Siyah inci 16.bölüm kıyafetleri

Siyah İnci dizisi kıyafetleri 16. bölüm ile yeni karşınızdayız. Yazımızın devamında Siyah inci dizisinde 16. bölümde giyilen kıyafetlerin markaları ve modelleri sizler için açıklanıyor olacak. Sizlerinde sevdiği beğendiği kıyafetler var ise bunları her hafta yeni bölümle eklenen dizi kıyafetleri köşemizde bizlere yöneltebilirsiniz. Siyah inci kıyafetleri yada beğendiğiniz herhangi bir kıyafet modeli, markası ve fiyatı içinse yorum bölümünden istekte bulunabilir, dilediğiniz kıyafet modellerini yine bu bölümden bizlere ulaştırabilirsiniz.

Dizi kıyafetlerini satın almak için yapmanız gereken tek şey sitemizi takip edip, kıyafetlerin altına eklenen markaların sitesi yada sosyal medya adreslerinden aynı kıyafeti kendiniz için almak olacaktır. Siyah inci dizi kıyafetleri sitemiz de diğer yeni bölüme kadar güncellenmeye devam etmektedir. Bu nedenle istediğiniz modelin markasını eklememiş olsak bile diğer günler araştırıp eklememiz muhtemel olacaktır. Bu sebepten ötürü dizi kıyafetlerini diğer yeni bölüme kadar takip etmenizi öneririm.

Hazal hayatını değiştirebilecek mi?

Hazal bunca zaman Vural’ın kendisini kandırdığını öğrenmiş ve bu durumu çözüp hayatını değiştirmek için hemen planlar kurmaya başlamıştır.


Siyah inci 16.bölüm Ebru bluz BSL Fashion eteği Yasemin Pekkan Özel dikim

Canan Demiroğlu’nu Aziz’in öldürdüğüne inanmayan Kenan gerçek katilin kim olduğunu bulmak için Ahmet’i sıkıştırmaya devam ediyordur. Kenan’ın Ahmet’ten duyacağı haber üzerine herkesin bütün hayatı değişecektir.

Kenan’a olan aşkı yüzünden iyice sınırları aşan Ebru, hem Demiroğlu ailesine yakın olmak için hem de Defne’ye olan hıncından dolayı artık Sinan’a oynamaya başlar. İyice Ebru’nun ağına düşen Sinan’daki değişiklikler Defne’nin gözünden kaçmayacaktır. Hazal elindeki büyük kozla Vural’ı mahkeme salonuna götürmeye ikna etmiştir. Ancak Vural için Hazal dosyası henüz kapanmamıştır.


Siyah İnci  16. bölüm Hazal (Hande Erçel) giydiği kaban Agenda Morhipoda şu an satışta

Sizlerden gelen istekler doğrultusunda yazıyı her 30 dakika da bir güncelliyoruz ve araştırdığımız tüm markaları ara ara eklemeye devam ediyor olacağız. Sürekli takip de kalabilir ve aradığınız marka ve modele en hızlı sitemizden ulaşabilirsiniz. Bunun için @dizikiyafeti Instagram sayfamızı da takip edebilir, yayınlanan kıyafetlerin markalarını ilk olarak sizler öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda yazıda bulunmayan herhangi bir kıyafet modelini yorum kısmından bizlere ulaştırabilir, detaylarını sorabilirsiniz.

İstediğiniz model ve markaların araştırmaları yapılıp isteğiniz üzere yazımıza dahil edilecektir. Tekrar hatırlatmakta fayda olduğunu düşündüğüm önemli notumuz ise  yazımıza her modelin markası yarım saat arayla eklenecek olması, ara ara kontrol etmeyi unutmayınız!


Siyah İnci  16. bölüm Hazal (Hande Erçel) lacivet kaban Vekem, çantası ise Maeradesign


Siyah inci 16.bölüm Irmak kazak Vural ceket Defacto


Siyah inci 16.bölüm Kenan Tolgahan Sayışman kürklü deri mont ve botları Kemal Tanca 

 


Siyah inci 16.bölüm Kenan Tolgahan Sayışman siyah mont Nike 


Siyah inci 16.bölüm Kenan Tolgahan Sayışman siyah kaban Scotch & Soda

 
Siyah inci 16.bölüm Irmak deri kürklü deri ceket M Studio PR


Siyah inci 16.bölüm Defne kırmızı kalem elbise Lefon
Dilerseniz Siyah İnci kıyafetleri 17. bölüm kıyafetleri ve tüm YENİ bölüm kıyafetlerine ve detaylarına buraya Tıklayarak ulaşabilirsiniz.

22 Comments on “Siyah inci 16.bölüm kıyafetleri”

  1. Hande Erçelin 16. Bölümde hastaneden çıktığındaki üzerindeki siyah süet montunu bulabilir miyiz ?

  2. Merhaba Tolgahan Sayisman’in hastanede giydiği uzun; siyah yada lacivert, sapkası kürklü montun markası nedir?

  3. Merhabaaaa ? sizden rica etsem acaba bugün vuralla yemek yediğindeki siyah elbisesinin markasını bulabilir misiniz

  4. Bugün yayınlanan bölümde muayeneden çıktığında üzerindeki siyah deri yaka ve kolları kürk detaylı montun markasını nedir

      1. Merakla bekliyorum bu arada bakire olduğunu öğrenip doktordan ciktigindaki kürklü deri olan detay vereyim dedim 😉

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir