Ufak tefek cinayetler 27.bölüm kıyafetleri

Ufak tefek cinayetler 27.bölüm kıyafetleri ile kaldığımız yerden tüm hızıyla devam ediyoruz. Dizinin bu bölümünde giyilen tüm kıyafetlerin markasına sitemiz farkıyla ulaşabilir, dilediğiniz kıyafeti kendiniz için kolaylıkla satın alabilirsiniz. Dizinin bu akşam yayınlanacak olan yeni bölümünde ilk dikkat çeken ve çok sorulan Oya Gökçe bahadırın giydiği çiçekli tül elbise dikkat çekenler arasındaydı. Bende dizinin yayınlanmasını bekleyemeden elbisenin markasını yazının devamında sizlerle paylaşmış olacağım. Dizinin bu bölümünde merak ettiğiniz tüm kıyafetleri bizlere yorum bölümünden ulaştırmayı sakın unutmayın.

Yaz aylarının gelmesi ile birlikte dizilerde başlayan durağan dönem kendini daha fazla göstermeye başladı. Reytinglerde üst sıralarda yer alan ve yerini kimseye kaptırmayan dizilerin bile şu aralar büyük düşüşte olduğunu söyleyebilirz. Tabi bunda büyük etkeninde dizi konularının hareketsiz kendini tekrarlayan sahneler ve olaylarla seyretmesi de oluyor. Özellikle izlediğimiz dizilerde birbirini tekrar eden konular ve beklentilerimizin karşılık kalması sebebiyle hayal kırıklığı yaşıyor, bazen sinirleniyor bazende sıkılıyoruz. Tabi bu durum zamanla diziyi bırakmamıza ve izlemekten vazgeçmemize neden oluyor. Bu dizilere en büyük örnek Ufak tefek cinayetler dizisi olsa gerek. Sürekli aynı konu üstünde takılı kalınması ve özellikle de Oya karakterini canlandıran Gökçe Bahadır’ın dizi de ki pasif durumu herkesi bezdirip diziden uzaklaştırdı. Bu durumun düzelmesini beklerken izlenme oranları da bir hayli düşüş yaşadı.

Ufak tefek cinayetler 27.bölümde Neler Olacak?

Merve saldırısına devam ediyor. Oya ise dişli, o kadar kolay yıkılacak gibi değil; Serhan’la ilişkileri sandığından da güçlü. Pek çok savaştan yine birbirlerini seçerek çıkıyorlar. Oya, olup bitenin Merve’nin oyunu olduğunu anlayacak mı? Elif, Oya’dan istediğini alabilecek mi? Kemal başkomiser adım adım sona yaklaşıyor artık; şüphelilerle görüşmek için izin çıkarttırıyor! Derya bile onlarla nihayet karşılaşacağı için heyecanlı!


Ufak tefek cinayetler 27.bölüm Oya’nın giydiği takım H&M‘den.

Dizilerde konu akışından daha fazla dikkat edilen şey ise karakterlere seçilen kıyafetler ve markaları. Özellikle bazı karakterlerin giydiği kıyafetler çok yakından takip ediliyor ve beğeniliyor. Aynı kıyafete sahip olmak isteyen dizi izleyenleri ise dizi bitiminden hemen sonra kıyafetlerin araştırmalarına başlıyor. İzlediğiniz her diziyle alakalı kıyafetleri ve markalarını sitemizde bulabilir, ekli olmayan yada beğendiğiniz kıyafetleri bizlere ilgili dizinin yorum bölümünden ulaştırabilirsiniz.


Ufak tefek cinayetler 27.bölüm Oya’nın giydiği gömlek Mango‘dan.

Ufak tefek cinayetler 27.bölüm 1 Mayıs Kıyafetleri
Ufak tefek cinayetler kıyafetleri ile alakalı merak ettiğiniz tüm kıyafetleri ve beğendiğiniz modelleri bizlere net bir şekilde yorum bölümünden ulaştırabilirsiniz. İstediğiniz kıyafetler araştırmalarda öne alınarak incelenip markası yazıya diğer yeni bölüme kadar eklenmeye devam edecektir. Sevdiğiniz kıyafetin markasını öğrenmek istiyorsanız yapmanız gereken tek şey dizinin yeni bölümüne kadar yazımızı kontrol etmek olacaktır.Bu şekilde sevdiğiniz kıyafetleri kendinize kolaylıkla satın alabilirsiniz. Dizinin bu akşam yayınlanacak olan yeni bölümünden sonra burada kıyafetler ile görüşmek dileğiyle şık ve çekici kalın.

Ufak Tefek Cinayetler 27.Bölüm. Gökçe Bahadır Oya Kıyafetleri


Ufak tefek cinayetler 27.bölüm Oya’nın giydiği elbise Hidayet Akalan tasarımdıır. Elbise özel dikilmiştir arkadaşlar fiyat bilgisi ve detaylar için tasarımcının İnstagram sayfasını ziyaret etmeniz gerekecektir.


Ufak tefek cinayetler 27.bölüm Oya’nın taktığı çanta Yargıcı fiyatı ise 160 TL


Ufak tefek cinayetler 27.bölüm Oya’nın giydiği ceket Mango‘dan Fiyatı ise 450 TL


Ufak tefek cinayetler 27.bölüm Oya’nın giydiği trençkot Burbery‘den.


Ufak tefek cinayetler 26.bölüm Oya’nın taktığı gözlük Moncler Kod: ML0017 küpeler Bendis takı‘dan.

Ufak Tefek Cinayetler 27.Bölüm Merve (Aslıhan Gürbüz) kıyafetleri


Ufak tefek cinayetler 27.bölüm Mervenin giydiği ceket H&M çanta Gucci‘den.


Ufak tefek cinayetler 27.bölüm Mervenin giydiği ceket Adil Işık‘dan.

Ufak Tefek Cinayetler 27.bölüm Arzu (Tülin Özen) Kıyafetleri


Ufak tefek cinayetler 27.bölüm Arzu’nun giydiği tulum Mudo fiyatı ise 200 TL


Ufak tefek cinayetler 27.bölüm Arzu’nun giydiği ceket Koton‘dan.


Ufak tefek cinayetler 27.bölüm Arzu’nun giydiği tulum Mudo fiyatı ise 230 TL

Ufak Tefek Cinayetler 27.Bölüm Burcu Kıyafetleri


Ufak tefek cinayetler 27.bölüm Burcu’nun giydiği sweatshirt Tommy Hilfiger‘den.


Ufak tefek cinayetler 27.bölüm Burcu’nun giydiği tulum Sejaswimwear‘den.


Ufak tefek cinayetler 27.bölüm Burcu’nun giydiği kot pantolon Trendyol‘dan. Fiyatı ise 80 TL


Ufak tefek cinayetler 27.bölüm Burcu’nun giydiği elbise Twist‘den fiyatı 400 TL


Ufak tefek cinayetler 27.bölüm Serhan’ın giydiği mont Burbery‘den.
Dilerseniz Ufak tefek cinayetler 28.bölüm kıyafetleri ve tüm YENİ ESKİ kıyafet markaları için Tıklayın.

15 Comments on “Ufak tefek cinayetler 27.bölüm kıyafetleri”

  1. Bu kiyafeti nisanlima almak istiyorum lutfen hidayet hanimin instagram sayfasini veya bu kiyafetin satildigi yer varsa bana ulasabilirmi insta muratekr33

  2. Ufakntefek cin. Bu bölümünde burcu un üzerindeki beyaz boynu çizgili sweat markasını merak ettm tesekkürler

  3. 1 Mayıs daki bölümde Arzunun giydiği v yaka beyaz tshirt un markasını öğrenebilir miyim?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir