Siyah Beyaz Aşk 27.bölüm kıyafetleri

Siyah Beyaz Aşk 27.ölüm kıyafetleri ile kaldığımız yerden markaları sizlere ilk olarak sitemiz farkı ile sunmaya devam ediyoruz. Dizinin bu bölümünde merak ettiğiniz tüm kıyafetleri ilgili dizinin kategorisinde bulabilir daha önceki bölümlerle alakalı tüm merak ettiğiniz kıyafet markalarına yine aynı bölümden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Gün geçtikçe kan kaybeden dizinin yeni bölüm kıyafetleri ile alakalı tüm merak edilenleri araştırmaya devam ediyor olacağız. Fakat dizinin seyri ve izlenme oranları bu şekilde devam ederse Siyah beyaz Aşk dizisinin bu sezon final yapacağını söyleyebiliriz. Geçtiğimiz bölümlerde Senarist değişimi yapan dizinin izleyici kitlesini kaybetme oranı hızla devam ediyorken, yapımcılar bu dağılmayı bir an önce düzeltme çabasına girdiler, umarım dizi eski izlenen günlerine yeniden kavuşur.

Siyah Beyaz Aşk 27.bölümde Neler Olacak ?

Ferhat, Özge sırrını Aslı’dan saklıyor olmanın ağırlığı altında giderek ezilir. Aşklarında böyle bir sırrın olmasını istemeyen Ferhat, Aslı’ya her şeyi itiraf edebilecek midir? Aslı ise Jülide hakkında hiçbir şey bilmediğinin farkına varır ve yeğeninin geçmişini araştırmak ister. Jülide ve Vildan arasındaki yakınlık, Aslı’yı farkında olmadan Özge sırrını öğrenmeye yaklaştıracaktır. Ferhat, Aslı’yı Vildan’dan uzak tutmaya çalışsa da ikilinin yüzleşmelerine engel olması kolay olmayacaktır.


Aslı’nın gömleği Mavi takıları Zekiye Koçarslan‘dan.

Yiğit, Necdet cinayetindeki sırrı çözmeye yaklaştıkça giderek karanlık tarafa geçer. Kardeşindeki bu değişimi fark eden Ferhat, Yiğit’i durdurmak için harekete geçtiğinde kendi geçmişi ile ilgili büyük sırra yaklaştığından habersizdir.

Yiğit’in adımlarını uzaktan izleyen Namık ise, Yiğit’in gerçeklere ulaşmasına engel olmak adına elinden geleni yapar. Ancak bu uğurda aldığı bir karar kendisinin bile hesap edemeyeceği bir duruma neden olacaktır. Jülide ve İdil arasındaki gerginlik kimsenin tahmin edemeyeceği bir sonuç doğurur. Bu beklenmedik sonuca şahit olan sürpriz bir isim ise kurulacak yeni bir ittifakın habercisidir.

Siyah Beyaz Aşk 27.bölüm 23 Nisan Kıyafetleri
Siyah beyaz aşk kıyafetleri alakalı tüm isteklerinizi dizi bitiminden hemen sonra yorum bölümünden ulaştırabilir, sevdiğiniz kıyafetlerin markalarını öğrenmek için markalarını bizlere sorabilirsiniz. Araştırma yaparken yorum bölümünden yaptığınız istekler öne alınarak tüm istediğiniz modellerin markaları tek tek araştırılıp dizinin yeni bölümüne kadar yazıya dahil edilmeye devam edecektir. Dizi başladıktan sonra görüşmek üzere, şık ve çekici kalın.


Siyah Beyaz Aşk 27.bölüm Aslı’nın kazağı Mudo pantolon ise Levis‘den.


Siyah Beyaz Aşk 27.bölüm Aslı’nın ceketi H6 by Hazal Ozman


Siyah Beyaz Aşk 27.bölüm Ferhat’ın deri ceketi Mango, gözlükleri Turkuaz Optik‘den.
Dilerseniz Siyah Beyaz Aşk 28.bölüm ve tüm YENİ eski kıyafetlerine buraya Tıklayarak ulaşabilirsiniz.

3 Comments on “Siyah Beyaz Aşk 27.bölüm kıyafetleri”

  1. Siyah Beyaz Ask 26. Ve 27. Bölümde geçen Salaş Boğazli Yarım Kol Düz Beyaz kazağın markası nedir bilen var mı?

  2. 27. Bölüm de Ferhatın Asli ya dağ çileği getirdigi yatak odası sahnesinde Aslının üstünde pembe çizgileri olan saten bir pijama takımı vardı. Onun markasını cokk merak ediyorum. Araştırmanız mümkün mı acaba ? Teşekkürler şimdiden. INSALLH bulursunuz cokk beğendiğim bir takım gerçekten.

    1. Bu zaten pijama takımı 25. bölümde de var lütfen araştırabilir misiniz markasını çok ama çok beğendim pijamayi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir