Ufak tefek cinayetler 17.bölüm kıyafetleri

Yine günlerden salı ve Salı günlerinin en fazla izlenen fenomen dizilerinden Ufak tefek cinayetler kıyafetleri 17.bölüm ile kaldığımız yerden marka ve fiyat bilgilerini sizlere sunmaya devam ediyoruz. Dizinin bu akşam yayınlanacak yeni bölümünden yine birbirinden şık ve enfes kıyafet tercihleri yapıldı.  Her hafta olduğu gibi bu haftada düzenli olarak tüm oyuncuların kıyafet markalarını sizlere sunmak için kolları çoktan sıvadık.  Ufak tefek cinayetler kıyafetleri ile her geçen gün daha çok merak edilip araştırılıyor ve izlenme rekorları kırmaya devam ediyor. Özellikle dizinin 4 güzel kadını kıyafetleri ile her hafta ekran başındaki hayranları mest etmeye devam ediyor.


Ufak Tefek Cinayetler 17.Bölüm Oya’nın giydiği mavi takım elbise H&M ceket ve pantolon ayrı olarak satışta.

Ufak tefek cinayetler son bölüm kıyafetlerine geçmeden önce dilerseniz bu hafta dizi de neler olacak kısaca bir göz atalım.  Pelinin Oya ile Serhan’ı gözetlerken ikilinin yakınlaşmaları ile bölüm sonu yapılan dizinin bu hafta ki yeni bölümü heyecanla beklenmekteydi. Sarmaşık’ta Merve Oya kapışması…

İki değişik tür kadın, iki farklı hareket planı… Merve’nin Serhan’ı farklı, Oya’nınki farklı. Peki kim ona iyi geliyor? Serhan’ın kimi istediği belli ama Oya’nın düşmanı büyük! Savaşması lazım. Üstelik bu defa ciddi bir müttefiki var Oya’nın; Pelin!

Pelin, Merve’yi yok etmek için Serhan-Oya aşkına el atıyor! Olacak bu iş ve Merve bitecek! Bakalım ne hin planlar kuruyor Pelin…Bu arada Mehmet; Arzu ve Burcu arasında… Genç sevgilisinden kurtulup ailesine geri dönmek istiyor. Burcu’nun efsane hamlesine hazır olun!! Merve’den de dev bir plan geliyor bu bölüm. Hayran olmamak elde değil, Merve bu! Ufak Tefek Cinayetler akıl oyunlarıyla dolu, entrikalı yeni bölümüyle Salı akşamı Star’da!..

Ufak tefek cinayetler yeni bölüm kıyafetleri arasında bu hafta tatilde Burcunun giydiği gecelik, burcunun giydiği mont, Arzunun giydiği mont yine arzunun taktığı bere ve atkı, oyanın giydiği takım elbise, pelinin giydiği  siyah kadife takım, Mervenin giydiği payetli bluz, oyanın giydiği düğmeli mavi elbise, mervenin giydiği hardal rengi ceket, mervenin giydiği yeşil mont ve pelinin giydiği siyah dantelli elbise ve de  tül detaylı elbise haftanın merak edilen kıyafetleri arasında yerini alacak.


Ufak Tefek Cinayetler’de kullanılan gözlük markalarının tamamı Turkuaz Optik markasına ait sitede satılıyor. Görselde paylaştığım
Oyanın gözlüğü, Mervenin gözlüğü, Burcunun gözlüğü, Mehmetin gözlüğü veismini unuttuğum Arzunun kızı rolundeki bayanın taktığı
tüm gözlükleri buradan satın alabilirsiniz.

Ufak tefek cinayetler kıyafetleri dört iddialı kadının tarzını ekrana taşırken pek çok hanıma da tarzlarında fikir verecekler. Yani hanımlar ekrandan neyi nasıl kombinlemeleri konusunda birçok şeyi öğrenmiş olacaklar. Bu haftanın tüm kıyafet modelleri ve markaları yazımızın devamında açıklanıyor. Ufak tefek cinayetler kıyafetleri ile alakalı eski bölüm model ve marka bilgileri merak eden kullanıcılarımız var ise eski bölüm kıyafet modelleri ve markalarını inceleyebilir, istedikleri kıyafetlere kolaylıkla ulaşabilirler.

Ufak tefek cinayetler 17.bölüm 20 Şubat Kıyafetleri
Biliyorsunuz ki Ufak tefek cinayetler kıyafetleri ile alakalı bir bölüm eklediğim zaman, diğer yeni bölüme kadar yorum bölümünden istekte bulunduğunuz tüm kıyafet modellerini ve markalarını araştırıyor, buluyor ve sizlere sunuyorum. Bu nedenle diğer yeni bölüme kadar yazımızı ara sıra kontrol etmeniz istediğiniz kıyafete ulaşmanız konusunda sizlere yardımcı olacaktır. Her hafta olduğu gibi bu haftada istediğiniz kıyafetleri yorum bölümünden bana ulaştırmayı ve sormayı unutmuyorsunuz, istediğiniz ve talep ettiğiniz tüm kıyafetler diğer yeni bölüme kadar araştırılıp yazıya mutlaka eklenecektir. Dizi yayınlandıktan sonra tüm kıyafetlerin markalarını açıklamak üzere burada olacağım, o zamana kadar kendinize iyi bakın.

 

Ufak Tefek Cinayetler 17.Bölüm 20 Şubat Gökçe Bahadır Oya Kıyafetleri
Utc Oya Daha ayakları yere basan ve seksilikten uzak ve ölçülü bir tarzı var. Genelde çabasız şıklıktan yana ve çoğunlukla ceket pantolon takımları giyiyor.  Ama giydiği spor kıyafetleri de beğeniliyor.


Ufak Tefek Cinayetler 17.Bölüm Oya’nın giydiği spor kıyafetler tayt Nike ceket Mango ama online’de bulamadım.
Alternatif olarak H&M’de benzer bir ürünü buldum onu ekliyorum.


Ufak Tefek Cinayetler 17.Bölüm Oya’nın giydiği tulum Mango fiyatı 250 TL


Ufak Tefek Cinayetler 17.Bölüm Oya’nın küpeleri Bendis Takı


Ufak Tefek Cinayetler 17.Bölüm Oya’nın giydiği mavi düğmeli elbise Mango fiyatı 180 TL

Ufak Tefek Cinayetler 17.Bölüm 20 Şubat Pelin (Bade İşçil) Kıyafetleri
Dört iddialı kadının tarzını ekrana taşırken pek çok hanıma da tarzlarında fikir verecekler. Yani hanımlar ekrandan neyi nasıl kombinlemeleri konusunda birçok şeyi öğrenmiş olacaklar. Pelin’de derin dekolteler ve yırtmaçları bolca kullanmış. Straplezler, sırt dekolteleri Pelin’de göreceğimiz detaylar olacak ama diziyi seyreden hanımlar bence Bade İşçil’den ilham alacak.


Ufak Tefek Cinayetler 17.Bölüm Pelin dantel detaylı bluz Tara Coşkuntuncel Designer fiyatı 210 TL


Ufak Tefek Cinayetler 17.Bölüm Pelin’ın deri ceketi H6 by Hazal Ozman fiyatı 2.000 TL


Ufak Tefek Cinayetler 17.Bölüm Pelin siyah beyaz deri detaylı bluz Tara Coşkuntuncel Designer


Ufak Tefek Cinayetler 17.Bölüm Pelin’ın küpeleri Bendis Takı

Ufak Tefek Cinayetler 17.Bölüm 20 Şubat Merve (Aslıhan Gürbüz) kıyafetleri
Merve ise dişli, sözü geçen, renkli kırmızı bir kadın. Aslıhan Gürbüz ilk defa bir dizide bu kadar iddialı kıyafetlerle karşımıza çıkıyor. Daha önce hep daha sıradan ve iddiasız kılıklarda ve rollerde kendisini tanımıştık. Onu ilk defa bu denli iddialı bir stil ile tanıyoruz. O da günümüzün trendi renkler detaylar parlak kumaşlarla karışımızda olacak.


Ufak Tefek Cinayetler 17.Bölüm Merve’nin dantel detaylı elbisesi Forever New Türkiye fiyatı 470 TL


Ufak Tefek Cinayetler 17.Bölüm Merve’nin yeşil kabanı Perspective fiyatı 400TL kürk atkısı Koton


Ufak Tefek Cinayetler 17.Bölüm Mervenin payetli bluzu Marks & Spencer Türkiye


Ufak Tefek Cinayetler 17.Bölüm Merv’nin suni kürk ceketi Desa fiyatı 3.998TL

Ufak Tefek Cinayetler 17.Bölüm 20 Şubat Arzu (Tülin Özen) Kıyafetleri
Dizinin Arzu’su Tülin Özen ise aynı Aslıhan Gürbüz gibi karşımıza hiç bu kadar iddialı bir tarz ile çıkmamıştı. Onun için de yine danteller, simler yırtmaçlar ve iddialı kılıklar bolca kullanılacak. Arzunun ev hallerinin yanı sıra daha iş kadını halleri ile ekranlarımızda olmaya devam edecek.


Ufak Tefek Cinayetler 17.Bölüm Arzu’nun giydiği mont Fjällräven

Ufak Tefek Cinayetler 17.Bölüm Burcu (Duygu Sarışın) Kıyafetleri


Ufak Tefek Cinayetler 17.Bölüm Burcu’nun giydiği  gümüş rengi mont Batik


Ufak Tefek Cinayetler 17.Bölüm Burcu’nun giydiği kürklü kaban Jaguette By Elvan


Ufak Tefek Cinayetler 17.Bölüm Burcu’nun giydiği mont Fjällräven


Ufak Tefek Cinayetler 17.Bölüm Serhan’nın montu Mudo TR
Dilerseniz Ufak tefek cinayetler 18. ve Tüm YENİ eski bölüm kıyafetlerine buraya Tıklayarak ulaşabilirsiniz.

72 Comments on “Ufak tefek cinayetler 17.bölüm kıyafetleri”

 1. Merhaba Burcu nun 17. Bölümde evi görmeye gittiginde kullandığı renkli püsküllü sırt çantası ni nasıl bulabilirim

 2. Merhaba Pelin’in yemekte giydiği kolları ve omzu siyah tül detaylı kıyafetin markası nedir acaba?

 3. Merhaba son bölümde peloNun pembe gümüş uzun montu da ekler misiniz lütfen. Sevgiler:)

 4. Merhaba,

  Burcunun daga cikmak uzere hazirlandigi sahnede giydigi, nar cicegi rengi, dusuk kol kazagin markasini biliyor musunuz acaba? Tesekkurler.

 5. Merhaba,
  Burcunun daga cikmak uzere hazirlandigi sahnede giydigi nar cicegi rengi, dusuk kol kazagin markasini biliyor musunuz acaba? Tesekkurler.

 6. Esra nin sorgu da giyidgi Bluz Lacivert üzerinde kirmizi cicekler olan. Bu bluzun da markasini ögrenebilimisiniz. cok sevinirim. Tesekkürler.

 7. Arkadaşlar yazdıklarınızın hepsini okuyorum bulduklarımı eklemeye devam edeceğim yarın yenilerini eklemiş olurum, lütfen ara sıra kontrol edin.

 8. Emeğinize sağlık ?
  Burcu’nun beyaz tüylü beresine takıldım bulamıyorum,eğer biliyorsanız lütfeeeen paylaşın?

 9. Merhaba, son bölümde manikürcü Esra rolundeki Derya Beşerlerin giydiği tek omuzu düşük ve işlemeli mavi kazağın markasını bulabilir misiniz lütfen

 10. Oya’nın mavi çizgili takımın içine giydiği beyaz bluz veya badi tam gözükmüyor? Nedir markası acaba
  Teşekkürederim

 11. Merhaba emeğinize sağlık ? Pelin’in yemekte giydiği siyah omuzları kolları tül elbisesi nedir lütfen ?

 12. 16ncı bölümdeki oyanın iş yerindeki oğlandan sevgililer günü için çiçek alma sahnesinde ki tulum hala bulunamadı mi?

 13. Oyanin sitenin toplantisinda giydigi bebek mavisi kaban ile bir sonraki bolumun fragmaninda arkadasiyla ev bakmaya gittigi zamanki lacivert kabanin markasini öğrenebilir miyim? 🙂

  1. Bir sonraki bölüm kıyafetleri o bölümde eklenecek diğer kıyafetleri yavaş yavaş ekliyorum, ara sıra kontrol edin 🙂

 14. Oyanın Serhan Oyanın evine geldiğinde üzerinde olan mavi ceket pantalon takım hakkında da bilgi sahibi olabilirsek sevinirim

 15. Pelin’in başta otelde giydiği kırmızı-siyah kırçıllı kazak ve Arzu’nun dağ otelinde giydiği renkli zigzag kazak lütfen.

   1. Kusura bakmayın buraya yazdım ama Merve 15 . Bölümde avukatla konuşurken giydiği ceketi epeyce kişi sorduk bulabildiniz mi yazdıysanız bile göremedim

 16. Okumaya devam ediyorum, hepsi not alındı, araştırmalardayım, sizler istediğiniz kıyafetler için yazmaya devam edebilirsiniz.

 17. Merhaba,
  Arzunun Uludağ da aksam giydiği renkli desenli kazakla ilgili bi Bilgi var mi acaba ? emeğinize sağlık.
  Teşekkürler

 18. Yine pelonun siyah beyaz üsten önün de v şekli olan kıyafeti oğlu ile internetten alışveriş yaptığı sahne de onun markası lütfen

 19. Pelo nun giydiği saten takım var bu bölüm önü yıldızlı ilk sahnelerde onun markasını öğrenebilir miyiz ??

 20. Hepsi not aldın, bir taraftan araştırıp bulduklarımı hazırlıyorum. Sizler merak ettiğiniz kıyafetleri sormaya devam edebilirsiniz.

 21. Merhaba pelinin bu sabah berkle otururken giydigi siyah beyaz bluzun markasini ogrenebilir miyim

 22. Bütün istediğiniz kıyafetleri okuyorum ve tek tek not alıyorum. İstediğiniz kıyafetleri yazmaya devam edin, hepsini tek tek ekleyeceğiz.

 23. Merhaba Merve’nin teknede kızıylayken gözündeki gözlüğün markasını paylaşmanız mümkün mü☺️

  1. Tabi ki Sinem, not aldım bile, istediğiniz kıyafetleri yorum bölümünden bizlere ulaştırın araştırıp yazıya ekleyelim. Herkesin mesajı tek tek okunmakta olup istedikleri kıyafetler araştırılıp yazıya eklenecektir.

   1. merhaba, Oya’nın arkadaşı ile ev bakmaya giderken taktığı gözlüklerin markası nedir? Bu arada emeğinize sağlık cidden kolay iş değil yaptığınız,sevgiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir