Ufak tefek cinayetler 19.bölüm kıyafetleri

Mart ayının sıcacık bir salı gününden herkese merhabalar, sıcak havaları özlediğimiz bugünlerde yaz tadında bir sıcak hava ile güne başladık. Salı günlerinin vazgeçilmez dizilerinden biri olan Ufak tefek cinayetler kıyafetleri 19.bölüm‘de merak edilen kıyafetler ile yine sizlerin sorularını yanıtlıyor olacağız. Her hafta düzenli olarak sunduğumuz dizi kıyafetleri sitemiz de bizler içinde sizler içinde Ufak tefek cinayetler dizisi gerçekten ayrı bir yerde. Zira ekranda adeta bir moda şovu sunan dizinin her bölümünde giyilen kıyafetler herkes tarafından çok seviliyor ve ilgiyle araştırılmaya devam ediyor. Eee bizde sizlere yardımcı olmak için dizi kıyafetlerini henüz dizi yayınlanmadan eklemeye başlıyor ve dizinin diğer yeni bölümüne kadar güncel olarak eklemelere devam ediyoruz. Tabi ki yorum bölümünden istekte bulunduğunuz kıyafetlere öncelik verip ilk olarak sizin istediklerinizi yazıya dahil ediyoruz.

Her hafta düzenli olarak eklenen Ufak tefek cinayetler kıyafetleri kategorisinde istediğiniz yada önceki bölümlerde beğenmiş olduğunuz tüm kıyafet modellerinin markalarını ve fiyatlarını bulabilir, dizi kıyafetlerinden istediğiniz modeli kendinizi satın alabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey merak ettiğiniz dizinin ilgili bölümüne girmek ve istediğiniz kıyafet modelini daha yakından kolayca incelemek olacaktır.

Sizlerde sitemizi yeni keşfetiyseniz ve aradığınız kıyafeti bulmuş yada bulamamış olsanız bile yorum bölümünden istediğiniz kıyafetleri net bir şekilde bizlere ulaştırmayı unutmayın. İstediğiniz her kıyafet modeli tek tek araştırılıp yazıya dahil edilecektir. Kıyafetleri belirtirken lütfen hangi sahne, hangi renk ve hangi kişi olduğunu net bir şekilde bizlere ifade ediniz. Aksi takdirde istediğiniz kıyafet modelini anlamamız yada yayınlamamız hem zaman alacak hem de bazı istekleri anlayamadığımız için o kıyafeti eklememiz zorlaşacaktır. Bu nedenle kıyafet isteklerinde bulunurken yeterince açık anlattığınızı lütfen emin olun, daha sonra isteklerinizi bizlere yorum bölümünden ulaştırın.

Ufak tefek cinayetler son bölüm kıyafetleri sizler tarafından çok istek alınıp beğenilmişti, aynı şekilde bu hafta ki tercih edilen kıyafetlerinde bir moda şöleni sunacağını söyleyebiliriz. Geçen hafta yayınlanan bölümde sarmaşıkta yaşanılan gelişmeler hepimizi şaşırtmıştı. Dizinin bu hafta yayınlanacak olan yeni bölümünde ise yine olaylar olaylar… Sarmaşık’ta olaysız bir günün bile geçmediğiniz ve her anın birbirinden daha heyecanlı olarak ilerlediğini söylemek doğru olur. Fakat dizinin izleyenlerinin asıl merak ettiği konu ise, Katil ve Makdül’ün kim olduğu değil mi sizce de? Dizinin başında yayınlanan intihar sahnesi ile kendini izletmeyi başaran Ufak tefek cinayetler henüz katil ve maktül’ün kim olduğunu belli etmiş değil. Aslında bizim diziyi ilk etapta izlememizin en büyük nedeni ölenin ve öldürenin kim olduğu değil miydi?


Ufak Tefek Cinayetler 19.Bölüm Oyanın tulumu Selma Çilek koleksiyonundan, daha önceki bölümde paylaşmıştım fiyatı ile birlikte, dilerseniz inceleyebilirsiniz.

Bu konuda tüm set çalışanlarını tebrik etmem gerekiyor. 18. bölüm yayınlanan dizinin seyri o kadar heyecanlı ve birbirinden farklı konularla bugüne kadar geldi ki bizler ölenin ve öldürenin kim olduğunu merak etmekten çok dizinin yeni bölümlerinde gelişmelerin neler olacağını ve Serhan&Oya ilişkisinin doğru olup olmadığını, Arzunun yaşam savaşını, Pelinin giydiği kıyafetleri, Mervenin ise sinsi planlarını merak edip durduk. Başarılı bir prodüksiyon ve profosyonel bir set ekibi bundan daha fazlasını yapmazdı. Sanırım ölen ve öldürenin kim olduğunu bu gidişatla yaz sezonunda yayınlanacak olan final bölümünde öğrenmiş olacağız belkide dizi tam olarak bu cevabı bizlere vermeden diziyi başka büyük bir olayla sonlandıracak. Dizinin yeni yayınlanacak lan yeni bölümünden kesitler ise şöyle;


Çok sorduğunuz Ufak tefek cinayetler Arzu (Tülin Özen’nin giydiği spor ayakkabıları söz verdiğim üzere buldum. Ayakkabılar İnci Deri fiyatı 150 TL indirimli olarak satışta. Farklı renk seçenekleri mevcut olmakla birlikte siyah rengi tükenmiş, fakat genel markaları satan sitelerden bulmanız mümkün.

Arzu, Merve’nin yalanını, Oya da Burcu’nun oyunu çözüyor. Şimdi ikisi için de kara günler başlıyor. 5 kadın zincirleme birbirini zehirlemeye başlıyorlar. Çember git gide daralıyor. Artık biri birinden kurtulmak zorunda! Merve, Arzu ve Oya ittifakını tek hamleyle dağıtıyor. Arzu da Oya’ya düşman oluyor. Sonunda sarmaşık Oya’yı kuşatıyor.Ve Kemal Başkomiser korkunç bir sırrı öğreniyor! Görülen o ki; bu araştırdıkları, işlenen ilk cinayet değil! Kadınların savaşı aslında daha şimdiden “can alma” seviyesine geliyor.

Ufak tefek cinayetler 19.bölüm 6 Mart kıyafetleri
Gelelim Ufak tefek cinayetler yeni bölüm kıyafetleri, modelleri ve markalarına. Bu hafta birbirinden şık kıyafetler ile ekrana gelecek olan dizinin yeni bölümden hatta fragmanlar ve dizinin yeni bölüm fotoğraflarından bulduğum kıyafetleri sizler ile paylaşıyor olacağım. Pelinin giydiği peluş kürk, ve oyanın spor yaparken giydiği pembe mont bu bölümde bulduğum ilk kıyafetler, dizi yayınlandıktan sonra daha fazla kıyafet modeli ile buralarda olacağım. İstediğiniz kıyafetleri bizlere net bir şekilde yorum bölümünden ulaştırmayı unutmayın. Merak ettiğiniz ve bize yönelttiğiniz tüm kıyafetler araştırılıp yazıya dahil edilecektir. Dizi yayınlanana kadar görüşmek dileğiyle.

Ufak Tefek Cinayetler 19.Bölüm. Gökçe Bahadır Oya Kıyafetleri
Giydiği her kıyafeti her daim kendisine yakıştırmayı bilen ve oldukça şık ve göz alıcı modeller ve renkleri tercih eden Oya’nın bu bölümde giymiş olduğu kıyafetlerde birbirinden güzel modeller ve markalar ile dolup taşıyor. Hepimiz dizi de en çok oyanın giydiği kıyafetleri seviyor ve beğeniyoruz. O halde yazımıza ilk olarak dizinin başrol oyuncusu oya ile başlayalım istedim. Gelin bu hafta güzel oyuncu hangi kıyafetleri tercih etmiş kısaca bir göz atalım.


Ufak Tefek Cinayetler 19.Bölüm Oyanın giydiği kazak Mango fiyatı 60 TL


Ufak Tefek Cinayetler 19.Bölüm Oyanın giydiği pembe mont Oysho fiyatı 250 TL Alternatif olarak ürünün bir benzerini Bershka‘da buldum, onuda ekliyorum, fiyatı 90 TL


Ufak Tefek Cinayetler 19.Bölüm Oyanın spor yaparken giydiği tayt Oysho  atlet Nike koleksiyonundan.


Ufak Tefek Cinayetler 19.Bölüm Oyanın giydiği kaban Adil Işık

Ufak Tefek Cinayetler 19.Bölüm Pelin (Bade İşçil) Kıyafetleri
Her bölümde kendisine has tarzı ile dikkatleri üstüne çekmeyi başaran Bade İşçil’in canlandırdığı Pelin karakteri adeta modanın nabzını ele almış durumda. Ekranlarda stil notları aldıran Pelinin bu bölümde giydiği kıyafetler yine çok merak edilip sevilecek modeller ile sizlerle.


Ufak Tefek Cinayetler 19.Bölüm Pelinin giydiğive çok merak ettiğiniz kazağı Natalie Kolyozyan fiyatı 520 TL Bu kombindeki suni kürk ceket ise Ece Dikici Fashion Designer imzalı. fiyatı 875 TL Pelinin bu kombindeki ayakkabılarıda çok sorulmuştu, Hotiç koleksiyonuna ait bu ayakkabıların fiyatı ise 200 TL 


Ufak Tefek Cinayetler 19.Bölüm Pelinin giydiği elbise Adil Işık fiyatı 150 TL olarak satışa sunulmuştur.


Ufak Tefek Cinayetler 19.Bölüm Pelinin giydiği kırmızı peluş kürk Selma Çilek koleksiyondan, fiyatı ise 7.000 TL yine abartı bir fiyat ile karşı karşıyayız. =) Beline taktığı çantasının markası ise Gucci markasından Fiyatı ise €890 yaklaşık 4.189 TL


Ufak Tefek Cinayetler 19.Bölüm Pelinin giydiği elbise Tara Coşkuntuncel koleksiyonundan.

 


Ufak Tefek Cinayetler 19.Bölüm Pelinin taktığı küpeler Selin Ecer koleksiyonundan.

Ufak Tefek Cinayetler 19.Bölüm Merve (Aslıhan Gürbüz) kıyafetleri
Biri plan mı dedi? Merve denince aklımıza ilk gelen sinsilik, plan ve proje değil mi? Lakin Mervenin aslında diğer önemli bir özelliği ise normalden biraz fazla kilo almış kıyafetleri kendine uydurmakta zorlanan hemcinslerine giydiği kıyafet modelleri ile nasıl şık ve çekici bir tarza sahip olabileceğiniz göstermek. Sizce de Merve giydiği kıyafetler ile her bölümde kilolarının fazla olmasına rağmen dikkat çekmeyi başarıp kıyafet seçimlerinde mükemmellik sağlamıyor mu?


Ufak Tefek Cinayetler 19.Bölüm Mervenin giydiği kırmızı kazak İpekyol fiyatı ise sadece 93 TL, tükenmeden alın =)


Ufak Tefek Cinayetler 19.Bölüm Mervenin giydiği bluz Yasemin Pekkan fiyatı 350 TL ceket ve etek Nisse etek fiyatı 450 TL ceket ise 500 TL olarak satışa sunulmuştur.


Ufak Tefek Cinayetler 19.Bölüm Mervenin giydiği siyah tulum Mango fiyatı 250 TL


Ufak Tefek Cinayetler 19.Bölüm Mervenin bilekliği BEE GODDESS küpeleri ise So CHIC markasından.


Ufak Tefek Cinayetler 19.Bölüm Mervenin giydiği zümrüt yeşili kadife elbisesi de çok sorulanlar arasındaydı, elbisenin markası Marks & Spencer Türkiye fiyatı 130 TL küpeler ise Selin Ecer koleksiyonundan fiyatı ise 270 TL (küpelerin elbiseden pahallı olması =)


Ufak Tefek Cinayetler 19.Bölüm Mervenin giydiği ekose detaylı kaban Paltoi koleksiyonundan.

Ufak Tefek Cinayetler 19.Bölüm Arzu (Tülin Özen) Kıyafetleri
Bizler onu evine çocuklarına bağlı fazla bakımlı ama kıyafet seçimlerinde abartıdan uzak stili ile tanıdık. Fakat dizinin ilerleyen bölümlerinde Arzu karakterini canlandıran Tülin Özen seksi ve göz alıcı modeller ile kalbimizi fethetmeyi başardı. Evinde Anne dışarıda ise modern ve şık seçimleri ile Arzu yayınlanacak olan yeni bölümlerde kendinden sıkça söz ettirecek.


Ufak Tefek Cinayetler 19.Bölüm Arzu’nun giydiği siyah gömlek Forever New Türkiye


Ufak Tefek Cinayetler 19.Bölüm  Arzu (Tülin Özen’nin) giydiği triko ve hırka Benetton Türkiye


Ufak Tefek Cinayetler 19.Bölüm Çok sorduğunuz Arzu (Tülin Özen’nin) giydiği mont Benetton Türkiye


Ufak Tefek Cinayetler 19.Bölüm Burcunun giydiği dantel detaylı ceket Twist fiyatı 399 TL bu kombinde kullandığı kot pantolonda aynı markaya ait fakat sitesinde bulamadım, benzer bir modelini ekliyorum. Eklediğim modelin fiyatı ise 259 TL


Ufak Tefek Cinayetler 19.Bölüm Burcunun giydiği kırmızı ceket Jaguette By Elvan fiyatı ise 1680 TL ve indirimli olarak satışta.


Ufak Tefek Cinayetler 19.Bölüm Burcunun giydiği bluz AZZAVERA fiyatı ise 80 TL Bu bluzun altına giydiği kot pantolon ise Twist koleksiyonundan.


Ufak Tefek Cinayetler 19.Bölüm Burcunun giydiği kırmızı kazak Ekol Online


Ufak Tefek Cinayetler Nilay, Aslıhan Kapanşahin’in dizisinde giydiği sweatshirt Ribellon fiyatı 69 TL KOD : 18KKS21-MERMER/EKRU
Dilerseniz Ufak tefek cinayetler 20. ve Tüm YENİ eski bölüm kıyafetlerine buraya Tıklayarak ulaşabilirsiniz.

59 Comments on “Ufak tefek cinayetler 19.bölüm kıyafetleri”

 1. Merve nin giydiği kırmızı kazağın altındaki kırmızı spor ayakkabısı markası nedir acaba

 2. Oyanın Pelinlere giderken giydiği cep yanları düğmeli gri pantolonu nereden alınmış öğrenebilir miyim?(mangal sahnesi) 19.bölüm

 3. Merhaba. Dizinin başından beri Merve’nin sğrekli taktığı iki tane olan suyolu bileklikler nerden acaba? Bakmadığım site kalmadı. Hırs yaptım ya bilen varsa Allahaşkına yazsın. Lütfeeennn.

 4. Oyanın mangal sahnesinde giydiği yanları düğmeli gri kotunun markasını yazar mısınız lütfen…..

 5. Tüm kıyafetler güncellenmiş ve istekleriniz eklenmiştir, Eklemediğim bir model var mı?

  1. Lütfen Mervenin dizi başından beri bileğinde olan suyolu bilekliklerinin nerden olduğunuda söyleyin. Bakmadığım site kalmadı. Kesin siz bulursunuz. Hırs yaptım yaa nolurrr. Bulsam belki alıcam ama bulamamak delirtiyo

 6. Arzu’nun giydiği siyah montu geçen haftadan beri takip ediyorum,fakat hangi markaya ait olduğunu açıklamadınız. Rica etsem o siyah montu öğrenebilir miyiz. Bayağı da soran olmuş.

 7. Merhaba 19 bölümde mervenin giydiği kareli kaşe kabanın markasını paylaşırmısınız şimdiden teşekkürler

 8. Merve nin edipin mekanina gidip icmeye geldim dedigi sahnede edip in ceketi ne marka acaba?

 9. Merhaba, isteklerinizi not alıp araştırmaya devam ediyorum. Bulduğum modelleri yazıya ekledim, diğerlerini’de araştırıyorum. İstediğiniz modelleri yorum bölümünden ulaştırıp ara sıra yazıyı kontrol etmeyi unutmayın.

 10. Oyanın Pelinlere giderken giydiği cep yanları düğmeli gri pantolonu nereden alınmış öğrenebilir miyim?(mangal sahnesi)

  1. Merhaba oyanin mangala giderken giydiği yanları düğmeli kot pantolon markasını öğrenebilirmiyim teşekkürler

 11. Merhabalar! Önceki bölümdeki gibi bu bölüm de yine Esra nin polisler ile sorguda giydigi cicekli bluz büyük merak konusu 🙂 bulursaniz coook sevinirim. Sevgiler!

 12. Merhaba
  Merve’nin oya ile olan buluşmasında giydiği yağ yeşili elbise ve üzerine kimonosu nerden acaba? Lütfen bulun onu bayıldım tek kelimeyle
  Kolay gelsin iyi calismalar

 13. Merhabalar ufak tefek cinayetler dizi dizi 19 bölümde pelinlerde mangal yakarken geldiği sahnedeki Oya’nın kısa ceketi ve pantolonunun markası nedir teşekkürler

 14. Mangal sahnesinde mehmet’in giydiği montun markasını lütfen biliyorsanız paylaşır mısınız ?

 15. Pelin ‘in kırmızı kabanın içine giydiği deri görünümlü krem bordo üst acaba hangi marka ?

 16. Merhaba yazmasam da hepsini okuyor ve not alıyorum, istediğiniz kıyafetleri buradan bizlere iletmeye devam edebilirsiniz.

  1. Mervenin giydiği kırmızı kazak nereden? Oyuncak bebekleri topladığı sahnede giydiği

  2. Merhaba pelinin lacivert kazak ve etek giydiği sahnede lila gibi bir ruju var markası nedir birde oyanın gri jeani lütfen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir