Ufak tefek cinayetler 29.bölüm kıyafetleri

Geldik Ufak tefek cinayetler 29.bölüm kıyafetleri ve modellerine, dizinin bu bölümünde ve tüm bölümlerinde giyilen tüm kıyafet markalarına ilgili bölümlerden ulaşabilir, dilediğiniz kıyafeti kendiniz için satın alabilirsiniz. Dizinin bu akşam yayınlanacak olan yeni bölümünde yine birbirinde güzel ve şık kıyafetler ekran başında bizlere stil notları aldırmaya devam edecek. Yayınlandığı ilk günden bu yana kıyafetleri çok sevilen ve beğenilen dizinin bu bölümünde giyilen kıyafetlerin markalarını yine ilk olarak sitemiz aracılığı ile öğrenebilir diğer yeni bölüme kadar güncellenen ve kıyafet markalarının eklenmesine devam eden yazımızı sık sık kontrol edip istediğiniz kıyafetin markasına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İstediğiniz yada beğendiğiniz kıyafetlerin detaylarını ögrenmek için ise yorum bölümünde her zaman olduğu istekte bulunabilirsiniz.

Yorum bölümünden istenilen yada ulaştırılan kıyafetlerin öne alınarak araştırmalarımıza tüm hızıyla devam ettiğimiz ve her bir yorumunuzun özenle okunup dikkate alındığını bu bölümde de bir kez daha belirtmek isterim. Bu nedenle sevdiğiniz kıyafeti bizimle paylaşmanızın önemini bir kez daha belirtmiş olalım. Çoğu zaman dizi henüz yayınlanmadan hemen önce eklediğimiz kıyafet markalarını ögrenmek için dizinin yayınlandığı her salı günü sitemizi dizi yayınlamaya başlamamışken ziyaret edebilir ve öncelikle sitemizden stoklarda tükenmeden kolaylıkla ve en hızlı şekilde öğrenebilirsiniz.

Yavaş yavaş sezon finaline girmeye hazırlanan her dizi gibi ufak tefek cinayetler dizisi de kendini sezon finaline hazırlamakta. Sezon sonunda katilin ve makdulun açıklanmasını beklenirken dizi yapımcıları tarafından ters köşe yapılıp sezon finalini katil ve makdül’ün tam açıklanıcağı yada gösterileceği sahnede de final yapabileceğinin sinyallerini şimdiden verelim. Yani o çok merak ettiğimiz ve beklediğimiz sorunun cevabı henüz cevaplanmadan sezon finalinin burada bitirilmesi ve yeni sezona izleyicinin çekilmesi için bu sonuç kaçınılmaz gözüküyor. Tüüm bu soruların ve yanıtların içerisinde dizinin bu akşam ki yayınlanacak olan bölümünde neler yaşanacakmış kısaca bir göz atalım.

Ufak tefek cinayetler 29.bölümde Neler Olacak ?

Cinayete adım adım…
Ufak Tefek Cinayetlerde son düzlük başlıyor. Şüphelileri görmeye, cinayetler ilgili büyük bilgiler alıp, sonuca varılmaya başlandı. Kemal hızla çözüme gidiyor. Önüne beklemediği engeller çıksa da, durmaya niyeti yok. Ölmeyenler kimler, görmeye başladık.

Diğer yanda Oya- Merve kapışması sürpriz bir sonuca çıkıyor. Serhan’sa araştırmaya karar veriyor. İpin ucundan tutarak, sonuca ulaşmaya, bu kadınların ne sakladığını, bu noktaya nasıl gelindiğini bulmaya kararlı. Arzu için hesap vakti geldi çattı. Burcu ve Arzu hesaplarını görmek zorundalar artık. Peki bu kapışmada kim ayakta kalacak? Ufak Tefek cinayetler kartların hızlıca açıldığı, şaşırtıcı yeni bölümüyle Salı akşamı Star’da…

Ufak tefek cinayetler 29.bölüm 15 Mayıs Kıyafetleri
İstediğiniz ve yahut beğendiğiniz modellerin markaları için yorum bölümünden detayları sorabilirsiniz. Dizi kıyafet markaları dizi başladıktan hemen sonra eklenmeye başlanır, ve sürekli olarak yeni modeller eklenerek 1,2 hafta boyunca güncellemesi yapılır. Bu nedenle merak ettiğiniz her model için bizi sürekli takip edebilir, sürekli güncellenen dizi kıyafetlerimizi  inceleyebilirsiniz. Henüz eklenmemiş modeller için yine yorum bölümünden istekte bulunabilir, merak ettiğiniz soruları da yöneltebilirsiniz.

Ufak Tefek Cinayetler 29.Bölüm Gökçe Bahadır Oya Kıyafetleri


Ufak tefek cinayetler 29.bölüm Oya’nın giydiği elbise ve trençkot Forever New Türkiye her ikisininde fiyatı 370 TL, küpeler Bendis fiyatı 80 TL


Ufak tefek cinayetler 29.bölüm Oya’nın taktığı saat Rolex (datejust) jean ise Bershka‘dan fiyatı 100 TL


Ufak tefek cinayetler 29.bölüm Oya’nın giydiği trençkot Burberry fiyatı 8.295 TL


Ufak tefek cinayetler 29.bölüm Oya’nın giydiği ceket Trendyol’dan fiyatı 80 TL

Ufak Tefek Cinayetler 29.Bölüm Pelin (Bade İşçil) Kıyafetleri


Ufak tefek cinayetler 29.bölüm Pelinin giydiği ceket LULU Wolf&Badger gözlükler DSQUARED2 tayt ise Trendyol‘dan.


Ufak tefek cinayetler 29.bölüm Pelinin giydiği sweatshirt Shop Hannas, pantolon Trendyol, çanta ise Gucci‘den.

Ufak Tefek Cinayetler 29.Bölüm Merve (Aslıhan Gürbüz) kıyafetleri


Ufak tefek cinayetler 29.bölüm Mervenin giydiği ceket Deryaözalp Atölye’den elbise İpekyol, gözlük DSQUARED2 kod: dq0279 çanta ise Bera Desing‘den.


Ufak tefek cinayetler 29.bölüm Mervenin giydiği ceket Deryaözalp Atölye’den fiyatı 500 TL, Milanın trençkotu ise Koton‘dan.

Ufak Tefek Cinayetler 29.bölüm Arzu (Tülin Özen) Kıyafetleri


Ufak tefek cinayetler 29.bölüm Arzunun giydiği bluz Forever New Türkiye pantolon Yargıcı kolye Beegoddessjewellery’den.
Ufak tefek cinayetler 30.bölüm kıyafetleri ve tüm YENİ ESKİ kıyafet markaları için Tıklayın.

14 Comments on “Ufak tefek cinayetler 29.bölüm kıyafetleri”

  1. Merhaba. Merve’nin taşınırken hangi nakliyat firmasını seçtiğini, bir de Oya’nın eşyalarını taşıyan kamyonun markasını öğrenebilir miyim?

  2. Oyanin yeşil pantolonun ve beyaz spor ayakkabıların markasını öğrenebilir miyim cevaplarsanız sevinirim

  3. Merhaba Oya’nın Merve’nin evine taşınmak için eşyalarını getirdiği sabahki kombinindeki gri pantolonun nerden olduğunu soracaktım cevaplarsanız çok sevinirim iyi günler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir