Ufak tefek cinayetler 25.bölüm kıyafetleri

Ufak tefek cinayetler 25.bölüm kıyafetleri model ve marka detaylarını sunmak üzere yine sizlerleyiz. Salı günlerinin vazgeçilmez ve sevilen dizilerinden biri olan ufak tefek cinayetler dizisi dizi de kullanılan kıyafet ve bu kıyafetlere harcanan sermaye ile rekor kırdı. Öncelerde kıyafetlere bu kadar önem verilmezken şimdilerde ise artık diziyi izleten detaylardan birininde oyuncuların üstündeki kıyafetler olduğunu herkes kanıksamış durumda özellikle yapımcılar bu durumun o kadar farkındalar ki bazı dizilerde kıyafetlere servet degerinde paralar harcanıyor ve harcanmaya devam ediyor. Tabi ki bu dizilerin başında da Ufak tefek cinayetler dizi kıyafetleri yerini alıyor.

Ufak tefek cinayetler 25.bölümde Neler Olacak ?

Son bölümü hatırlıyorsunuzdur, Pelin, Burcu ve Oya birleşip Merveye karşı küçük bir tuzak kurdukları ve akabinde Merve’nin son sahnede kocası Serhan’ın Oya’ya aşık olduğuna emin olması ile bölüm sonlanmıştı. Mervenin hayal kırıklığı ve şaşkınlığı gözlerinden okunurken üzüntüsünü bu denli bastırması da büyük başarıydı. Oya ise bu bölümlerde artık Serhan ile daha rahat aşk yaşayacak ve mutluluğun tadını çıkaracak.

Fragmanlarda gördüğümüz gibi Merve tabi ki bu işin peşini bırakmayacak ve Oya için hayin planlar içine girmeye çoktan başlayacaktır. Arzu ise bu bölümde Mehmetin sevgilisine daha dogrusu daha tam anlamıyla sevgilisi olamamış iş arkadaşının başına geleceklerden haberdar degildir. Mehmet kıskançlık krizine girmiş ve gözü hiç bir şeyi görmemektedir. Pelin ise Merve’nin sinsice ayağını kaydırmaya devam edecek ve son yaptığı Oya ile iş birliği ile amacına azda olsa ulaşmıştır.

Burcu hayatının kötüye gitmesinin sebebi olan Merveye güzel bir ders vermiştir. Bakalım burcu Mehmet’i kazanmak için şimdi hangi yollara başvuracaktır.  Sonuç olarak Merve hem Sarmaşık’a rezil oldu hem de büyük gerçeği nihayet öğrendi! Şimdi başlasın işte büyük savaş! Kimse bilemez aklından ne geçtiğini. Hiç beklenmedik hamleler yapmaya başlıyor Merve… Bu aşk, Oya’nın sonunu getirecek gibi. Sarmaşık artık tutuşmaya başladı. Diğer tarafta Kemal başkomiser yeni bir ipucu yakaladı, cinayeti aydınlatıyor artık. Kim öldü? Kim öldürdü?

Ufak tefek cinayetler 25.bölüm 17 Nisan Kıyafetleri
İsteklerinizi bana yorum bölümünden ulaştırmayı unutmuyor ve beğendiğiniz tüm kıyafetleri bizlere yorum bölümünden iletebiliyorsunuz. Her yeni yayınlanan bölümde olduğu gibi beğendiğiniz yada istediğiniz kıyafetleri yorum bölümünden cevap vermesem dahi tek tek not alarak ilk öncelikle sevdiğiniz kıyafetleri öne alarak araştırmalara başlıyor ve sizlere ulaştırıyorum. Dizi yayınlandıktan sonra kıyafetler ile görüşmek üzere, kendinize iyi bakın.

Ufak Tefek Cinayetler 25.Bölüm. Gökçe Bahadır Oya Kıyafetleri


Ufak tefek cinayetler 25.bölüm Oya’nın pembe pantolon ve pembe ceketi Bershka Ceket 120 TL pantolon ise 90 TL


Ufak tefek cinayetler 25.bölüm Oya’nın giydiği beyaz hırka Rue Online fiyatı 490 TL pantolon ise Selma Çilek tasarımıdır fiyatı 850 TL


Ufak tefek cinayetler 25.bölüm Oya’nın mavi kemerli elbisesi Selma Çilek fiyatı 1.200 TL


Ufak tefek cinayetler 25.bölüm Oya’nın mavi takımı Rue Online sitede bulamadım. Mervenin kabanı ise Ekol Online markasından.

Oya’nın bu akşam tercih ettiği mavi kemerli elbise, Pembe pantolonlu takım ve mavi takımı dikkat çekenler arasında yer alacak. Sade ama şık seçimleri ile beğeni toplayan oya kıyafetleri ile alakalı tüm detaylara ve daha fazla kıyafet modeline diziden hemen sonra ulaşabilirsiniz. Takipte kalmaya devam edin.

Ufak Tefek Cinayetler 25.Bölüm Pelin (Bade İşçil) Kıyafetleri

Kimi zaman abiye kimi zaman ise spor kıyafetlerle dizi de dikkat çekmeyi başaran Bade İşçil, Pelin kıyafetleri ile alakalı tüm detaylar yine yeni bölümle beraber yazımızın devamında yerini alacak, diziden hemen sonra görüşmek üzere.


Ufak tefek cinayetler 25.bölüm Pelinin giydiği renkli bluz TrendyolMilla fiyatı sadece 30 TL

Ufak Tefek Cinayetler 25.Bölüm Merve (Aslıhan Gürbüz) kıyafetleri


Ufak tefek cinayetler 25.bölüm Merve’nin giydiği sarı bluz Özlem Süer tasarımıdır, fiyatı 795 TL


Ufak tefek cinayetler 25.bölüm Merve’nin giydiği siyah takım Koton‘dan. Serhan’ın takım elbisesi Damat‘dan.

İhanet ve terkedilmişlik duygusu ile bir çok kadın hem saçlarında hemde kıyafetlerinde değişiklik yoluna gitmektedir. Bakalım aynı şekilde bu akşam ki yeni bölümde Merve kıyafetleri ile alakalı bir değişiklik olacak mı. Mervenin bu akşam giydiği sarı sweatshirt dikkat çekenler arasında yerini alacak.

Ufak Tefek Cinayetler 25.bölüm Arzu (Tülin Özen) Kıyafetleri

Her bölümde farklı bir tarzda olan Arzu daha çok rahat ve spor şıklığı tercih ediyor. Fakat son bölümlerde bir ortaklık söz konusu olduğu için günümüzün işk kadını profilinde giyinmeye devam ediyor. Tabi sizler tarafından arzunun bu kıyafetleride çok seviliyor. Arzunun siyah pencereli elbisesi bu akşam dikkat çeken detaylar arasında.


Ufak tefek cinayetler 25.bölüm Arzu’nun giydiği elbise Güliz Uzer tasarımı fiyatı ise 490 TL
Ufak tefek cinayetler 26.bölüm kıyafet markalarına ve Tüm YENİ ESKİ bölüm kıyafet marka bilgileri için Tıklayın

6 Comments on “Ufak tefek cinayetler 25.bölüm kıyafetleri”

  1. bu pembe takimin pantolonu cizgili mi? düz renk olani hic bir yerde yok. hem online hem de magazalarda sadece pembe cizgili mevcut. cevabiniz icin tesekkürler.

  2. Merhaba!! Merve nin en son bulundugu anne evinden kendi evine giderken taktigi gözlük hangi marka. Umarim anlatabilmisimdir 🙂 tesekkürler

  3. Serhanın yeşil montunun nerden olduğunu hala yazmadınız calvin kleanın böyle bir montu yok !!!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir