyaz Aşk 23. Bölüm Aslı (Birce Akalay) giydiği beyaz kazak Mavi pantolonu ise Adil Işık‘tan.
Siyah Beyaz Aşk 23. Bölüm Ferhat’ın giydiği kazak Hatemoğlu markasından.
Dilerseniz Siyah Beyaz Aşk 25.bölüm ve tüm YENİ eski kıyafetlerine buraya Tıklayarak ulaşabilirsiniz.

One Yorum on “Siyah Beyaz Aşk 24.bölüm kıyafetleri”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir