Ufak tefek cinayetler 18.bölüm kıyafetleri

Severek izlediğimiz dizilerden biri olan Ufak tefek cinayetler 18. bölüm kıyafetleri ve bu bölümde giyilen kıyafetlerin marka ve fiyat bilgilerini araştırıp sizlere sunmak için dizi henüz başlamamışken sizler için araştırmalara çoktan başladık bile.  Geçtiğimiz bölümde giyilen birbirinden güzel kıyafetleri yine sitemiz aracılığıyla öğrenip kendisine almak isteyenlerin mailleri ve mesajları bizi oldukça mutlu etti. Paylaştığımız bir çok kıyafet modelinin markasını sitemiz aracılığıyla öğrenen takipçilerimizin çoğu bir çok kıyafeti aldığını belirtip teşekkür mesajlarını bizlere iletiyor. Ne mutlu bize ki sizler için bu markaları sizlere sunduğumuz an satın alma işlemlerinde bulunup bizlere mesaj atıyor, teşekkürlerinizi sunup katkımız için minettarlığınızı dile getiriyorsunuz.  Bu tür mesajlar beni mutlu etmekle kalmayıp daha çok motive ediyor ve araştırmalarıma da katkı sağlıyor.

Burcu, hamileymiş haberi siteye bomba gibi düşüyor! Hemen saflar tutuluyor. Kim eski eşin yanında duracak, kim metresin tarafına geçecek! Savaş ışık hızıyla Oya – Merve kapışmasına dönüşüyor. Oya bir yandan bastırırken, Merve bütün kudretini kullanıyor. Filler tepişirken çimenler eziliyor. Bugüne kadar sürekli ezilen Arzu ise artık canavarlaşıyor. Merve’nin hırsız yalanını sonunda biri yakalayacak. Üstelik kanıtıyla birlikte. Merve fırtına gibi eserken, kim çekecek yeri altından? Pelin mi Oya mı Arzu mu?

Ufak tefek cinayetler yeni bölüm kıyafetlerinde bu hafta yine birbirinden şık ve güzel modellerin ekranlarda sizler ile buluşacağını belirtmeliyim. Sizler tarafından sürekli aldığım mesajlar arasında ise kıyafetlerin tükendiği yada site de kıyafetlerin mevcut olmadığı konusu oluyor. Öncelikle şunu belirtmeliyim ki yazımızı yayınlar yayınlamaz bir çok kıyafet modeli ilgili marka da tükenmiş yada stoklarında tükenmiş oluyor.


Ufak Tefek Cinayetler 18.Bölüm Oya’nın giydiği ceket Mango fiyatı 250 TL

Kıyafetleri satın almak için yapmanız gereken bir süre beklemek yada yazımızı yayınlar yayınlamaz beğendiğiniz modelin markasını bularak direk satın alma işliminde bulunmak. Keza yayınladığımız kıyafetlerin %90’nı yazımızdan hemen sonra sitede tükenmiş oluyor. Bundan dolayı hızlı ve sıkı bir takipçi olmanız da fayda var. Aksi takdir de bir çok kıyafet için beklemek yada hiç alamama durumları ile karşılaşmanız olası bir durum olacaktır.

Biliyorsunuz Ufak tefek cinayetler kıyafetleri bölüm bitiminin hemen ardından yeni bölümle alakalı bir kaç dakikalık ön izleme videosunu yayınlıyorlar. Ön izleme videosunda izlediğiniz kıyafetleri soran birçok kişi olsa da onlara da belirttiğim gibi buradan da aynı açıklamayı yapmayı istiyorum. Aynı kıyafet yeni bölümde de bir çok kişi tarafından sorulacağı için genel olarak kıyafetler hangi bölüm ile alakalı ise o bölümün yeni yazısında yayınlamayı tercih ediyorum.

Bu şekilde herkes aynı anda öğrenip satın alma işlemlerinde bulunabiliyor ve aynı sorular defalarca yinelenmemiş oluyor. Bugün sizler için dizi henüz yayınlanmamışken ön izlemede Oyanın giydiği siyah elbise, oyanın gözlükleri, mervenin suni kürk ceketi, burcunun gözlüğü , mervenin gözlüğü ve fragmanlarda mervenin giymiş olduğu bluzun markasını ve fiyatının bilgisini hemen vermek istiyorum. Kıyafetlerin marka ve fiyat detaylarını yazımızın devamında bulabilirsiniz.


Ufak Tefek Cinayetler 18.Bölüm Oya’nın giydiği tulum Selma Çilek tasarımına ait olup 1.100 Tl’den satışa sunulmaktadır.

Ufak tefek cinayetler 18.bölüm 27 Şubat kıyafetleri

Ufak tefek cinayetler kıyafetleri ile alakalı paylaşımları dizi başlamadan markaları araştırıp sizlere sunuyorum, Dizi başladıktan sonra her sahne de giyilen kıyafetleri bulmaya çalışıp bölüm boyunca kıyafetleri güncelleyip yeni kıyafetlerin markalarını ve fiyatlarını sizlere ulaştırmaya devam ediyorum.  Dizi’de giyilen tüm kıyafetleri yeni bölüme kadar güncelleyip her gün yeni bir kıyafet model ve markasını eklemeye devam etmekteyim. Bu nedenle istediğiniz herhangi bir kıyafet modelini o an yazımızda bulamıyorsanız bile diğer yeni bölüme kadar olan günlerde eklenmiş olma ihtimali oldukça yüksek bir olasılık olacaktır.

Dolayısıyla yazımızı diğer yeni bölüme kadar ara sıra takip etmeniz de ve sürekli güncel tutulan yazımızı takibe almanız da fayda olacaktır. Dizi de merak ettiğiniz kıyafet modelleri için yorum bölümünden istekte bulunup modellerini net bir şekilde belirtmeyi unutmayın, istediğiniz kıyafet modelinin markası ve fiyatı araştırılıp öne alınarak yazıya en kısa sürede dahil edilecektir. Ufak tefek cinayetler bu akşamki yeni bölümü yayınlanana kadar kendinizi iyi bakın, şık ve çekici kalın.

Ufak Tefek Cinayetler 18.Bölüm 27 Şubat Gökçe Bahadır Oya Kıyafetleri
Utc Oya Daha ayakları yere basan ve seksilikten uzak ve ölçülü bir tarzı var. Genelde çabasız şıklıktan yana ve çoğunlukla ceket pantolon takımları giyiyor.  Ama giydiği spor kıyafetleri de beğeniliyor.


Ufak Tefek Cinayetler 18.Bölüm Oya’nın giydiği siyah çizğili elbise Mango fiyatı 100 TL, acele etmenizde fayda var.
Kolyesi Bendis Takı’dan.


Ufak Tefek Cinayetler 18.Bölüm Oya’nın giydiği pembe takım elbise  Sudi Etuz koleksiyonundan. 


Ufak Tefek Cinayetler 18.Bölüm Oya’nın gözlükleri italiaindependent gözlükleri Turkuaz Optikten bulabilirsiniz.
Gözlüğün KODU: I0305TK Ben farklı bir modelini ekledim bulamadığım için sizler Turkuaz Optikle iletişime geçip birebir aynı ürünü alabilirsiniz.


Ufak Tefek Cinayetler 18.Bölüm Oya’nın kazağı H&M fakat online’de mevcut değil, boşuna aramayın.
Yakın, benzer bir modeli buldum, onu ekliyorum.


Ufak Tefek Cinayetler 18.Bölüm Oya’nın taktığı kolye Bendis Takı‘dan.

Ufak Tefek Cinayetler 18.Bölüm 27 Şubat Pelin (Bade İşçil) Kıyafetleri
Dört iddialı kadının tarzını ekrana taşırken pek çok hanıma da tarzlarında fikir verecekler. Yani hanımlar ekrandan neyi nasıl kombinlemeleri konusunda birçok şeyi öğrenmiş olacaklar. Pelin’de derin dekolteler ve yırtmaçları bolca kullanmış. Straplezler, sırt dekolteleri Pelin’de göreceğimiz detaylar olacak ama diziyi seyreden hanımlar bence Bade İşçil’den ilham alacak.


Ufak Tefek Cinayetler 18.Bölüm Pelinin taktığı gözlükler Kaleos Eyehunters markasından.


Ufak Tefek Cinayetler 18.Bölüm Pelinin taktığı küpeler Merih Öğün tasarımından.

Ufak Tefek Cinayetler 18.Bölüm 27 Şubat Merve (Aslıhan Gürbüz) kıyafetleri
Merve ise dişli, sözü geçen, renkli kırmızı bir kadın. Aslıhan Gürbüz ilk defa bir dizide bu kadar iddialı kıyafetlerle karşımıza çıkıyor. Daha önce hep daha sıradan ve iddiasız kılıklarda ve rollerde kendisini tanımıştık. Onu ilk defa bu denli iddialı bir stil ile tanıyoruz. O da günümüzün trendi renkler detaylar parlak kumaşlarla karışımızda olacak.


Ufak Tefek Cinayetler 18.Bölüm Mervenin Oya ile tartıştığı bu sahnede  Aslıhan Gürbüzün giydiği bu kiremit rengi sizce de çok yakışmamış mı?
Elbise Guliz Uzer adlı tasarımcıya ait. Bu şık elbisenin fiyatı ise 390 TL


Ufak Tefek Cinayetler 18.Bölüm Mervenin giydiği çingene pembesi bluz Madebyza koleksiyonundan


Ufak Tefek Cinayetler 18.Bölüm Mervenin giydiği kürk Merih Öğün fiyatı 1,600 TL


Ufak Tefek Cinayetler 18.Bölüm Mervenin giydiği ceket ve pantolon Ekol Online markasından.


Ufak Tefek Cinayetler 18.Bölüm Mervenin kürk atkısı Koton markasından.
Bir kaç alternatif modelleri de ekledim, incelersiniz. Gözlükler TurkuazOptik


Ufak Tefek Cinayetler 18.Bölüm Mervenin giydiği kazak Ekol Online markasından. Fiyatı 84 TL


Ufak Tefek Cinayetler 18.Bölüm Mervenin giydiği kürk Merih Öğün fiyatı 2,100 TL

Ufak Tefek Cinayetler 18.Bölüm 27 Şubat Arzu (Tülin Özen) Kıyafetleri
Dizinin Arzu’su Tülin Özen ise aynı Aslıhan Gürbüz gibi karşımıza hiç bu kadar iddialı bir tarz ile çıkmamıştı. Onun için de yine danteller, simler yırtmaçlar ve iddialı kılıklar bolca kullanılacak. Arzunun ev hallerinin yanı sıra daha iş kadını halleri ile ekranlarımızda olmaya devam edecek.


Ufak Tefek Cinayetler 18.Bölüm Arzu’nun montu Mudo TR fiyatı 140 TL


Ufak Tefek Cinayetler 18.Bölüm Arzu’nun kazağı Vero Moda koleksiyonundan. Yanılmıyorsam 350$ falan yazıyordu, şaka gibi =)


Ufak Tefek Cinayetler 18.Bölüm Arzu’nun siyah elbisesi Adil Işık koleksiyonundan.

Ufak Tefek Cinayetler 18.Bölüm 27 Şubat Burcu (Duygu Şarışın) Kıyafetleri


Ufak Tefek Cinayetler 18.Bölüm Burcunun giydiği saks mavisi uzun ceket Jaguette By Elvan


Ufak Tefek Cinayetler 18.Bölüm Burcunun giydiği spor kıyafetler Koton, üst fiyatı 50 TL


Ufak Tefek Cinayetler 18.Bölüm Burcunun giydiği mont Atolyeno6 fiyatı 1.200 TL
Çanta Kemal Tanca‘dan Fiyatı 240TL


Ufak Tefek Cinayetler 18.Bölüm Burcunun giydiği yeşil elbise Jaguette By Elvan fiyatı 1600 TL


Ufak Tefek Cinayetler 18.Bölüm Burcunun sabah giydiği kimono Jaguette By Elvan


Ufak Tefek Cinayetler 18.Bölüm Güneş Sayın’ın giydiği gelinlik Zuleyha Kuru Fashion House


Ufak Tefek Cinayetler 18.Bölüm Burcunun taktığı küpeler House Of MahNik fiyatı 322 TL,
Güzel ama değer mi, bence değmez. Fiyatı küpeye göre çok fazla…


Ufak Tefek Cinayetler 18.Bölüm Burcunun Giydiği gömlek ve pantolon H6 by Hazal Ozman


Ufak Tefek Cinayetler 18.Bölüm Burcunun gözlükleri Kaleos Eyehunters gözlüğün KODU: Noland 3 Titanium 


Ufak Tefek Cinayetler 18.Bölüm Nilay’ın giydiği kazak Defacto fiyatı 20 TL


Ufak Tefek Cinayetler 18.Bölüm emlakçı Nihal’in taktığı gözlük Kaleos Eyehunters markasından.


Ufak Tefek Cinayetler 18.Bölüm Serhan’nın giydiği kaban Que


Ufak Tefek Cinayetler 18.Bölüm Oyanın arkadaşının giydiği pantolon Adil Işık
Dilerseniz Ufak tefek cinayetler 19. ve Tüm YENİ eski bölüm kıyafetlerine buraya Tıklayarak ulaşabilirsiniz.

57 Comments on “Ufak tefek cinayetler 18.bölüm kıyafetleri”

 1. TEKRAR YAZIYORUM, LÜTFEN CEVABINI ÖĞRENEBİLİRSEM?Teşekkürler.
  18. Bölümde emlakçı Nihal’in Japon yaka, minik desenli uzun elbisesi nereden acaba???

  1. Cevap vermesem de mutlaka okuyorum, bulabildiklerimi yazıya dahil etmiş oluyorum zaten, bulamadıklarımı ne yazık ki pyalaşmamış oluyorum. İlginize teşekkür ederim. Kıyafete denk gelirsem mutlaka yer vermeye çalışırım.

   1. Merhaba 18, bölümde burcunun alıcagı evi görmeye gelirken pelinin üzerindeki pembe parlak mont ne marka lütfen kac haftadır bekliyorum. Bulamadım

 2. Merhaba.
  18.bölümde Arzu’nun konuşmak için Serhan’ı beklediği sahnede üstüne giydiği siyah kaz tüyü şişme montun markası nedir?

 3. Merhaba
  Pelinin 18.bolumde giydigi parlak pembe mont ve icinde gri pullu ceket hangi marka
  Tesekkurler

 4. MErhaba İnci ile Oya gelinlik provası hakkında konuşurlarken kahve içiyorlardı. İncinin üzerindeki crop top ve etek hakkında bilginiz var mı acaba ?

 5. Ufak tefek cinayetlerin son bölümünde mervenin giydigi pembe kürkün markasi nedir ????

 6. Mrb ismini bilmiyorm ama yaşlı bi kadın varya polisle sürekli konuşan onun en son bölümde giydiği turuncu leopar gömleği nerde bulabilirz

 7. Merhaba,

  18. Bölümde emlakçı Nihal’in Japon yaka, minik desenli uzun elbisesi nereden acaba?
  Teşekkürler

  Aslıhan

 8. Merhaba 18. Bölüm de Burcu ‘nun evi almaya gittiğinde kullandığı çok renkli sırt çantası nı nereden bulablilim?

 9. Merhaba manikür cü kızın peline manikür yaparken giydiği mavi çizgili gömleğin markası nedir acab

 10. Merhaba manikürün kızın peline mnikür yaparken giydiği mi çizgili yakasí açık gömleğin markası ne acab

 11. Merhaba 18. bölüm Burcu’nun giydiği triko elbiseyi bulamadım üzerinde kahverengi uzun yelek vardı.Yardımcı olursanız sevinirim

 12. manikürcü esranın sorgu sırasında giydiği lacivert kırmızı çiçekli kruvaze elbise yada bluz etek takımı bulabilir misin bulamadım hiç biyerde:(

 13. Merhaba Pelinin turuncu parlak genis pantolonunun markasi nedir 18. Bolumde cok merak ediyorumm lutfen arastirip bulursaniz cok mutlu olurumm

  1. Merhaba, Burcu’ nun Merve’nin evine gittigi sahnede sirti dekolteli siyah kazagin markasini ogrenebilir miyim ? Cok fazla gorunmedi ama ben en cok onu begendim 🙂

  2. Burcunun mervenin evine gittiğinde giydiği siyah sırtı dekolteli kazak nereden acaba arıyorum tarıyorum yok bulamadım

 14. Merhaba, hepsini okuyor ve not alıyorum, Tek tek araştırıp bulduklarımı yazıya dahil etmeye devam ediyorum. Yeni bölüme kadar istekleriniz okunup araştırılıyor ve yazıya dahil edilmeye devam edecektir. İstediğiniz kıyafetleri yazmaya devam edebilirsiniz.

  1. Manikür cü kızın peline manikür yaparken giydiği mavi çizgili yakasí açık gömleğin markası nedir acaba

 15. Merhaba,
  Merve nin çingene pembesi bluzla birlikte taktığı yaprak benzeri motifli küpelerin markası nedir?
  Teşekkürler,

 16. Merhaba. Arzunun seranı beklerken giydiği siyah spor tarz ayakkabıyı çok merak ettim. Öğrenip yazarsanız çok mutlu olurum. Teşekkürler.

 17. Merhaba son bölümde Burcu’nun siyah sırt çantası ne marka öğrenebilir miyim? ( Pembe Atolyeno mont üzerine kullandığı çanta )

 18. Merhaba, hepsi tek tek araştırılıp dizinin yeni bölümüne kadar yazıya dahil edilmeye devam edecektir, ara sıra kontrol etmeyi unutmayınız.

 19. Merhaba, Pelin’in burcular ev bakarken yanlarına gittiğinde giydiği metalik pembe uzun şişme montun markası nedir acaba ? Teşekkürler

 20. Merhaba burcu bir mont gitmişti içi pembe ekoseli gibi yağmurluklu fotoğraf ekleyemiyorum ama o hangi markadır.

 21. Merhaba 18. Bölünde mervenin giydiği boğazlı kırmızı kazak hangi marka ve kaç para . Birde Ayşenin giydiği leopar desenli şifon bluz berenin ve fiyatı lütfen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir