Siyah İnci 11.Bölüm Kıyafetleri

Siyah İnci dizisi bu haftada ilginç sahnelerle dolu olacağa benziyor zira Aziz ve Vural  western dizilerinde olduğu gibi karşı karşıya gelmiş bulunmaktadır daha fazla spoiler vermeden içeriğimiz de bu hafta neler olacağından bahsedelim. Öncelikle Hazal ve Ebru yine şık bir o kadar’da birbirinden renkli elbiseler ile karşımızda olacak ve yine her zamanki gibi siyah inci kıyafet sponsorları markalarını ilk önce yayınlayarak sizlere en doğru bilgileri vermeyi hedefleyen sitemizde bulabileceksiniz.

Dizinin içindeki tüm ayrıntıları didik didik araştırarak  ve hatta bazen en ince ayrıntıları tabiri yerindeyse büyüteçle büyültüp markaları ve sponsorlarını sizlere en kısa zamanda  ulaştırmak için çabalamaktayız bu açıdan yorumlarda olur olmaz isteklerde bulunmayınız … Şaka şaka  🙂 istediğiniz kıyafetin markasını sorabilirsiniz zira sizlere bu merak ettiğiniz kıyafetlerin markalarını fiyatlarını araştırıp bulup sizlere ulaştırmak için  varız.

Sitemizde Siyah İnci 11. bölüm kıyafetleri markalarını ve fiyatları açıklanmaya başlandığında ilk olarak sitemizde bulabilirsiniz  bu açıdan sitemizi sürekli kontrol ederseniz sık sık güncellendiğini göreceksiniz.

Hangi marka ? ve Fiyatı nedir ?  gibi soruların cevaplarını sizlere en kısa zamanda  ulaştırmaya çalışan site editörlerimiz bu haftada sizlere (11. Bölüm Siyah İnci )dizide kullanılan kıyafetlerden bol bol görsel ekleyecektir bu görsellerin en kısa zamanda marka ve fiyatlarını  ara ara güncelleyerek sizlerle bir an önce paylaşacaklardır.  Dizinin sadece bayan oyuncularının değil aynı zamanda erkek oyuncularında kıyafetlerine yer vermeye çalışmaktayız  Kenan’ın pantolonu Aziz’in ceketi Vural’ın ayakkabısı yada saati demeden merak edilen tüm kıyafet ve modellerini markalarını, sponsorlarını ve fiyatlarını sitemizde bulabilirsiniz.

Siyah İnci hazal kıyafetleri dizi yayınlanmaya başlamadan ve yayın sırasında  tüm  kıyafetler eklenecek bir sonraki bölüme kadar kıyafetler sürekli olarak güncellenecektir.  Şimdilik dizi den bir kareyi sizlerle paylaşıyorum.   Beğendiniz herhangi bir model var ise model yada ismini bizlere yorum bölümünden belirtmeniz yeterli olacaktır. İstediğiniz tüm modellerin markaları tek tek araştırılıp özenle eklenecektir. Dizi yayınlandıktan sonra görüşmek üzere.

Siyah İnci kıyafet markaları


Siyah İnci Kenanın çift yaka ceket markası : Dilşan Selek (Özel Üretim)
Siyah İnci Kenan boğazlı triko markası : Koton
Siyah İnci Kenan deri eldiven markası : Koton


Siyah İnci Kenanın deri ceket markası : Derimod


Siyah İnci  Ebru gri kısa etek markası : Bsl Fashion


Siyah İnci  Ebru fuşya bluz markası : Bsl Fashion


Siyah İnci Irmak palto markası : Tiffany Tomato
Siyah İnci Irmak boğazlı kazak markası : Tiffany Tomato


Siyah inci Defne triko bluz markası : Batik


Siyah inci Defne etek markası :  Zeypr


Siyah İnci  Vural ceket markası : Lufian Türkiye


Siyah İnci  Ebru’nun ceket markası : Adil Işık


Siyah İnci  Ebru bluz markası : Bsl Fashion


Siyah İnci Kenanın gömlek markası : Lufian Türkiye
Siyah İnci Kenanın kazak markası : Tiffany Tomato
Dilerseniz Siyah İnci kıyafetleri 10. bölüm kıyafetleri ve tüm bölüm kıyafetlerine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Tıklayın

9 Comments on “Siyah İnci 11.Bölüm Kıyafetleri”

    1. Merhaba Tuba, Hazal kıyafet markaları henüz açıklanmadı. Takipteyim ve açıklanır açıklanmaz burada sizler için paylaşacağım. Takipte kalın lütfen.

    1. Merhaba Pınar Hazal kıyafetlerini henüz eklemeye devam ediyoruz. Dizi daha dün yayınlandığı için markalar yavaş yavaş açıklıyorlar. Açıklanır açıklanmaz ilk olarak sitemiz de bulabilirsiniz. Takipte kalmaya devam edin.

  1. Hazal’ın nişanda giydiği elbise yada tulum emin olamadım onun markasını bulabilir misiniz lütfen? Bir de ceket elbisenin tabii. Şimdiden teşekkürler..

    1. Merhaba Merve, Siyah İnci kıyafetleri eklenmeye devam ediyor. Dizi yayınlandıktan sonra markalar açıklamalarda bulunuyor ve bizde her gün model ve markaları güncellemeye devam ediyoruz. Açıklanır açıklanmaz ilk olarak sitemiz de bulabilirsiniz. Takipte kalın lütfen.

    1. Merhaba Siyah, Hazal deri ceket markası açıklanır açıklanmaz ilk olarak sitemiz de olacaktır. Takipte kalınız…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir