Siyah inci 15.bölüm kıyafetleri

Siyah inci kıyafetleri önceki bölümü sizlerle paylaşamamıştım, bir önceki hafta da yılbaşı tatili dolayısıyla yayınlanmayan dizinin bu hafta ki yeni bölümü bu akşam Star Tv ekranlarında olacak. Siyah inci kıyafetleri 15. bölüm giysileri ve markalarını yazımızın devamında açıklıyor olacağız. Siyah inci dizisinde merak edilen tüm karakterlerin kıyafetlerini her hafta yeni bölümü eklenen siyah inci kıyafetleri kategorisinde bulabilirsiniz. Siyah inci dizisi her bölümde yayınlanan kıyafetlerin diğer bölümden daha fazla merak edilip araştırıldığını takip edenleriniz çok iyi bileceklerdir, bu nedenle dizinin en ufak kıyafet detaylarına kadar inceleyip sizlere sunmuş olacağım. Tüm dizi kıyafetleri için her hafta düzenli eklenen bölüm kıyafetlerini ziyaret edebilir, yorum bölümünden soru ve önerilerinizi bizlere ulaştırabilirsiniz.

Vural’ın hedefi Kenan mı?

Hazal babasını hapse gönderiyor, Vural’ın şimdiki hedefi ise Kenan…

Annesinin ölümüyle iyice kontrolden çıkan Vural, Hazal’ı hayatının en zor kararıyla baş başa bırakır. Hazal babasının ismini verince Vural’ın da planı işlemeye başlar. Aziz polisler tarafından yakalanır ve Canan’ı öldüren baş şüpheli olarak sorgulanır. Soruşturmayı yürüten komiserin elindeki tüm deliller Aziz’i göstermektedir.

Diğer tarafta Kenan ile Irmak yıldırım nikahı ile evlenirler. Hazal ise Vural’la yaşadıklarını anlatmak için Kenan ile buluşur. Fakat Vural’ın ona hazırladığı sürprizden habersizdir.

Kenan’ın tek amacı ise Aziz’in suçsuzluğunu kanıtlamak, gerçek suçluyu ortaya çıkarmaktır. Peki düğümü çözecek tek kişi olan Ahmet, Ebru’yu ele verecek midir? Yoksa Kenan’a yine yalan mı söyleyecektir? Hepsi ve daha fazlası bu akşam yayınlanacak olan Siyah inci dizisi yeni bölümü ile Star Tv ekranlarında!


Siyah İnci 15. bölüm Hazal (Hande Erçel siyah elbise Nocturne fiyatı 170 TL

 Siyah inci kıyafetleri yada beğendiğiniz herhangi bir kıyafet modeli, markası ve fiyatı içinse yorum bölümünden istekte bulunabilir, dilediğiniz kıyafet modellerini yine bu bölümden bizlere ulaştırabilirsiniz. Dizi kıyafetlerini satın almak için yapmanız gereken tek şey sitemizi takip edip, kıyafetlerin altına eklenen markaların sitesi yada sosyal medya adreslerinden aynı kıyafeti kendiniz için almak olacaktır. Siyah inci dizi kıyafetleri sitemiz de diğer yeni bölüme kadar güncellenmeye devam etmektedir. Bu nedenle istediğiniz modelin markasını eklememiş olsak bile diğer günler araştırıp eklememiz muhtemel olacaktır. Bu sebepten ötürü dizi kıyafetlerini diğer yeni bölüme kadar takip etmenizi öneririm.


Siyah İnci 15. bölüm Hazal (Hande Erçel) çizmeler İnci Deri

Siyah inci dizisi yayınlandıktan sonra daha fazla kıyafet ve marka eklenecektir. Takipte kalıp ara sıra kontrol etmeyi UNUTMAYIN! İstediğiniz kıyafetlerin markalarını  yada fiyat bilgisini yorum bölümünden sorabilirsiniz,  sorduğunuz kıyafetin marka ve fiyatı araştırılıp yazıya eklenecektir.


Siyah İnci 15. bölüm Hazal (Hande Erçel) renkli gözlük İnhouse İletisim
Siyah inci 15.bölüm Kenan Tolgahan Sayışman palto Scotch & Soda


Siyah inci 15.bölüm Irmak hardal rengi triko kazak Setre Tekstil


Siyah inci 15.bölüm Defne siyah elbise Tiffany&Tomato


Siyah inci Defne kaban Frendz


Siyah inci 15.bölüm Vural siyah deri ceket Emre Erdemoğlu

Siyah inci 15.bölüm 11 Ocak Perşembe Kıyafetleri


Siyah inci 15.bölüm Vural gri ceket Lufian


Siyah İnci 15. bölüm Hazal (Hande Erçel) sarı örgü çanta Recep Yaşaroğlu Fasihon Designer


Siyah İnci 15. bölüm Hazal (Hande Erçel) yüzük Vintage Yüzük


Siyah inci 15.bölüm Irmak siyah kazak Trendyol

Siyah inci Hazal (Hande Erçel) Kıyafetleri


Siyah İnci Hande Erçel mini sarı elbise Süleyman Tezcan Fashion Designer 


Siyah İnci 15. bölüm Hazal (Hande Erçel) mavi kaban Adil Işık


Siyah İnci 15. bölüm Defne beyaz triko kazak Bsl Fashion


Siyah İnci Hazal (Hande Erçel) halka küpe Lelia Jewelry
Dilerseniz Siyah İnci kıyafetleri 16. bölüm kıyafetleri ve tüm YENİ bölüm kıyafetlerine ve detaylarına buraya Tıklayarak ulaşabilirsiniz.

6 Comments on “Siyah inci 15.bölüm kıyafetleri”

  1. HANDE ERÇELİN 15 BÖLÜMDE(11/01/2018) BÖLÜMÜNDE TAKTIĞI HALKA İÇİNDE YILDIZ OLAN KÜPESİ HANGİ MARKADIR
    TŞKLER

  2. Vuralın 15. Bölümde giydiği kaşe montun markasını be fiyatını öğrenebilirmiyim

    1. Henüz eklemediğim modeller açıklanmadı isteğinizi not aldım Alkan, açıklanır açıklanmaz yazıya dahil edeceğim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir