Ufak Tefek Cinayetler 35.Bölüm Kıyafetleri

Merhabalar herkese….Sürprizlerle dolu dizi Ufak Tefek Cinayetler 35.bölüm kıyafetleri ile siz değerli takipçilerimizin karşısındayız. Hemen sizlere hatırlatacak çok önemli bir konum var: Takip ettiğiniz Ufak Tefek Cinayetler gibi daha nice dizilerin kıyafet marka ve fiyat bilgilerini ilk olarak instagram adresimiz olan dizikiyafeti sayfamızda paylaşıyoruz. Hatta instagram adresimizde çok daha fazla dizinin kıyafet, çanta, ayakkabı, aksesuar bilgisine ulaşabilirsiniz. Sizler için yoğun araştırmalardayız yani. Bizler sizler için çalışmaktan çok memnunuz.Umarız sizde memnun kalırsınız.

Ya bu dizi öyle bir dizi ki ben hatırlamıyorum Türkiye’de eşi benzeri olan başka bir dizi olsun. Tam Merve ile Serhan boşanacak Oya artık mutlu olacak dedik her şey arap saçına döndü. Şahsen ben Merve Kerim’e gitsin, Oya’da Serhan’da mutlu olsun istiyorum.Ne yani? Oya ile Serhan evlense dizi mi biter sanki? Ama işte senaristler neler çeviriyor öyle. İşte dizi olunca entrika,aksiyon eksik olmuyor. Kerim’de Merve’yi hala seviyor mu çözemedim. Adam hem evlenmemiş hem sarmaşığa yerleşti. Aşk mı nefret mi? Sonuçta aşk ve nefret arasında ince bir çizgi var ve bunu anlamak çok zor oluyor.

Ufak Tefek Cinayetler kıyafetleri ile ilgili konuşacak olursak zaten kıyafetlere söyleyecek söz bulamıyorum. Hepsi ayrı ayrı göze hitap ediyor. Sizi bilmem ama ben en çok Oya’yı beğeniyorum. Fiziği, saçları, güzelliği ile kıyafetleri en güzel taşıyan Oya değil mi sizce de? Bir insana ne giyse yakışır mı ya ? Ya bir de çok güzel gülüyor oyuncumuz. Gerçi dizi de bir türlü yüzü gülemedi gitti. Bakalım neler olacak neler!

Ufak Tefek Cinayetler 35.bölüm’de Neler Olacak?

Kerim, Merve’yi köşeye sıkıştırdı. Kaçacak yer yok!Sarmaşık’ta mükellef bir sofra, aslında ortada fokur fokur kaynayan bir kazan demek. Bu sofrada yemekler lezzetli, yalanlar bol soslu ve sırlar da bir o kadar iştah kabartıcı. Ama havada uçuşan sözler hiç de yenilip yutulacak cinsten değil! Bu kez ev sahipliğini Merve üstleniyor, davetliler birer birer yerlerini alıyor. Bir de davetsiz bir misafir var! Kerim yemeğe geldi ve resmen ateşle oynuyor. Diğer yanda Oya, cinayeti çözmek için yola çıktı. Ve işte! Cinayet aletini buldu! Hem de kimin evinde?! Üstelik Merve, Serhan ve Kerim arasında yeniden bir seçim yapmak zorunda kalacak. Bu defa neyi seçecek?

Ufak Tefek Cinayetler 34.bölüm 25 Eylül kıyafetleri
Yorum bölümünden sorulan tüm kıyafetler sırasıyla araştırılıp ilk olarak dizikiyafeti.com adresimizden sizlere sunulacaktır. Ufak tefek cinayetler kıyafetleri ve tüm kıyafetleri ilgili dizinin kategorisindeki ilgili bölümlerden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Vee unutmadan şunu da hatırlatayım: Dizi yayınlandıktan sonra bizler kıyafetleri araştırıp kıyafetleri yazımızın devamına ekliyoruz. Bir sonraki bölüm yayınlanana kadar yazımız sürekli dizinin kıyafet marka ve fiyat bilgileriyle güncellenecektir. Sitemizi sürekli takipte kalmayı ihmal etmeyin. Sizleri seviyoruz. Hoşça kalın.


Merve’nin giydiği elbise Mybestfriendstr Fiyatı 2550₺


Arzu’nun giydiği elbise Trendyol fiyatı 100₺


Arzu’nun giydiği elbise Forevernewturkiye fiyatı 265₺


Merve’nin giydiği tulum Hidayet Akalan (özel tasarım)


Oya’nın giydiği üst Zara Fiyatı 70₺


Pelin’in kullandığı çanta Bagohandicrafts -Etek Kameya


Pelin’in giydiği elbise Tuba Ergin


Merve’nin giydiği bluz Selma Çilek Fiyatı 525₺


Burcu’nun  giydiği elbise Zara fiyatı 400₺


Pelin’in giydiği üst Marksandspencerturkiye Fiyatı 250₺


Oya’nın giydiği elbise Bananarepublicturkiye fiyatı 128$ -gözlük Moncler
Dilerseniz Ufak Tefek Cinayetler 36.bölüm kıyafetleri ve tüm YENİ ESKİ kıyafet markaları için Tıklayın.

13 Comments on “Ufak Tefek Cinayetler 35.Bölüm Kıyafetleri”

  1. UTC 35. Bölümde Oya’nın Arzu’nun evine gidip giysi dolabında cinayet aletini bulduğu zaman ayağındaki TABANI KALIN BEYAZ SPOR AYAKKABI hangi marka acaba?

  2. 35. Bölümdeki pelin in mervenin evindeki kıyafeti nereden acaba, yine 34. Bölümde pelin in beyaz çizmelerinin üstüne giydiği kıyafetinde yerini öğrenebilirmiyim lütfen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir