Siyah Beyaz Aşk 25.bölüm kıyafetleri

Hızla sıcaklıkların arttığı ve havaların güzelleştiği güzel bir istanbul gününden herkese merhabalar, Siyah Beyaz Aşk 25.bölüm kıyafetleri, markaları ve tüm detayları için yine sizlerle beraberiz. Dizi yayınlandıktan hemen sonra bizler burada sizleri bekliyor olacak ve yorum bölümünden istediğiniz kıyafetleri not alıp araştırıyor olacağız. Bu nedenle sevdiğiniz kıyafetlerin markası için net bir şekilde sahne, renk ve model anlatarak tüm isteklerinizi bizlere ulaştırabilirsiniz.

Siyah Beyaz Aşk 25.bölüm Neler Olacak?

Ferhat, Aslı’ya aşkını yeniden dile getiriyor; yeni bir başlangıç için adım atıyorlar!


Aslı’nın bu karedeki gözlüklerini Turkuaz Optik‘den bulabilirsiniz.

Ferhat ile Aslı, zorlu süreçleri birlikte atlatmak için yeni bir adım atmaya karar verirler. Aslı’nın abisi Cem öldükten sonra yolları ayrılan ikili, Aslı’nın hamilelik haberi sonrası yeni kararlar almıştı. Ferhat, Aslı ile yeni bir hayat için kolları sıvar. Ferhat, tüm tehlikeleri arkalarında bırakıp bebeklerini büyütmek ister. Artık silah ve tehlikesiz bir hayat isteyen Ferhat, Aslı’ya yaptığı teklifle onu mutlu etmeyi başarır. Aslı, uzun zamandır beklediği teklifi almıştır ve yalnızca Ferhat ve bebeğiyle olmak ister.

Siyah Beyaz Aşk, merakla beklenen yeni bölümüyle 9 Nisan Pazartesi akşamı saat 20.00’de Kanal D’de!

Yiğit’in vurulması Ferhat ve Aslı’yı dehşete düşürür


Aslı’nın bu karedeki takıları Zekiye Kocarslan‘dan.

Siyah beyaz aşk dizisinde kullanılan tüm kıyafetleri ilgili kategorinin ilgili bölümünden kolaylıkla bulabilir, sevdiğiniz yada beğendiğiniz kıyafetleri kendiniz için satın alabilirsiniz.  Sosyal medya’da daha çok sevilen dizinin bölümlerini izleme şansımız olmasa da kıyafetleri sizler tarafından beğenildiği ve sıkça sorulduğu için sitemizde hemen hemen her bölümü yer alıyor. Düzenli olarak eklemeye devam ettiğim dizinin ne yazık ki reytingleri gittikçe düşmekte.
Bakalım ilerleyen günlerde bu dizi sevenlerine veda mı edecek yoksa kendini toparlayıp tekrar kaldığı yerden devam mı edecek hep birlikte göreceğiz.

Siyah Beyaz Aşk 25.bölüm 9 Nisan Kıyafetleri

Siyah beyaz aşk yeni bölüm kıyafetleri ile alakalı beğendiğiniz tüm modelleri yorum bölümünden sorabilirsiniz. Dizi yayınlandıktan sonra istenilen tüm kıyafetler not alınıp yazıya dahil edilecektir. Ayrıca diğer tüm istekleriniz içinde yorum bölümünden görüş ve önerilerinizi bizlere ulaştırabilirsiniz.

Yorumlarınıza cevap yazılmıyor olsa bile hepsi tek tek özenle okunup araştırılıp bulunan tüm kıyafetler diğer yeni bölüme kadar yazıya eklenip sık sık güncellenecektir. Bu nedenle istediğiniz kıyafetin markası için yazımızı ara sıra kontrol etmeniz istediğiniz kıyafetin detaylarına kolayca ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Dizi yayınlandıktan sonra görüşmek dileğiyle.


Siyah Beyaz Aşk 25.bölüm Aslı’nın ceketi Jaguette By Elvan, pantolon Mango,  ayakkabıları Skechers Türkiye çantası ise Coquet Accessories‘den.
Bu kombinde taktığı yüzükler ise Zekiye Kocarslan


Siyah Beyaz Aşk 25.bölüm İdil’in elbisesi Adil Işık
Dilerseniz Siyah Beyaz Aşk 26.bölüm ve tüm YENİ eski kıyafetlerine buraya Tıklayarak ulaşabilirsiniz.

2 Comments on “Siyah Beyaz Aşk 25.bölüm kıyafetleri”

  1. Bugünki bölümde Aslı’nın siyah ayakkabıları ve el çantası nereden?
    Cevap için şimdiden teşekkür ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir