Ufak tefek cinayetler 30.bölüm kıyafetleri

Geldik Ufak tefek cinayetler 30.bölüm kıyafetleri markalarına, Finale doğru giden dizinin tabi ki sezon finali olduğunu belirtelim izlenme oranlarında düşüşler olsa da bu aralar kendini toparlamaya başladı gibi. Sezon finaline son 3 bölüm kalan dizinin bu akşam ki yayınlanacak olan yeni bölümünde yine birbirinden güzel kıyafetler ve tasarımlar ekran başlarında stil notları aldırmaya devam edecek.  Dizinin bu akşam yayınlanacak olan yeni bölümü ile alakalı tüm kıyafetleri ilk olarak sitemizde bulabilirsiniz.

Sarmaşık’ta yaza merhaba partisi için geri sayım başladı!

Sarmaşık’ı meşhur yaza merhaba partisi heyecanı sarmış durumda! Bu partide resmen bir cinayet işlenecek. Çünkü bir şeyi saklamanın en iyi yolu, onu herkesin içinde yapmaktır. Parti günü yaklaşırken herkesin cebinde bir cinayet motivasyonu var, bakalım hangisi gerçekleşecek? Merve, Pelin’in Oya-Serhan aşkını çok önceden beri bildiğini öğrendi, işte şimdi kıyamet kopacak! Serhan da Oya konusunda nihayet ipin ucunu yakalıyor. Soruşturmanın kapatılması baş komiser Kemal’i durdurmaya yetmiyor. Kemal ne yapacak edecek, o katili bulacak. Bu bölüm kimin ölmediğine dair kartlar açılmaya devam ediyor; bakalım kimlerle yüzleşecek Kemal?

Entrika ve çözülmelerle dolu yeni bölümüyle Ufak Tefekler Cinayetler, Salı akşamı Star’da.

Ufak tefek cinayetler 29.bölümde Neler Olacak ?

Oya ile çok takılan Merve, ona benzeyip işini yarım bırakarak şaşırttı. Eski Merve olsa, bir bidon benzin bulur, Oya’yı cayır cayır yakardı… 🔥🔥 Gerçi benzin de pahalı, o da haklı şimdi. Bebek yaşıyor; Oya mutlu… Ne var ki, ses kaydına rağmen Merve’yi bitirmiyor… Bu mu ŞahMat Oya bizce Oya’nın asıl amacı, OySerfanlarını delirtmek; bebeği de Serhan’dan bu nedenle gizliyor.😜😜 Oya’nın Merve’ye verdiği ceza, evini almak… Hem de parasıyla! Merve, kesin değerinin üstüne satmıştır. Serhan ise iz peşinde… Edip’e, Taylan’a soruyor “Oya’yı nasıl bilirsin”… Bilmiyor ki, bu gidişle cemaat “İyi bilirdik” diyecek.

Ölümden dönen Mehmet, evine de dönecek gibi. Pelo, Merve-Oya arasında cereyanda kalmış gibi. Üstüne bir dizi yapılacak kadar ifade alsın, sonra dava kapansın, olmaz ki… Kemal komiserin elinde bir tek Taylan kaldı ( O kadar yemek düşkünü olmasa, o da kaçardı)…  Serhan-Oya aşkını öğrenince akıl bakiyesi yetersiz kalan Taylan’a güldük; patavatsızdır. Kemal komisere katili söyler dedik, o da sır küpü çıktı. Serhan’a romantik mi desek, saf mı bilemedik .. Sakın bu Oya ile Merve ortak olup, kurban niyetine Serhan’a girmiş olmasınlar?

Dizilerde konu akışından daha fazla dikkat edilen şey ise karakterlere seçilen kıyafetler ve markaları. Özellikle bazı karakterlerin giydiği kıyafetler çok yakından takip ediliyor ve beğeniliyor. Aynı kıyafete sahip olmak isteyen dizi izleyenleri ise dizi bitiminden hemen sonra kıyafetlerin araştırmalarına başlıyor. İzlediğiniz her diziyle alakalı kıyafetleri ve markalarını sitemizde bulabilir, ekli olmayan yada beğendiğiniz kıyafetleri bizlere ilgili dizinin yorum bölümünden ulaştırabilirsiniz.Dizi de eski yada yeni merak edilen tüm kıyafet modellerinin markalarını ilgili dizinin kategorisinde bulabilir, sevdiğiniz yada beğendiğiniz modelleri kendiniz için kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Ufak tefek cinayetler 30.bölüm 21 Mayıs kıyafetleri
Ufak tefek cinayetler kıyafetleri ile alakalı tüm merak ettiğiniz kıyafetlerin markalarını bizlere yorum bölümünden ulaştırabilir, sevdiğiniz modellerin markalarına sitemiz sayesinde kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İstediğiniz kıyafetleri araştırmalarımızda öncelilik vererek ilk olarak sizlerin merak ettiği kıyafetleri yayınlamaya ve dizinin diğer yeni bölümüne kadar kıyafetleri eklemeye devam edeceğiz. Dizi yayınlandıktan sonra görüşmek üzere, şık kalın.

Ufak Tefek Cinayetler 30.Bölüm Gökçe Bahadır Oya Kıyafetleri


Ufak tefek cinayetler 30.bölüm Oya’nın giydiği bluz ve pantolon Mango‘dan.


Ufak tefek cinayetler 30.bölüm Oya’nın taktığı kolye Bendis Takı‘dan.

Ufak tefek cinayetler 30.bölüm Oya’nın Taktığı gözlük Hallyandson Kod: HS615


Ufak tefek cinayetler 30.bölüm Oya’nın giydiği gömlek H&M pantolon İpekyol‘dan.

Ufak Tefek Cinayetler 30.Bölüm Pelin (Bade İşçil) Kıyafetleri


Ufak tefek cinayetler 30.bölüm Pelin’in taktığı gözlük Tomford Kod: FT0619 bluz Trednyol‘dan.


Ufak tefek cinayetler 30.bölüm Pelin’in giydiği elbise Viola&Vesper‘den.


Ufak tefek cinayetler 30.bölüm Pelin’in giydiği ceket ve pantolon Atolyeno6‘dan.

Ufak Tefek Cinayetler 30.Bölüm Merve (Aslıhan Gürbüz) kıyafetleri


Ufak tefek cinayetler 30.bölüm Merve’nin giydiği ceket Mybestfriendis pantolon Fever‘den.

Ufak Tefek Cinayetler 30.bölüm Arzu (Tülin Özen) Kıyafetleri


Ufak tefek cinayetler 30.bölüm Arzu’nun giydiği elbise Forever New Türkiye fiyatı 480 TL


Ufak tefek cinayetler 30.bölüm Burcu’nun giydiği gelinlik Ju İstanbul‘dan.
Ufak tefek cinayetler 31.bölüm kıyafetleri ve tüm YENİ ESKİ kıyafet markaları için Tıklayın.

8 Comments on “Ufak tefek cinayetler 30.bölüm kıyafetleri”

  1. Merhaba UTC 30. Bolum de Oyanin arkadasi Incinin siyah askili elbisesi hangi firmanin ve ne kadar bilgi alabilirmiyim Tskle

  2. OYANIN PEMBE PANTOLONLU OLDUĞU,MERVE İLE BULUŞTUĞU SAHNEDEKİ GÖZLÜĞÜ VE KÜPESİNİN MARKASI NEDİR?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir