Siyah Beyaz Aşk 26.bölüm kıyafetleri

Siyah Beyaz Aşk 26.ölüm kıyafetleri ve modelleri ile yeni bir güne başlıyoruz. Dizinin bu bölümünde giyilen ve eski bölümlerinde giyilen tüm kıyafet markalarını sitemizde bulabilir, dizinin kategorisinden her bölümü kolaylıkla inceleyebilirsiniz. Siyah Beyaz Aşk Birce Akalay kıyafetlerinin daha çok merak edildiği dizi de geçtiğimiz bölüm birbirinden güzel modeller sergilenmişti. Sizler tarafından çok sorulan kıyafetlerin detaylarını bir önceki dizi bölümünde paylaştık. Sıra geldi bu akşamın en çok beğenilen ve istek alan kıyafetlerine öncelik verekek dizinin yeni bölüm kıyafetlerini eklemeye. Tüm beğendiğiniz kıyafetler için yorum bölümünden bizlere ulaşabilir, istediğiniz kıyafeti bizlere ulaştırabilirsiniz.

Sevdiğiniz yada beğendiğiniz modellere öncelik vererek, araştırmalarımıza başlayacak ve ilk olarak en fazla istenilen kıyafetlerin marka detayları yazımızın devamında açıklanacaktır. Bu nedenle beğendiğiniz modelleri bizlere yorum bölümünden ulaştırmanız oldukça önemli. Peki siyah beyaz aşk’ın yeni bölümünde hangi kıyafetlere yer verilmiş ve bu akşam bizi hangi gelişmeler bekliyor gelin kısaca bir göz atalım.

Siyah Beyaz Aşk 26.bölümde Neler Olacak?

Siyah Beyaz Aşk 26. Bölümde Ferhat, Cüneyt’i cezalandıracak mı, yoksa Aslı’ya verdiği sözü tutabilecek mi?

Ferhat ile Aslı, yeni bir başlangıç için birbirlerine söz verirler. Ancak Cüneyt’in tüm ailenin önüne çıkması, Ferhat ile Aslı’yı çok zor bir durumun içerisine iter. Ferhat, Cüneyt’in arkasından çevirdiği yalanları ve kötü oyunları öğrenir. Ferhat, adeta intikam ateşiyle yanar. Üstelik Aslı’nın yeğeni Jülide, Ferhat ile Vildan’ın çocuğu olduğunu itiraf eder. Duydukları karşısında şok olan Aslı, ne yapacağını bilemez. Ferhat ise iki seçim arasında kalır; sevdiği kadın ve çocuğu ile yeni bir hayata başlamak mı, yoksa ailesinin uğradığı ihanetin intikamını almak mı?

Cüneyt’in gelişi, başta Ferhat olmak üzere herkesi harekete geçirir. Aslı, abisi Cem’in katili olarak bildiği Cüneyt’i görünce şaşkınlığını gizleyemez. Cüneyt, affedilmek ister ve ailenin karşısına çıkar. Jülide, yaptığı açıklamayla damgasını vurur. Özge’nin babasının Ferhat olduğunu savunur. Duydukları karşısında şoka giren Aslı, ne diyeceğini bilemez. Aslı ile Ferhat, yeni bir sınavla karşı karşıya gelir. Öte yandan Ferhat, intikam için kolları sıvar ve Cüneyt’i öldürmeye yeltenir. Aslı’ya verdiği sözü tutmakta zorlanan Ferhat, önemli bir kararın eşiğindedir. Siyah Beyaz Aşk, heyecan dolu yeni bölümüyle pazartesi akşamı 20.00’de!

Siyah Beyaz Aşk 26.bölüm 16 Nisan Kıyafetleri
Siyah Beyaz Aşk kıyafetleri ile ilgili aradığınız model yada markayı bulamazsanız dahi diğer günlerde yazımız güncellendikçe sizlerle paylaşılmış olması kesindir.  Sitemizi sürekli takip etmeniz sizleri istediğiniz tüm sonuçlara doğrudan ulaştıracaktır. Sizlerin istediği herhangi bir model yazımızda bulunmuyor ise yorum bölümünden istediğiniz kıyafetle alakalı bilgi isteyebilir, detaylarını bizlere sorabilirsiniz. Dizi başladığında görüşmek dileğiyle, mutlu kalın. Bütün dizi ve dizilerde giyilen markaları www.dizikiyafeti.com farkıyla bulun!


Siyah Beyaz Aşk 26.bölüm Aslı’nın sweatshirt Oxxo‘dan.


Siyah Beyaz Aşk 26.bölüm Ferhat’ın giydiği ceket Mavi‘den.


Siyah Beyaz Aşk 26.bölüm Vilda’nın kombini Gusto Giyim‘den.


Siyah Beyaz Aşk 26.bölüm Vilda’nın kombini Adil Işık, Handan’ın kombini ise Christine Cotton Club


Siyah Beyaz Aşk 26.bölüm kıyafetleri 


Siyah Beyaz Aşk 26.bölüm yeterin gömleği Mudo‘dan.


Siyah Beyaz Aşk 26.bölümAslı’nın kot pantolonu Levis bluzu ise Forever New Türkiye
Dilerseniz Siyah Beyaz Aşk 27.bölüm ve tüm YENİ eski kıyafetlerine buraya Tıklayarak ulaşabilirsiniz.

3 Comments on “Siyah Beyaz Aşk 26.bölüm kıyafetleri”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir