Ufak tefek cinayetler 24.bölüm kıyafetleri

Ufak tefek cinayetler 24.bölüm kıyafetleri ile kaldığımız yerden merak ettiğiniz model ve markalara devam ediyoruz. Yayınlandığı ilk günden bu yana yüksek reytingler alan dizinin yeni bölümünde yine dikkat çeken ve moda ve stil severlere hitap eden kıyafetler yer alıyor. İlk bölümününden bu yana eklediğimiz tüm kıyafetler çok sevildi ve beğenildi. Dizilerin izlenme oranlarının düşüşe geçtiği şu günlerde tabi ki Ufak tefek cinayetler dizisi de bu durumdan etkilenen diziler arasında yerini aldı. Fakat diziler arasında en az etkilenen Ufak tefek cinayetler dizisi oldu. Eski bölümlere dair tüm kıyafetlere ve Ufak tefek cinayetler kıyafetleri ile alakalı merak ettiğiniz tüm detaylara BURAYI tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Fakat dizinin gidişatıyla alakalı bir problem olduğu ve izleyicilerin artık sıkılmaya başladığı da bir gerçek. Ev ahalisi, ‘Ufak Tefek Cinayetler‘i izliyor. Şahsen diziyi bu sezonun en iyi projelerinden biri olarak gördüm. Senaryosu, müziği, oyuncuları her şeyiyle… Fakat son bölümlerde bir şeyler oldu.  Eleştirileri de takip ediyorlar internet ortamında, “Bak aynısını yazmış hatta ben artık izlemem diyor yazan…” Bu sayı, son bölümde epey artmış. Sezonun eli yüzü düzgün ender dizilerinden ve kendisini toparlayıp, yoluna devam etmesini isterim.

Gökçe Bahadır, Mert Fırat, Aslıhan Gürbüz, Tülin Özen, Yıldıray Şahinler, Bade İşçil, Ferit Aktuğ, Selim Bayraktar, Tansu Biçer, Duygu Sarışın, Hayal Köseoğlu gibi ünlü ve profosyonel isimlerin yer aldığı dizi aslında ilk günlerde çokta iyi başlamış ve tüm heyecanıyla devam ediyordu. Fakat Bu kadar da pasif bir Oya karakteri, artık canımızı sıktı. İlişkilerin tümü neredeyse bir ileri, iki geri ritminde gidiyor. Koca bir site, bir kadının iki dudağı arasında hali de baydı. Bu kadar edilgen erkekler topluluğu olabilir mi? Biri intihar süsü veriyor, öteki hamileyim diyor, bir diğeri ayaklarını camla kesiyor ve adamlar boynu bükük, kaderlerine razı bir halde evin yolunu tutuyor. Kadınların hiç çalışmayarak, para yiyerek, egemen olduğu bir dünyayı, çok fazla gözümüze sokarak veriyorlar ve bu durum hayli sıkmaya başladı.”

Bu durumun sosyal medya ve internet ortamında da sık sık konuşulduğu ve artı diziyi izlemeyeceğim yorumları son günlerde sıkça artan yorumlar ve açıklamalardan. Dizi güzel gidiyordu, eski hareketliliğine dönmesini ve diziye acilen bir el atılmasını, olayların hareketlendirilmesini ve artık cinayetin ortaya çıkması gerektiğini düşünüyorum. Umarım bir an önce kendini toparlayabilen dizilerden olur ve eski hareketli günlerine geri döner.


Ufak tefek cinayetler 24.bölüm Oyanın taktığı çanta Manu Atelier fiyatı 545$
Ufak tefek cinayetler 24.bölüm Pelin’in taktığı çanta Agraf BaG fiyatı 1800 TL

Ufak tefek cinayetler 24.bölümde Neler Olacak ?

Merve ipin ucunu yakaladı! Merve yaptığı planla sonunda şüphelerinde haklı olduğunu gördü. Fakat asıl savaş şimdi başlıyor. Oya kılıcını çekiyor. Hiç beklenmedik bir pakt kuruyor kendine. Merve’ye gününü gösterecek. Merve ise bambaşka bir planla adım adım yaklaşıyor. İki zeki kadının kapışması sarmaşık’ı dağıtacak. Diğer yanda arzu yeni bir aşka adım atmakta. Kim ne tarafta duracak? Edip artık taraf seçmel zorunda; bizi çok şaşırtacak. Ufak tefek cinayetler şaşırtıcı yeni bölümüyle Salı aksamı Star’da!

Ufak tefek cinayetler 24.bölüm 10 Nisan Kıyafetleri


Ufak Tefek cinayetler kıyafetleri ile alakalı tüm isteklerinizi yorum bölümünden bizlere ulaştırabilirsiniz. Unutmayın ki yorum bölümünden ulaştırılan kıyafetlere öncelik verip araştırmalarımızı sizlerin istediği kıyafetlere öncelik vererek yapıyoruz. Yorumlarınıza cevap verilmese bile mutlaka istekleriniz not alınıp istediğiniz kıyafetlere öncelik verildiğini ve diğer yeni bölüme kadar dizinin alakalı bölümüne eklendiğini unutmayın.

Bu yüzden yazımızı sürekli kontrol etmeniz istediğiniz kıyafet markasına sizleri ulaştıracaktır. Dizinin bu akşam ki yeni bölümü yayınlandıktan sonra ben istediğiniz kıyafetleri not almak için buralarda olacağım, o zamana kadar şık ve çekici kalın.

Ufak Tefek Cinayetler 24.Bölüm. Gökçe Bahadır Oya Kıyafetleri

1980 doğumlu. Jinekolog. İyi kalpli ve akıllı bir kadın… İyi bir ailede yetişmiş. Geçmişte uğradığı bir iftira sonucu, hayatı değişmiş. Bekar. Çocuğu olmadığı için, hayatı boyunca, ciddi, evliliğe giden bir ilişki kurmaktan kaçınmış. Çocuk özlemi içinde. Adalet duygusu çok yüksek. İhtiyacı olanlara yardım eden, kötülerin cezasını bulmasını gönülden isteyen bir insan. Onun adalet mücadelesini ön planda izliyoruz.


Ufak tefek cinayetler 24.bölüm Oyanın giydiği beyaz ceketi malesef bulamadım, bulanlar lütfen yorum bölümünden iletsinler. Çok sorulduğu için alternatif bir modeli sizlerle paylaşıyorum. Ceket H&M fiyatı ise 190 TL


Ufak tefek cinayetler 24.bölüm Oyanın bölüm sonu giydiği pudra rengi elbise Hidayet Akalan tarafından özel olarak dikilmiştir.


Ufak tefek cinayetler 24.bölüm Oyanın giydiği büstiyer ve etek Rue Online‘dan.


Ufak tefek cinayetler 24.bölüm Oyanın giydiği tayt Nike


Ufak tefek cinayetler 24.bölüm Oyanın giydiği trençkot THE LATEST THING markasından.


Ufak tefek cinayetler 24.bölüm Oya mavi elbise Selma Çilek Tasarımdıır.

Ufak Tefek Cinayetler 24.Bölüm Pelin (Bade İşçil) Kıyafetleri

1980 doğumlu. Merve’nin en yakın arkadaşı. Çok sevimli, çok yumuşak mizaçlı görünen ama kara vicdanlı bir kadın. Merve’den daha bile tehlikeli ama çaktırmıyor. Yavaş yavaş neler yapmaya muktedir olduğunu göreceğiz. Çalışmıyor. Klasik bir ev hanımı. Kocasına çok ama çok düşkün, onu bütün dünyadan kıskanıyor ve elinde tutmak için yapamayacağı hiçbir şey yok.


Ufak tefek cinayetler 24.bölüm Pelin’in giydiği sarı mont Şebnem Günay‘dan fiyatı ise 990 TL


Ufak tefek cinayetler 24.bölüm Pelin’in giydiği taşlı sweatshirt Özlem Kaya Fashion designer‘den.


Ufak tefek cinayetler 24.bölüm Pelin’in giydiği beyaz mont Şebnem Günay‘dan fiyatı ise 1.290TL


Ufak tefek cinayetler 24.bölüm Pelin’in giydiği gömlek İpekyol, takipçilerim sağolsun ulaştırdılar.

Ufak tefek cinayetler 24.bölüm Pelin’in taktığı çanta Bera Desing 850 TL ile satışa sunulmaktadır.


Ufak tefek cinayetler 24.bölüm Pelin’in giydiği mor Sweatshirt TrendyolMilla fiyatı ise 30 TL

Ufak Tefek Cinayetler 24.Bölüm Merve (Aslıhan Gürbüz) kıyafetleri


Ufak tefek cinayetler 24.bölüm Merve’nin giydiği ayakkabı İnci Deri

Dört kadının liseden beri lideri. 1980 doğumlu. Çalışmıyor. Güzel, bakımlı, kötü kalpli ve çok zeki bir kadın. Herkesin arkasından iş çeviriyor, herkesi kontrol altında tutmak istiyor. Kendi sosyal çevresi  bir nevi tebaası- içinde oldukça güçlü… Narsistik kişilik bozukluğu var. Kendi varlığını ve menfaatlerini her şeyin üzerinde tutuyor. Hayattaki adaletsizliğin temsilcisi… Fakat izleyeni kendine hayran bırakan zekası sayesinde, gözümüzü alamadığımız bir karakter.


Ufak tefek cinayetler 24.bölüm Merve’nin giydiği ceket Tara Çoskuntuncel‘den.


Ufak tefek cinayetler 24.bölüm Merve’nin gebçliğini canlandıran Tülin Yazkan’ın giydiği elbise H6 by Hazal Ozman


Ufak tefek cinayetler 24.bölüm Merve’nin bluzu BozSisters‘den.


Ufak tefek cinayetler 24.bölüm Merve’nin bilekliğindeki şal Sumejja‘dan.

Ufak Tefek Cinayetler 23.bölüm Arzu (Tülin Özen) Kıyafetleri

Aynı yaşta. Dört kadının, dördüncüsü… Hikayenin en sürprizli karakteri… Diğerlerine göre çok daha domestik, erken yaşta evlenip çoluk çocuğa karışmış. Aldatılıp, boşanıp, hayata yeniden başlaması hikayesini izleyeceğiz. Güçlendikçe kötüleşecek.


Ufak tefek cinayetler 24.bölüm Arzu’nun giydiği çok sorulan elbise Adil Işık marka, fiyatı ise 150 TL


Ufak tefek cinayetler 24.bölüm Arzu’nun giydiği elbise Tara Çoşkuntuncel tasarımıdır. 

Ufak Tefek Cinayetler 23.Bölüm Burcu Kıyafetleri

Mutluluğunuzu başka hayatların üzerine kurar, özgürlüğünüzü yaşamak isterken başkalarının alanlarını gasp ederseniz mutlaka yaptıklarınızın bedelini ödersiniz. Burcu, Arzu’nun yuvasının üzerine yuva kurduğunu ve mutlu olduğunu düşünse de aslında gerçekler öyle değil. O yuva çatırdıyor…


Ufak tefek cinayetler 24.bölüm Burcu’nun giydiği spor yelek ve eşofman takımı Koton‘dan. Pantolon fiyatı 30 TL


Ufak tefek cinayetler 24.bölüm Burcu’nun giydiği spor kıyafetler Koton‘dan. Sweatshirt 80, tayt ise 30 TL


Ufak tefek cinayetler 24.bölüm Burcu’nun giydiği ceket Twist markasından.


Ufak tefek cinayetler 24.bölüm Nihal’in giydiği yeşil ceket Nocturne‘den.


Ufak tefek cinayetler 24.bölüm Serhan’ın giydiği yeşil mont CALVIN KLEIN
Dilerseniz Ufak tefek cinayetler 24. ve Tüm YENİ ESKİ bölüm kıyafetlerine buraya Tıklayarak ulaşabilirsiniz

24 Comments on “Ufak tefek cinayetler 24.bölüm kıyafetleri”

  1. Bölümün başında oyanın giydiği beyaz ceket !! Bu dizide görüp, bulup, sipariş verdiğim bir ton kıyafet var ve bu ceket de listeye eklenecek bulur bulmaz 🙂

  2. Lutfen burcunun son bolumde giyindigi yanlari seritli mavi kadife esofmanin markasini paylasir misiniz

  3. Bu siteye tek birsey icin geldim
    PELININ MAVI OJESI!!! Inanilmaz bi tonu var marka ve rengini bekliyorum!

  4. Ufak tefek cinayetler dizisi 24. bölümün en başında oya’nın giydiği beyaz ceket nerede satılıyor acaba?

  5. Merhaba 24.bölümde Pelinin lila sweatshirt ve sarı mont ile yaptıgı kombini çok araştırdım fakat bulamadım. Altına giydiği pantolonu ve ayakkabıları da bulabilir misiniz? Yardımcı olursanız sevinirim, çok teşekkürler :)))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir