Ufak tefek cinayetler 11.bölüm kıyafetleri

Bir hafta ayrılıktan sonra Ufak tefek cinayetler kıyafetleri 11. bölüm ile yine sizlerle birlikteyiz. Heyecanla ve büyük merakla beklenen ufak tefek cinayetler dizisi kıyafetleri bu bölümde yine birbirinden renkli ve şık modeller ve markalarla dolu.  Yılbaşı sebebiyle geçtiğimiz hafta yayınlanmayan ufak tefek cinayetlerin yeni bölüm kıyafetleri uzun süredir beklenmekteydi. Her bölümde yayınlanan kıyafetlerin diğer bölümden daha fazla merak edilip araştırıldığını takip edenleriniz çok iyi bileceklerdir. Bu nedenle ufak tefek cinayetlerin en ufak detaylarına varana kadar her hafta yeni bölümde giysi marka ve fiyat bilgilerini sizlere sunmaya devam ediyoruz. Dizinin tüm kıyafet modellerini, dizi kıyafet markalarını, dizi de giyilen kıyafetlerin fiyatlarını yazımızın devamında bulabilirsiniz. Geçtiğimiz günler de ufak tefek cinayetler kıyafetleri ile alakalı yayınlanan bir haberin kısa bir bölümünüde sizlerle paylaşmak istiyorum. Bu haberle dizi kıyafetlerinin neden bu kadar dikkat çektiği ve merak edildiği ispatlanmış oldu.


Ufak tefek cinayetler 11.bölüm Oya uzun beyaz kaban Rcut Istanbul
Ufak tefek cinayetler 11.bölüm Serhan mavi gömlek, siyah pantolon Altınyıldız Classics


Ufak tefek cinayetler 11.bölüm Oya pembe kazak, bluz Forever New Türkiye fiyatı 70 TL ve indirimde

Artık dizilerde hikayenin sürükleyiciliği ve oyuncu kadrosu kadar karakterlerin kıyafetleri de her bölüm beklenen detaylardan biri oldu. Yeni başlayan Ufak Tefek Cinayetler bu konuda izleyenlere bir moda şovu sunuyor. Büyük küçük herkesi ekrana kilitleyen dizilerin konuları kadar karakterlerin kostümleri de bir hayli dikkat çekti. Her bölüm senaryonun akışı kadar oyuncunun ne giydiği de merak konusu oluyor.

“Her bölüm moda şovu gibi”


Ufak tefek cinayetler 11.bölüm Merve siyah tulum Adil Işık fiyatı 200 TL şu sıralar indirimde.

Star TV’nin yeni dizisi Ufak Tefek Cinayet’ler de gizemli konusundan çok kostümleriyle konuşulur hale geldi. Gökçe Bahadır, Tülin Özen, Aslıhan Gürbüz ve Bade İşçinin kıyafetleri büyük dikkat çekti. Ekranda adeta bir moda şov yaşatan dizinin kostüm sorumlusu Mukadder Özal dört güzel başrol oyuncusunu o kadar güzel giydirmiş ki dizinin kostümleri konu ve hikayenin önüne geçti. Ayakkabı, çanta ve aksesuar ile bütünleşen kıyafetlerin şıklığı dizinin görsel olarak diğer dizilere fark atmasını sağladı.


Ufak tefek cinayetler 11.bölüm Oya pembe kaban Forever New Türkiye fiyatı 400 TL

Ayrıca dizinin dört güzel kadının da zayıflığı ve fitliği konuşulan bir diğer konuydu. Aslında tanıtım çekimlerinin fotoğraflarından bu projede kılık kıyafete çok önem verileceği çok net anlaşılıyordu. Hikayenin ilgi çekiciliği, oyuncular, mekanlar kostümlerle artıyor.


Ufak tefek cinayetler 11.bölüm Merve bluz Mybestfriends

Kıyafetlere 400, takılara 100 bin lira harcandığı belirtildi
Kadın oyuncuların ilk beş bölüm için kıyafetlerine 400 bin lira harcanmış. Kıyafetlere uyacak aksesuarlar için de 100 bin lira harcanmış. Dolayısıyla bu görsel şov devam edecek ve biz modaya yeterince doyacağız. Dizinin stil danışmanı ve oyuncular her bölümde ayrı ayrı şıklıklar ile izleyici ile buluşacaklar.


Ufak tefek cinayetler 11.bölüm Oyanın beyaz elbisesi RAAİSEL

Ufak tefek cinayetler kıyafetleri dört iddialı kadının tarzını ekrana taşırken pek çok hanıma da tarzlarında fikir verecekler. Yani hanımlar ekrandan neyi nasıl kombinlemeleri konusunda birçok şeyi öğrenmiş olacaklar. Mukkadder Özal Ay Yapım kostüm & sytling sorumlusu Ufak Tefek Cinayetler’de karakterlerin kıyafet seçimini nasıl yaptığını da şu cümleler ile özetledi.


Ufak tefek cinayetler 11.bölüm oyanın kabanı The Ruf


Ufak tefek cinayetler 11.bölüm oyanın çantası Rossea
Türkiye satış fiyat 960 TL Tüm Vakkoramalarda ve İstinye’de bulunan Showroom’dan satın alım yapılabilmektedir. Detaylar için sosyal medya adresini ziyaret edebilirsiniz.

Senaryoyu okurken sahneye, duygu durumuna ve karaktere önem veriyorum. Karakterler oluşurken oyuncunun vücudu, kendini rahat hissetmesi önceliğim oluyor. Bütün karakterlerin kendi rengi var. Oya natürel, doğal, saf bir kadın olmalıydı. Yani klasik siyahçı bir kadın değil. Merve ise dişli, sözü geçen, renkli kırmızı bir kadın. Dizini Oya’sı Gökçe Bahadır arkadaşları tarafından ihanete uğramış bir kadını canlandırıyor.


Ufak tefek cinayetler 11.bölüm Merve siyah payetli kaban Machka fiyatı 995 TL ve şu sıralar indirimde.

Utc Oya Daha ayakları yere basan ve seksilikten uzak ve ölçülü bir tarzı var. Genelde çabasız şıklıktan yana ve çoğunlukla ceket pantolon takımları giyiyor.  Ama giydiği spor kıyafetleri de beğeniliyor. Pelin’de derin dekolteler ve yırtmaçları bolca kullanmış. Straplezler, sırt dekolteleri Pelin’de göreceğimiz detaylar olacak ama diziyi seyreden hanımlar bence Bade İşçil’den ilham alacak.


Ufak tefek cinayetler 11.bölüm Pelin deri ceket Kemal Tanca fiyatı 960 TL (İndirimde)

 Dizinin Arzu’su Tülin Özen ise aynı Aslıhan Gürbüz gibi karşımıza hiç bu kadar iddialı bir tarz ile çıkmamıştı. Onun için de yine danteller, simler yırtmaçlar ve iddialı kılıklar bolca kullanılacak. Aslıhan Gürbüz ilk defa bir dizide bu kadar iddialı kıyafetlerle karşımıza çıkıyor. Daha önce hep daha sıradan ve iddiasız kılıklarda ve rollerde kendisini tanımıştık. Onu ilk defa bu denli iddialı bir stil ile tanıyoruz. O da günümüzün trendi renkler detaylar parlak kumaşlarla karışımızda olacak.


Ufak tefek cinayetler 11.bölüm Pelin siyah tulum Tara Coşkuntuncel

Bu haberden de anladığınız üzere  Ufak Tefek Cinayetler hepimizi ekran başına kitlemeye devam edecek ve kıyafet modelleri ile moda ikonu haline gelmeye devam edip stil notları aldırtacak.  Bu kadar fazla özen gösterilen ve bu kadar para harcanan dizinin kıyafet modellerini ve markalarını araştırmamak  zaten mümkün olamazdı.

Ufak tefek cinayetler yeni bölüm kıyafetleri olarak dikkat çeken modelleri ise bu bölümde ; Merve lacivert tulum, merve siyah kaban, arzu gri çizgili takımı, pelinin siyah bluzu, burcunun kot ceketi ve burcu sweatshirt, oyanın yeşil takımı, burcu siyah pencereli bluz, burcu yıldız kolye, pelinin deri ceketi, pelin siyah kürk ve oya krem kaban, oya beyaz kaban,  bu bölümün dikkat çeken kıyafetleri arasında yer aldı. Tüm kıyafet modellerinin markalarını ve fiyatlarını ufak tefek cinayetler son bölüm kıyafetleri ve ufak tefek cinayetler son bölüm kıyafetleri yazının devamında bulabilirsiniz.

Ufak Tefek Cinayetler 11.bölüm 9 Ocak Salı Kıyafetleri

Ufak Tefek Cinayetler, Ufak Tefek Cinayetler Arzu kıyafetleri, Ufak Tefek Cinayetler burcu kıyafetleri, Ufak Tefek Cinayetler Edip kıyafetleri, Ufak Tefek Cinayetler kıyafetleri, Ufak Tefek Cinayetler Mehmet kıyafetleri, Ufak Tefek Cinayetler Merve kıyafetleri, Ufak Tefek Cinayetler Oya kıyafetleri, Ufak Tefek Cinayetler Pelin kıyafetleri, Ufak Tefek Cinayetler Serhan kıyafetleri, Ufak Tefek Cinayetler sponsorları, Ufak Tefek cinayetler Taylan kıyafetleri, utc kıyafetleri, ufak tefek cinayetler kıyafetleri nereden?


Ufak tefek cinayetler 11.bölüm Arzu kol ve bogazı yeşil detaylı gri kazak Koton şu an fiyatı 40 TL indirimli olarak satılıyor.

Ufak Tefek Cinayetler dizisi yayınlandıktan sonra daha fazla kıyafet ve marka eklenecektir. Takipte kalıp ara sıra kontrol etmeyi UNUTMAYIN! İstediğiniz kıyafetlerin markalarını  yada fiyat bilgisini yorum bölümünden sorabilirsiniz,  sorduğunuz kıyafetin marka ve fiyatı araştırılıp yazıya eklenecektir.

Ufak tefek cinayetler 11.bölüm Pelin (Bade İşçil) Kıyafetleri


Ufak tefek cinayetler 11.bölüm pelin kuşaklı çizgili elbise Meltem Özbek


Ufak tefek cinayetler 11.bölüm Pelinin küpeleri Zekiye Kocarslan


Ufak tefek cinayetler 11.bölüm pelin yırtmaçlı uzun siyah deri etek Tara Coşkuntuncel


Ufak tefek cinayetler 11.bölüm Pelin yeşil kürk ceket H&M Online’de bulamadım, bulur bulmaz fiyatını paylaşırım.
Pelinin burdaki küpeleri daha önceki bölümlerdede takmış olduğu küpedir.
House Of MahNik Atelier markasına ait olan bu küpenin fiyatı 155 $ cık 😛


Ufak tefek cinayetler 11.bölüm pelin kırmızı triko kazak Rue Online fiyatı 230 TL (indirimli)
Bu kazağı daha önce Fi Çi Duru karakterinin üstünde görmüştük, diziyi izleyenleriniz bileceklerdir, bu bölümü izlerken hatırlayan oldu mu?


Ufak tefek cinayetler 11.bölüm Pelin siyah kürk ceket Perihan Demirdelen


Ufak tefek cinayetler 11.bölüm Pelin küpe Selin Ecer

Ufak Tefek Cinayetler 11.bölüm 9 Ocak Salı Gökçe Bahadır Oya Kıyafetleri


Ufak tefek cinayetler 11.bölüm Oyanın küpeleri ve oyanın kolyeleri Bendis Takı


Ufak tefek cinayetler 11.bölüm Oya küpe ve oya kolye Bendis takı


Ufak tefek cinayetler 11.bölüm Oya yeşil pantolon takım Rue Online fiyatı 230 TL


Ufak tefek cinayetler 11.bölüm Oya yeşil ceket Rue Online fiyatı 220 TL


Ufak tefek cinayetler 11.bölüm Oya gri kazak Tommy Hilfiger


Ufak tefek cinayetler 11.bölüm Oya haki yün kaban : Selma State

Ufak tefek cinayetler 11.bölüm Arzu (Tülin Özen) Kıyafetleri


Ufak tefek cinayetler 11.bölüm Arzu beyaz kazak Benetton Türkiye fiyatı 250 TL


Ufak tefek cinayetler 11.bölüm arzu kazak ve pantolon Benetton
Arzunun giydiği bu kazağın fiyatı 150 TL

Ufak tefek cinayetler 11.bölüm Merve (Aslıhan Gürbüz) kıyafetleri


Ufak tefek cinayetler 11.bölüm Merve siyah kaban Marella
Mervenin takıları, merve küpe, merve yüzük, merve bileklik So CHIC


Ufak tefek cinayetler 11.bölüm Merve siyah saten sabahlık Marks & Spencer Türkiye


Ufak tefek cinayetler 11.bölüm Merve uzun elbise görünümlü yelek, ceket Ece Derya


Ufak tefek cinayetler 11.bölüm Mervenin kırmızı ağırlıklı renkli şalı LAR Studio fiyatı 280 TL

Ufak Tefek Cinayetler Burcu (Duygu Sarışın) Kıyafetleri


Ufak tefek cinayetler Burcu ceket Jaquette by Elvan Tığlıoğlu fiyatı 1980 TL


Ufak tefek cinayetler Burcu incili sweatshirt Dilvin bunu sizlere alternatif olarak sunuyorum,
henüz hangi markaya ait olduğu açıklanmadı fakat benzerine yakın bir parçayı sizlerle paylaşıyorum.


Ufak tefek cinayetler Burcu gri yaprak çanta Deryle Design


Ufak tefek cinayetler 11.bölüm Emlakçı Nihalin fuşya elbisesi Nocturne fiyatı 150 TL ve indirimli olarak satışa sunulmakta.


Ufak tefek cinayetler 11.bölüm Emlakçı Nihalin gözlükleri Jimmy Choo
Bu gözlüğün fiyatı 1350 TL Atasun optikte şu anda satışta.

Ufak tefek cinayetler 11.bölüm Serhan (Mert Fırat) kıyafetleri


Ufak tefek cinayetler 11.bölüm Serhan siyah hırka Calvin Klein


Ufak tefek cinayetler 11.bölüm Serhan siyah kaban Ramsey Modası
Dilerseniz Ufak tefek cinayetler 12. ve Tüm YENİ eski bölüm kıyafetlerine buraya Tıklayarak ulaşabilirsiniz.

88 Comments on “Ufak tefek cinayetler 11.bölüm kıyafetleri”

  1. (ilk mesaj için düzeltme)Arzu nun 11. bölümde giydiği krem kapitone mont un markasını rica ediyorum..

 1. Ufak tefek cinayetler 11. Bölüm oyanın giydiği yeşil pantolon ceket takımın kodu gerekiyor site bulamıyorum.

 2. Merhabalar,

  Oyanin kabani The Ruf markasi yazmissiniz. boyle bi marka yok sitelerde bulamadim. nerden bula bilirim acaba yardim ede bilirmisiniz?

  Tesekkurler.

 3. Merhaba, Merve’nin tapu dairesine giderken giydiği payetli giysi sanırım elbise, onun markasını biliyor musunuz? Teşekkürler, iyi akşamlar.

 4. Merhaba,

  The ruf markasini bulan varmi acaba? online sitesi de yok. yardim ede bilirmisiniz lutfen..

  1. Merhaba Elnara Instagram adresiniz var ise oradam bana mesaj atabilirsiniz. İlgili sayfaya yönlendirme yapacağım.

 5. merhaba oyanın gri kabanı için the ruf yazmışsınız ama internette bulamadım nerden ulaşabilirim link atabilir misiniz ve fiyatı ne kadardır acaba

 6. Merhaba, Arzu’nun giydiği sarı şeritleri olan gri kazağı göremedim sayfada, nereden olduğu ile ilgili bir detay var mı acaba?

   1. merhabalar arzunun gri kazagını kotonda yada herhangi bir alışveriş sitesinde bulamadım sizde mevcutmu?

    1. Merhaba mehmet Gri kazak stoklarda tükenmiş olabilir, tekrardan stoklara girecektir. Sayfamız satış sitesi değildir, koton sosyla medya adreslerinden de iletişim kurup ürünü talep edebilirsiniz.

    2. Merhaba kotonun sitesinde vardi gecen hafta.ben siparis verdim.bugun elime ulasti.belki kalmamis olabilir

 7. Merve nin bölümün ilk saatinde giydiği siyah bol tulumu çok merak ettim. Paylaşırsanız sevinirim. Teşekkürler

 8. Merhaba,
  Oyanın 11. bölümde giydiği gri geniş paça pantolonun markasını öğrenebilmemiz mümkün müdür?
  TOMMY HİLFİGER kazak ile takım olarak kullanılmıştı.

  1. Evet esin o pantolonu soran baya bir kişi var araştırıyorum, bulur bulmaz onuda dahil edeceğim.

 9. Merhaba
  Ben kıyafet değil de son bölümde Mila’ya gelen yılbaşı hediyesini ve içinden tren geçen bir yılbaşı süsü vardı onları nereden bulabilirim onu sormak istiyorum, mümkün mü acaba? Veya bir bilginiz var mı?

 10. Merhaba 11.bolumde Arzu nun uzerindeki gri yarim bogazli etrafi yesil cizgili kazagin markasini bilen var mi.

  1. Takipte kal iklim 1 hafta boyunca güncelliyorum kıyafetleri diğer yeni bölüme kadar, mutlaka bulup sizinle paylaşırım.

 11. Merhaba,
  Burcu’nun 11. son bölümde giydiği siyah triko elbise ( kolları- omuzları ve göğüs kısmı pencereli olan ) hangi marka?
  teşekkürler

  1. Merhaba Çiğdem o elbiseyi soran çok oldu, henüz bulamadım, bulur bulmaz paylaşacağım. Takipte kal lütfen.

  1. Nihalin gözlüğü hakkında hiç bir fikrim yok ama araştırıp bulur onuda dahil ederim, takipte kal Ceren

 12. Oya’nın 11. Bölümün başında giydiği pudra rengi kazak markası nedir ? (Kol bilekleri geniş olan )
  Teşekkürler

 13. oyanın emniyet müdürü ile görüştüğü sahnedeki pembe kabanın markasını da araştırabilirmisiniz

 14. Oyanin gri kabani – MR LONDON STUDIO yazmissiniz. Oyle bir marka yada magza yok. Internette arastirdim fakat bulamadim. Dogrusunu yazabilir misiniz? Yada link paylasabilir misiniz?

  1. Dizinin sponsoru bu şelikde bilgi verdi, benimde garibime gitti ama araştırıp tekrar düzenlerim ayşe takipte kal.

 15. Oyanın bu bölümde giydiği pembe gül kurusu renginde olan kabanın markasını biliyo musunuz?

 16. Merhaba, serhanın gençliğini oynayan çocuğun üzerindeki ceketi merak ediyorum da kafedeki ilk sahne yaka kısmı kürklüydü

 17. Pelin esti geçti bu bölüm kıyafetlerle… mervenin parlak siyah kabanı da güzeldi markası ne acaba biliyomusunuz

  1. Hayır bilmiyorum ama araştırıyorum o kabanı bende çok beğendim Duygu, takipte kal mutlaka paylaşırım.

  1. Merhaba Zerrin Burcunun triko elbisesinide not alıyorum araştırdıklarımın arasına yarına kadar yazıya dahil etmiş olurum, takipte kal.

  1. Oyanın kabanlarının çoğunu ekledim yazının üst bölümündede ekli olanlar var. Eklemediğim kaban modellerini de araştırdıkça ekliyorum. Takipte kalın lütfen.

   1. Oya gri kazak yazan fotograftaki kabanı bulabildiniz mi acaba? Yukardaki diğer gri kabandan farklı sanırım

    1. Henüz bulamadım, talep edilen bir kaç kıyafeti buldum, onları ekleyeceğim. Onuda bulur bulmaz mutlaka ekleyeceğim, merak etmeyin takipte kalın =)

  1. Dizi yayınlanırken bende bir taraftan araştırıyorum Nilay takipte kal lütfen, yazıya dahil edeceğim.

  1. Merhaba İpek tabiki de pelinin kırmızı kazağını araştırıyorum, bulur bulmaz yazıya ekleyeceğim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir