Ufak Tefek Cinayetler 34.bölüm kıyafetleri

Herkese merhaba…Entrika, aşk ve sürprizlerle dolu Ufak Tefek Cinayetler 34.bölüm kıyafetleri ile sizlerle birlikteyiz. Kimi zaman vay be dedirten kimi zaman da bu kadar entrika da çok fazla dedirten Ufak Tefek Cinayetler bizleri her zaman şaşırtmaya devam ediyor. Geniş izleyici kitlesine sahip olan dizi ne olursa olsun hangi değişikler olursa olsun her zaman izleyicilerinin beğenilerini en üst düzeyde tutmayı başarıyor. Diziye yeni dahil olan oyuncular bile ilk günden ilgiyi çekmeyi başardı.

Yüksek izleme beğenisi ile birlikte Ufak Tefek Cinayetler dizide giyilen kıyafetleri ile de büyük beğeni topluyor. Özellikle dörtlü grup olan Merve, Oya, Pelin ve Arzu’nun kıyafetleri göz önünde olan kıyafetlerden. Bizlerde sizler için kıyafetleri araştırıp paylaşacağız. Ufak Tefek Cinayetler 34.bölüm kıyafetleri için sitemizi takipte kalmayı ihmal  etmeyin.

Serhan’ın yakışıklılığı, Oya’nın güzelliği, Merve’nin asaleti, Pelin’in fit duruşu, Arzu’nun güzel gözleri ve daha nice iyi oyuncularıyla Ufak Tefek Cinayetler her salı akşamı saat 20.00’da Star Tv’de. Böylesine sıradışı dizileri kanallarımızda görmek hem mutluluk hem onur verici. En azından dizilerde sürekli olan zengin kız fakir oğlan ya da zengin erkek fakir kız hikayeleri gibi değil.

Ufak Tefek Cinayetler 34.bölüm’de Neler Olacak?

Merve ve Kerim’in aşk savaşı başlıyor!
Merve ve Kerim nasıl tanıştılar? Aralarında neler oldu? Nasıl yandı, hala sönmeyen bu ateş? Peki şimdi ne olacak? Merve ve Kerim’in aşk savaşı başlıyor! Serhan katil mi? Fakat işin içinde başka bir iş var. Oya, kimi öldürdü? 2000 yılındaki partide neler neler oldu? Pelin de Merve de bunu saklamak zorunda. Fakat Emre buradayken işleri çok zor.

Ufak Tefek Cinayetler 34.bölüm 25 Eylül kıyafetleri
Yorum bölümünden sorulan tüm kıyafetler sırasıyla araştırılıp ilk olarak dizikiyafeti.com adresimizden sizlere sunulacaktır. Ufak tefek cinayetler kıyafetleri ve tüm kıyafetleri ilgili dizinin kategorisindeki ilgili bölümlerden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Vee unutmadan şunu da hatırlatayım: Dizi yayınlandıktan sonra bizler kıyafetleri araştırıp kıyafetleri yazımızın devamına ekliyoruz. Bir sonraki bölüm yayınlanana kadar yazımız sürekli dizinin kıyafet marka ve fiyat bilgileriyle güncellenecektir. Sitemizi sürekli takipte kalmayı ihmal etmeyin. Sizleri seviyoruz. Kendinize iyi ve şık bakın…


Burcu’nun dizide giydiği elbise The latest thing, Fiyatı 450₺


Merve’nin gençliğinde giydiği elbise Trendyol, Fiyatı 90₺’den 50₺’ye düşmüş.


Oya’nın dizide giydiği elbise Zara , Fiyatı 400₺


Oya’nın dizide giydiği bluz ve pantolon Forevernewturkiye ,pantolon fiyatı 350₺, bluz fiyatı 330₺


Oya’nın dizide giydiği tulum Tara Coşkun Tuncel


Pelin’in dizide kullandığı çanta Mango fiyatı 299,99₺
Elbise Theroot


Merve’nin giydiği elbise Beymen, fiyatı 440₺


Pelin’in gençliğinde giydiği elbise Trendyol-Tuvana  Büyükçınar, fiyatı 499₺den 329₺ye düşmüş.


Bade İşçil’in dizide giydiği elbise daha önce Aslıhan Gürbüz’ün çekimlerde giydiği marka olan Dionlee Fiyatı 1390$


Oya’nın dizide giydiği bluz ve etek Selma Çilek
Dilerseniz Ufak Tefek Cinayetler 35.bölüm kıyafetleri ve tüm YENİ ESKİ kıyafet markaları için Tıklayın.

One Yorum on “Ufak Tefek Cinayetler 34.bölüm kıyafetleri”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir