Ufak Tefek Cinayetler 39.Bölüm Kıyafetleri

Tekrardan Merhaba Sevgili Dizikiyafeti Takipçileri…Çoğumuzun heyecanla, merakla, özlemle Salı akşamlarını beklediği o dizi; aksiyonu, heyecanı, merakı, aşkı eksik olmayan Ufak Tefek Cinayetler 39.bölüm kıyafetleri ile sizlerleyiz efendim. O kadar şanslısınız ki dizi kıyafetlerinin ilk olarak yayınlandığı nevi şahsına münhasır olan bir sitedesiniz. Ayrıca  sizlere daha da iyi bir haberim var ki takip ettiğiniz Ufak Tefek Cinayetler gibi daha nice dizilerin kıyafet marka ve fiyat bilgilerini ilk olarak instagram adresimiz olan dizikiyafeti sayfamızda bulabilirsiniz. Sizleri oraya da bekleriz.

Anlaşılan Merve karakterini canlandıran Aslıhan Gürbüz’ü dizi de göremeyeceğiz yine. Açıkçası onsuz da zor yürüyor, sarmıyor dizi. Demek ki entrika istiyor canımız. Her ne kadar Merve’nin yaptıklarına gıcık olsak da bir yerden sonra arıyoruz onu.

Katilin Arzu olması da pek ilginç. Karıncayı bile incitmez gibi bir duruşu vardı. Demek ki insanoğlu işte nerede, ne zaman, ne yapacağı belli olmuyor. Oya da artık eski Oya değil. Ne yalan söyleyeyim ilk bölümleri arar oldum. Çizgisini bozmayan bir Pelin bir de Merve galiba.

Ufak Tefek Cinayetler 39.bölüm’de Neler Olacak?

Arzu’nun Edip’in katili olduğu bir sır olmaktan çıkıyor ve tehlike dalga dalga yayılıyor. Ve bu daha başlangıç! Çünkü artık herkesin birini öldürmek için iyi bir nedeni var. Herkesin cepleri dolu ve hiç kimsenin şakası yok! İpler gerildikçe gerilecek ve sonunda Sarmaşık’ta vahşi bir cinayet daha işlenecek. Peki bu kez sıra kimde? Arzu gözünü kararttı; işlediği cinayetin ortaya çıkmaması için her şeyi yapmaya hazır. Ama şer ittifakının dağılması da an meselesi. Baş komiser Kemal cinayeti çözmeye her zamankinden daha yakın.

Ufak Tefek Cinayetler 39.bölüm 30 Ekim Kıyafetleri
Sevgili dizi kıyafeti takipçileri  Ufak tefek cinayetler kıyafetleri   ile ilgili her şeyi sitemizde kolaylıkla bulabilirsiniz. Sitemizin ilgili kategorilerinden dizi isimlerine tıklayarak yazımızın devamında kıyafet marka ve fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Dizi yayınlandıktan sonra bizler sıkı bir çalışmayla kıyafetleri bulmaya çalışıyoruz. Ama takdir edersiniz ki bazılarını hemen bulmak kolay olmuyor. Sizden tek isteğimiz sabırla beklemeniz. Dizinin bir sonraki bölümüne kadar kıyafet paylaşımımız devam ediyor. Bu yüzden siteyi bir sonraki bölüm yazımız çıkana kadar takipte kalmayı ihmal etmeyin.

Sizler için çabalıyoruz,araştırıyoruz. Yorum bölümünden istediğiniz kıyafeti sorabilirsiniz. Bazen bulamadığımız kıyafetler için de şimdiden sizlerden özür diliyoruz. Ama elimizden geleni fazlasıyla yaptığımızı hep hatırlayın. Sizleri çok seviyoruz. Şimdilik hoşça ve şık kalın…


Pelin’in giydiği ceket ve pantolon Kameya


Burcu’nun giydiği ceket Selma Çilek Fiyatı ise 2950₺


Pelin’in giydiği Etek Mybestfriends Fiyatı 1250₺


Oya’nın giydiği Kazak Forevernewturkiye Fiyatı 500₺


Burcu’nun giydiği ceket Diesel


Arzu’nun bordo montu  Gap Türkiye


Arzu’nun kazağı Guess
Pantolon Gapturkiye
Ceket Nautica
Dilerseniz Ufak Tefek Cinayetler 40.bölüm kıyafetleri ve ESKİ-YENİ tüm kıyafet markaları için Tıklayın.

5 Comments on “Ufak Tefek Cinayetler 39.Bölüm Kıyafetleri”

  1. Arzunun 39.bölümdd giydiği bordo montun markası öğrenebilir miyim (üstte resmi olan burcuyla konuşurken ki)

  2. merhabalar

    Arzunun 39. bölümde giydiği golf kıyafetlerinden kazak ve ceket hangi markadır? yardımcı olabilirseniz çok sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir