Ufak tefek cinayetler 23.bölüm kıyafetleri

İzlenme oranları ile şu an yüksek bir düşüşte olan Ufak tefek cinayetler 23.bölüm kıyafetleri ve markalarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. İlk etaplarda büyük beğeni toplayan ve en çokta kıyafetleri sevilen dizinin şu günlerde izlenme oranları düşmüş durumumda. Dizi de henüz katilin ve makdulün kim olduğu açıklanmış değil fakat dizi bu gidişatıyla da kendini izletmeyi başarıyordu. Son dönemlerde genel olarak dizilerin izlenme oranlarında bir düşüş söz konusu. Tabi bu dizilerin arasında Ufak Tefek Cinayetler dizisi de yerini almış durumda. Aslında bu durumun 2.3 haftadır devam ettiğini söyleyebiliriz. Yeni yeni hareketlenmeye başlayan dizinin kısa bir süre içinde kendini toparlayacağına inandığımız dizinin bu bölümünde giyilen kıyafetler ve fragmanlarda gördüğümüz bir kaç karedeki seçimler oldukça dikkat çekiciydi. Özellikle bu bölümde Oya (Gökçe Bahadır’ın giydiği tulum dikkatleri üstünde toplayacak gibi…

Kıyafetlerin yanı sıra dizinin yayınlanan son bölümlerinde Sarmaşıkta yer yerinden oynuyor. Serhan ve Oyanın aşkı sonunda su yüzüne çıkıyor.  Sarmaşık şimdi her zamankinden daha zehirli ve tehlikeli. Yalan beyanlar havada uçuşuyor, gerçekler derinlere gömülüyor ve yine kazanan, korkuya yatırım yapan mı olacak? Merve ve Serhan’ın boşanma davası geldi çattı. Aksaklar dağılıyor. Tam Merve sigorta kutusu gibi her şeyi birbirine bağladı derken olaylar beklenmedik bir şekilde gelişiyor ve Merve’yle Pelin kendilerini bir anda ıssız ormanda Tunç’la baş başa buluyor!

Ufak tefek cinayetler 23.bölümde Neler Olacak?

Merve ve Pelin’in başı büyük dertte! Her an kendilerini parmaklıklar arkasında bulabilirler. Büyük bir panik ve yeni yeni kurulan oyunlar. Üstelik ikisi de kendini kurtarmanın peşinde. Pek de açık oynamıyorlar. Diğer yanda Oya’yla Serhan’ın aşkı dolu dizgin devam ediyor. Başlarına geleceklerden habersizler. Mehmet, Burcu ilişkisinde sona geliniyor. Marifetli bir oyuncu, oyunu ne zaman kaybettiğini hemen anlar… Bu defa kuyulara düşen Burcu mu olacak? Adalet yerini bulacak…

Ve sonunda Sarmaşık’ın en büyük skandalı patlıyor. Merve, Serhan’ın hayatında biri olduğunu anlıyor. Kim olduğunu tespit etmek için şeytanın aklına gelmeyecek bir plan yapıyor. Oya, kuş gibi düşecek tuzağa!

Bu kadar beğenilen kombinlerin kim tarafından yapıldığıda merak konusu, dizinin stylingi Mukadder Özal ve İrem Gür’e ait. Yine bol heyecanlı ve tabi ki birbirinden güzel kıyafetlerle dolu bir bölüm bizleri bekliyor. Pelin’in süslü halleri, Oya’nın sade şıklığı, Merve’nin iddialı kıyafetleri ve Arzu’nun günlük giyim tarzının yanında son bir kaç haftadır çok beğendiğimiz Burcu’nun kıyafetleri de yine ön planda olmaya devam ediyor.

Ufak tefek cinayetler 23.bölüm kıyafetleri


Yorum bölümünden sorduğunuz sorulara öncelik vererek Ufak tefek cinayetler kıyafetleri ile alakalı araştırmalarımızdan bulabildiğimiz tüm kıyafetlerin markalarını sizlerle bulmaya çalışıyor ve diğer yeni bölüme kadar kıyafet markalarını  bilgisini buldukça eklemeye devam ediyoruz. Bu nedenle yorumlarınıza cevap verilmese dahi hepsinin tek tek özenle okunup araştırıldığını bilmenizde fayda var. Sevdiğiniz ve beğendiğiniz kıyafet modellerini bizlere yorum bölümünden net bir şekilde (renk,sahne,model) ulaştırmaya devam edin.

Ufak Tefek Cinayetler 23.Bölüm. Gökçe Bahadır Oya Kıyafetleri

Sade ama şık seçimleri ile dikkatleri her hafta üstüne çekmeyi başaran Oya (Gökçe Bahadr) bu haftada birbirinden güzel ve özel seçimlerle göz dolduracak. Özellikle Oya’nın bu bölümde tercih ettiği tulum ve ceket modelleri dikkat çeken detaylar arasında yerini alacak. Ufak Tefek cinayetler’de bir karakterin kıyafetlerini giymek zorunda kalsanız hangi karakterin kıyafetleri sizin seçiminiz olurdu, yorumlarınızı bekliyoruz.


Ufak tefek cinayetler 23.bölüm Oyanın giydiği ceket NetWork‘den.


Ufak tefek cinayetler 23.bölüm Oyanın giydiği beyaz tulum ve ceket muhteşem tasarımlara imza atan ve adından sıkça söz ettiren  Selma Çilek tasarımıdır. Kıyafetler Online’de mevcut değil, Birçok ünlünün tercihi olan Selma Çilek tasarım modellerinden Bensu Soral’ın tercih ettiği farklı bir modeli paylaşıyorum. ?


Ufak tefek cinayetler 23.bölüm Oyanın Taktığı küpe Bendis‘den, çanta ise Rossea‘dan.


Ufak tefek cinayetler 23.bölüm Oyanın giydiği tayt Nike fiyatı 207 TL


Ufak tefek cinayetler 23.bölüm Oyanın giydiği ceketinin markası Network Çantası Manu Atalier

Ufak Tefek Cinayetler 23.Bölüm Pelin (Bade İşçil) Kıyafetleri

Alışveriş delisi Pelin karakterini canlandıran Bade İşçil’in Ufak tefek cinayetlerde giydiği kıyafetlerden takılara, takılardan aksesuarlara hemen hemen her şey çok merak edilip soruluyor. Ekranda adeta moda şovu sunan dizinin en büyük beğeni alan kıyafetlerinin baş yapımcısı Pelin olsa gerek. Her hafta düzenli olarak Bade İşçil’in giydiği tüm kıyafetleri sizlerle paylaşmaya devam ediyor olacağız. Ufak Tefek cinayetler’de bir karakterin kıyafetlerini giymek zorunda kalsanız hangi karakterin kıyafetleri sizin seçiminiz olurdu, yorumlarınızı bekliyoruz.


Ufak tefek cinayetler 23.bölüm Pelin’in giydiği pantolon Nisse  Fiyatı 390 TL, gömlek Sudi Etuz, bu kombindeki botları İnci Deri kolye Selin Ecer‘den.


Ufak tefek cinayetler 23.bölüm Pelin’in taktığı çanta Bera Desing‘den.

Ufak Tefek Cinayetler 23.Bölüm Merve (Aslıhan Gürbüz) kıyafetleri

Planlar ve oyunlar hepsi Merve’nin özünde olan ve bunlardan vazgeçmeyen daha doğrusu vazgeçemeyen bir karakter. Hafif kilolu bayanların aslında çokta şık olabileceklerinin bir kanıtıdır kendisi. Yaptığı seçimlerle büyük beğeni toplayan ve her hafta kıyafetleri çokça sorulan isimlerden biri Aslıhan Gürbüzün giydiği tüm modellerin markalarını ve fiyatlarını Ufak tefek cinayetler kategorisinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.


Ufak tefek cinayetler 23.bölüm Merve’nin giydiği ceket Jaquette by Elvan‘dan fiyatı ise 870 TL

Ufak Tefek Cinayetler 23.bölüm Arzu (Tülin Özen) Kıyafetleri


Ufak tefek cinayetler 23.bölüm Merve’nin giydiği pantolon Adil Işık‘dan.

Aslında o dizi de çok iddialı ve fazla sayıda kıyafet kullanmasa da Arzu’nun giydiği ve kullandığı en ufak detaylar bile oldukça merak edilmekte. Evine ve çocuklarına bağlı sade, spor ve şık giyimin öncüsü Tülin Özen kıyafetleri dizi de ilgi gören diğer modellerden biri oluyor. İlerleyen bölümlerde daha iddialı kıyafetler ile gördüğümüz Arzunun kıyafetleri bu bölümdede çok seveceğiniz modellerle dolup taşıyor. Ufak Tefek cinayetler’de bir karakterin kıyafetlerini giymek zorunda kalsanız hangi karakterin kıyafetleri sizin seçiminiz olurdu, yorumlarınızı bekliyoruz.


Ufak tefek cinayetler 23.bölüm Arzu’nun giydiği bluz AZZAVERA

Ufak Tefek Cinayetler 23.Bölüm Burcu Kıyafetleri

Dizinin ilk etaplarında çok ilgi çekmeyen ama bu günlerde kıyafetleri çok fazla sorulan isimlerden biride Burcu. Duygu Sarışın’ın canlandırdığı Burcu karakteri son bölümlerde giydiği kıyafetler ile adından sıkça bahsettiriyor. Burcunun bu akşam ki bölümde giydiği kıyafetler yine çok merak edilecek model ve markalarla dolu. Kıyafetlerin markaları ve fiyatları için bizi takip etmeye devam edin. Ufak Tefek cinayetler’de bir karakterin kıyafetlerini giymek zorunda kalsanız hangi karakterin kıyafetleri sizin seçiminiz olurdu, yorumlarınızı bekliyoruz.


Ufak tefek cinayetler 23.bölüm  Burcu’nun giydiği spor kıyafetler Nike


Ufak tefek cinayetler 23.bölüm  Burcu’nun giydiği Sweatshirt AZZAVERA
Dilerseniz Ufak tefek cinayetler 24. ve Tüm YENİ ESKİ bölüm kıyafetlerine buraya Tıklayarak ulaşabilirsiniz

12 Comments on “Ufak tefek cinayetler 23.bölüm kıyafetleri”

  1. Merhabalar
    Oya nın 23. Bölümde Merve nin attığı mesaja karşılık Serhanın Evine gelirken giydiği beyaz kruvaze motorcu tarz ceket hangi marka

  2. Arzunun giydiği mor kazak hangi firmaya ait acaba?Arastırıp bilgi verebilir misiniz lutfen?

      1. Bir de yine final sahnesinde oya nın çantasını da araştırabilir misiniz? Şimdiden çok teşekkürler 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir