Ufak Tefek Cinayetler 40.Bölüm Kıyafetleri

Tekrardan Merhaba Sevgili Dizikiyafeti Takipçileri…Çoğumuzun heyecanla, merakla, özlemle Salı akşamlarını beklediği o dizi; aksiyonu, heyecanı, merakı, aşkı eksik olmayan Ufak Tefek Cinayetler 40.bölüm kıyafetleri ile sizlerleyiz efendim. O kadar şanslısınız ki dizi kıyafetlerinin ilk olarak yayınlandığı nevi şahsına münhasır olan bir sitedesiniz. Ayrıca  sizlere daha da iyi bir haberim var ki takip ettiğiniz Ufak Tefek Cinayetler gibi daha nice dizilerin kıyafet marka ve fiyat bilgilerini ilk olarak instagram adresimiz olan dizikiyafeti sayfamızda bulabilirsiniz. Sizleri oraya da bekleriz.

Bu diziye nazar mı değdi ne? Bomba üstüne bomba… Giden gidene… Geçen bölümde Arzu’nun gitmesi ile şok üstüne şok yaşadık. Senaryonun gidişatını beğenmediği için gidildiği söyleniyor. Ne kadar doğru bilemem. Ama muhteşem dörtlü önce Merve’nin sonra Arzu’nun gitmesi ile bozuldu. Şimdilerde Burcu çok ön planda. Hatta Oya,Burcu ve Pelin üçlüsü oldu iyi mi? Merve gelip bir ortalığı dağıtsa ne de güzel olur. Merve’yi özleyenler burda mı?

Ufak Tefek Cinayetler 40.Bölüm’de Neler Olacak?

Arzu’nun katili kim?
Arzu öldü, Sarmaşık yasta. Ama bunun basit bir kaza değil de cinayet olduğu kısa sürede anlaşılıyor. Şimdi akıllarda tek bir soru var: Arzu’nun katili kim? Oya mı, Pelin mi, Burcu mu yoksa Taylan mı? Her birinin Arzu’yu öldürmek için iyi bir nedeni vardı. Arzu’nun ölümünden sonra kadınlar arasında şaşırtıcı bir ittifak kuruluyor. Oya, sonunda Kerim’le ilgili gerçeği öğreniyor. Pelin ve Emre arasında ise işler beklenmedik bir noktaya varıyor.

Ufak Tefek Cinayetler 40.bölüm 6 Kasım Kıyafetleri
E malum dizimiz çok izlenince de kıyafetleri de çok soruluyor. Takdir edersiniz ki her isteğe yetişmek kolay olmuyor. Sırayla araştırıp bulmaya çalışıyoruz. Bulamadıklarımız için de şimdiden özür dileriz. Ama dizinin bir sonraki bölümüne kadar yazımızı sürekli yeni kıyafetlerle güncelliyoruz. Yazımıza tekrar tekrar göz atmayı ihmal etmeyin.

Sevgili dizi kıyafeti takipçileri  Ufak tefek cinayetler kıyafetleri   ile ilgili her şeyi sitemizde kolaylıkla bulabilirsiniz. Sitemizin ilgili kategorilerinden dizi isimlerine tıklayarak yazımızın devamında kıyafet marka ve fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Hadi bakalım.Salı günü saat 20.00’da Star Tv’de buluşalım.Dizi yayınlandıktan sonra buradayız. Şimdilik hoşça ve şık kalın.


Oya’nın giydiği mürdüm rengi elbise Mybestfriends Fiyatı 1750₺


Oya’nın giydiği elbise ve Burcu’nun giydiği bluz Mybestfriends Elbise fiyatı 1750₺
Bluz fiyatı 1450₺


Oya’nın kabanı İpekyol Fiyatı 1250₺


Pelin’in giydiği elbise Museumoffineclothing


Burcu’nun bluzu Twist
Dilerseniz Ufak Tefek Cinayetler 41.bölüm kıyafetleri ve ESKİ-YENİ tüm kıyafet markaları için Tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir