Ufak tefek cinayetler 32.bölüm kıyafetleri

Ufak tefek cinayetler sezon finali kıyafetleri ile karşınızdayız. Ufak tefek cinayetler 32.bölüm kıyafetleri yeni bölümünde giyilen tüm kıyafetleri yazımızın devamında bulabilirsiniz. Ayrıca Ufak tefek cinayetler dizisinde geçmiş bölümlerde giyilen, merak ettiğiniz tüm kıyafetleri de kolaylıkla ilgili bölümden bulabilir ve dizi de giyilen kıyafetleri satın alabilirsiniz. Tüm dizilerde giyilen kıyafetlerin markalarını ve fiyatlarını öğrenmek için bizleri Instagram adresimizden ve sitemizden devamlı olarak takibe alabilir, merak ettiğiniz her şeye kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Her şey açığa çıkıyor!
Parti başladı, davetliler yerlerini aldı ve korkunç cinayete resmen saatler kaldı! Bu partide sadece güzel müzik, keyifli ortam ve lezzetli atıştırmalıklar yok; kanlı hesaplaşmalar, can acıtan yüzleşmeler ve cinayete varan bir kavga var! Bazı cinayet planları bozuluyor ama yolda yenileri kuruluyor ve cinayet anı yaklaştıkça ortalık iyice karışıyor. Soruşturma tüm hızıyla devam ediyor ve Sarmaşık vakasıyla bağlantılı ikinci cinayetin şaşırtıcı ayrıntıları da ortaya çıkıyor. O pencereden düşenin kim olduğunu nihayet öğreneceğimiz sezon finaliyle Ufak Tefek Cinayetler Salı akşamı Star’da.
Sarmaşık’ı meşhur yaza merhaba partisi heyecanı sarmış durumda! Bu partide resmen bir cinayet işlenecek. Çünkü bir şeyi saklamanın en iyi yolu, onu herkesin içinde yapmaktır. Parti günü yaklaşırken herkesin cebinde bir cinayet motivasyonu var, bakalım hangisi gerçekleşecek?

Bu akşam dizi yayınlanmadan hemen önce Ufak tefek cinayetler kıyafetleri ile alakalı tüm kıyafetleri dizi henüz başlamadan sizlere ulaştırmış olacağız. Ulaştıramadığımız ve yazımızın içine eklemediğimiz modelleri merak ediyorsanız sizlerde bizlere yorum bölümünden isteklerinizi açık ve net bir şekilde ulaştırabilirsiniz. Dizi yayınlandıktan hemen sonra isteklerinizi tek tek not almak üzere bizler buralarda olacağız. O zamana kadar şık ve çekici kalın, görüşmek üzere.;
Ufak tefek cinayetler 32.bölüm kıyafetleri ve tüm YENİ ESKİ kıyafet markaları için Tıklayın.

4 Comments on “Ufak tefek cinayetler 32.bölüm kıyafetleri”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir