Siyah inci 13.bölüm kıyafetleri

Geldik haftanın sevilen dizilerinden biri olan Siyah inci kıyafetleri 13. bölüm dizi sponsorları ve fiyatlarını sizlere sunmaya. Siyah inci dizi kıyafetlerini satın almak için yapmanız gereken tek şey her hafta düzenli olarak eklenen siyah inci yeni bölüm kıyafetleri ve markalarını takip etmek olacaktır. Siyah inci kıyafetleri altında paylaştığımız markaların sitelerinden yada sosyal medya adreslerinden ürünleri almanız oldukça pratik bir çözüm olacak. Özellikle Siyah inci dizisi dikkat çeken Hazal kıyafetleri markalarını görselin altındaki markanın sitesinden almanız yada fiyat ve benzeri detaylara ulaşmanız için sürekli güncellenen dizi kıyafetlerini takip etmeniz yeterli olacaktır.

Hazal’ın kaçırıldığından şüphelenen Vural öfkeden deliye dönmüştür. Karısını Aziz Toprak’ın kaçırdığını düşünen Vural’ın öfkesi katlanır. Hazal’ı bulmak için heryeri arayan ve Aziz’in bu hamlesinin hesabını sormak için sabırsızlanan Vural, hiç beklemediği bir kumpasın ortasında bulur kendini… Kenan ve Aziz tahmininden çok daha büyük bir hamle yaparak Vural’ı köşeye sıkıştırırlar.

Elindeki son koz olan, Hazal ve Kenan’ın öpüşme görüntülerini, Hazal’a kaptıran Ebru köşeye sıkışmıştır. Üstelik görüntülerin kayıtlı olduğu flash belleğin, Vural’ın restoranın önünde bulduğu Hazal’ın çantasında olduğundan bihaberdir.

Demiroğlun ailesi, Hazal’ın ortadan kaybolduğu sürede Kenan’ın da yok olmasından işkillenmektedir. Özellikle Irmak, ikilinin beraber olduğundan adı gibi emindir. Vural’a kurulan kumpasla birlikte işler Demiroğlu ailesi için daha da içinden çıkılmaz bir hal alır. Güvenlik şirketinden gelen haber ile Canan büyük bir şaşkınlık yaşar. Irmak’ın fişinin çekildiği anın görüntüleri, aktarım sırasında yedeklenmiştir. Canan hiç vakit kaybetmeden kızının canına kast eden kişiyi öğrenmek için harekete geçer.

İyice köşeye sıkışan Ebru’nun ise gerçeklerin ortaya çıkmasına izin vermeye niyeti yoktur.  Ebru hiç beklenmedik ve geri dönüşü olmayan bir hamle yapar. Hepsi ve daha fazlası için her perşembe akşamı olduğu gibi bu akşamda saat 20:00 Star Tv ekranlarında, sakın kaçırmayın!

Sizlerden gelen istekler doğrultusunda yazıyı her 30 dakika da bir güncelliyoruz ve araştırdığımız tüm markaları ara ara eklemeye devam ediyor olacağız. Sürekli takip de kalabilir ve aradığınız marka ve modele en hızlı sitemizden ulaşabilirsiniz. Bunun için @dizikiyafeti Instagram sayfamızı da takip edebilir, yayınlanan kıyafetlerin markalarını ilk olarak sizler öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda yazıda bulunmayan herhangi bir kıyafet modelini yorum kısmından bizlere ulaştırabilir, detaylarını sorabilirsiniz. İstediğiniz model ve markaların araştırmaları yapılıp isteğiniz üzere yazımıza dahil edilecektir. Tekrar hatırlatmakta fayda olduğunu düşündüğüm önemli notumuz ise  yazımıza her modelin markası yarım saat arayla eklenecek olması, ara ara kontrol etmeyi unutmayınız!

Bayanların yanı sıra dizilerde giyilen kıyafetler de dizinin erkek  hayranları tarafından aranılan Kenan kıyafetleri de yazımızın devamın da yerini alıyor. Aynı zamanda Vural kıyafetleri, Kenan kıyafetleri, Canan kıyafetleri, Ebru kıyafetleri, Defne kıyafetleri de 13. bölümde yerini alacak. 

Siyah İnci 13.bölüm 21 Aralık Perşembe Kıyafetleri

hazal gumus bot
Siyah İnci 13.bölüm hazal gümüş topuklu bot : İlvi

kenan takim
Siyah İnci 13.bölüm Kenanın kıyafetleri arasında triko kazak, gömlek, ve palto dikkat çeken detaylar arasındaydı.
Siyah İnci 13.bölüm Kenan triko kazak : Zara 
Siyah İnci 13.bölüm Kenan gömlek : Özel üretim
Siyah İnci 13.bölüm Kenan yaka iğnesi : Kravat kolik 
Siyah İnci 13.bölüm Kenan Palto : Scotch & Soda

ebru simli triko
Siyah İnci 13.bölüm Ebru simli triko kazak : Koton

ebru ceket
Siyah İnci 13.bölüm Ebru ceket markası : BSL Fashion


Siyah İnci 13.bölüm Defne bluz : Koton Fiyatı 45 TL

Dilerseniz Siyah İnci kıyafetleri 14. bölüm kıyafetleri ve tüm YENİ bölüm kıyafetlerine ve detaylarına buraya Tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir