Ufak Tefek Cinayetler 36.Bölüm Kıyafetleri

Selamlar herkese…Salı akşamlarının Star Tv’de ki tek adresi, aksiyonu, heyecanı, merakı, aşkı eksik olmayan dizilerinden biri olan Ufak Tefek Cinayetler 36.bölüm kıyafetleri ile sizlerleyiz efendim. Unutmadan sizlere söyleyecek şahane bir konum var : Takip ettiğiniz Yasak Elma gibi daha nice dizilerin kıyafet marka ve fiyat bilgilerini ilk olarak instagram adresimiz olan dizikiyafeti sayfamızda paylaşıyoruz. Hatta instagram adresimizde çok daha fazla dizinin kıyafet, çanta, ayakkabı, aksesuar bilgisine ulaşabilirsiniz. Dediğim gibi sitemizde daha yoğunluklu kıyafet üzerine çalışıyoruz. Ama hiç üzülmeyin. İnstagram adresimizde kıyafet gibi çanta, aksesuar, ayakkabı, saat, gözlük ve daha nicesine ulaşabilirsiniz.

Ha kavuştu ha kavuşacak derken bir türlü kavuşamayan Oya ile Serhan yetmezmiş gibi bir de Kerim ve Merve aşkı çıktı. Aslında Merve Kerim’e evet dese her şey kökten hallolur. Ama işte dizi ya bu…İlla entrika illa aksiyon…Hele Pelin ile Emre arasında ne olduğunu anlayamıyorum. Pelin neden öyle kaçıyorsa Emre’den? Aman neyse izlemesi de çok keyifli oluyor böyle.

Gelelim Ufak Tefek Cinayetler kıyafetleri ile ilgili konuşmaya. Ee malum işimiz bu. Dizide kadın sayısı çok olunca tabi çok göze hitap ediyor kıyafetler. Pelin zaten manken gibi. Anoreksiya mı diyen çok ama oyuncumuz kendini bu kiloda böyle mutlu hissediyor. Bizlerden de kıyafetler tam not almayı başarıyor.

Ufak Tefek Cinayetler 36.bölüm’de Neler Olacak?

Merve, Kerim’den intikam almaya soyunuyor!
Kerim, geçmişi eşeleyerek Merve’nin canını çok yaktı. Şimdi sıra Merve’de! Merve, Kerim’in zayıf bir noktasını bulup onu alt etmeye kararlı. Ama Kerim de öyle kolay kolay yere serilecek bir adam değil. Aşil topuğunu ustaca gizleyen, güçlü bir savaşçı o. Bu kez Merve’nin işi her zamankinden daha zor!
Serhan’ın annesi Betül Hanım, Oya’ya karşı yeni bir savaş başlatıyor ve Oya-Serhan cephesinde işler daha da karışıyor. Emre, Pelin’i köşeye sıkıştırıyor ve onu geçmişiyle yüzleşmeye zorluyor. Başkomiser Kemal’in peşinde olduğu cinayet aleti şok bir şekilde el değiştiriyor ve Edip cinayeti çözülmeye başlıyor! Katile adım adım yaklaşıyoruz.

Ufak Tefek Cinayetler 36.bölüm 9 Ekim Kıyafetleri
Yorum bölümünden sorulan tüm kıyafetler sırasıyla araştırılıp ilk olarak dizikiyafeti.com adresimizden sizlere sunulacaktır. Ufak tefek cinayetler kıyafetleri ve tüm kıyafetleri ilgili dizinin kategorisindeki ilgili bölümlerden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Vee unutmadan şunu da hatırlatayım: Dizi yayınlandıktan sonra bizler kıyafetleri araştırıp kıyafetleri yazımızın devamına ekliyoruz. Bir sonraki bölüm yayınlanana kadar yazımız sürekli dizinin kıyafet marka ve fiyat bilgileriyle güncellenecektir. Sitemizi sürekli takipte kalmayı ihmal etmeyin. Sizleri seviyoruz. Hoşça kalın.


Oya’nın giydiği üst Mybestfriends Fiyatı 950₺


Pelin’in giydiği yağmurluk Perspective fiyatı 639₺-Gözlük moncler 


Oya’nın giydiği kazak Mango Fiyatı 100₺
Dilerseniz Ufak Tefek Cinayetler 37.bölüm kıyafetleri ve tüm YENİ ESKİ kıyafet markaları için Tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir