Ufak Tefek Cinayetler 41.Bölüm Kıyafetleri

Tekrardan Merhaba Sevgili Dizikiyafeti Takipçileri…Çoğumuzun heyecanla, merakla, özlemle Salı akşamlarını beklediği o dizi; aksiyonu, heyecanı, merakı, aşkı eksik olmayan Ufak Tefek Cinayetler 41.bölüm kıyafetleri ile sizlerleyiz. İzlediğiniz dizilerin kıyafetlerinin ilk olarak yayınlandığı bir site istiyorsanız tam üstüne bastınız. Çünkü en doğru adrestesiniz. Takip ettiğiniz Ufak Tefek Cinayetler gibi daha nice dizilerin kıyafet marka ve fiyat bilgilerini ilk olarak instagram adresimiz olan dizikiyafeti sayfamızda bulabilirsiniz. Sizleri oraya da bekleriz. Buyurun çıkın çıkın gelin.

Fragmanda belirttiğine göre bu bölüm Merve’yi görebileceğiz gibi gözüküyor. Hadi inşaallah. Çok gözledik yolunu. Dönüşü ile bir bomba patlatır herhalde. Dizi biraz çöküşe uğramıştı doğrusu. Gelsin de bir ortalık şenlensin yahu. Dizinin final yapacağı ile ilgili söylentiler vardı ama söylenti işte. Bakalım daha bizleri neler bekliyor?

Ufak Tefek Cinayetler 41.Bölüm’de Neler Olacak?

Arzu’nun gizemli ölümü, Sarmaşık sakinlerini dağ evinde buluşturuyor. Görünürde alabildiğine duygusal, masum bir anma buluşması. Mehmet, Arzu’nun intikamını almak için orada. Diğerlerinin de hiç de masum olmayan başka hesapları var. Ancak davetsiz bir misafir ansızın çıkageliyor ve hepsini gafil avlıyor! Bütün suçlar ortalığa saçılıyor. Yaptıkları herşeyin nihayet cezasını çekecekler.

Merve’nin özlemiyle yanıp tutuşan Kerim, var gücüyle Merve’yi bulmaya çalışıyor ve yaşadıkları aşktan yola çıkınca buluyor! Hiç vakit kaybetmiyor, kraliçeyle buluşmak için.

Ufak Tefek Cinayetler 41.bölüm 13 Kasım Kıyafetleri
E malum dizimiz çok izlenince de kıyafetleri de çok soruluyor. Takdir edersiniz ki her isteğe yetişmek kolay olmuyor. Sırayla araştırıp bulmaya çalışıyoruz. Bulamadıklarımız için de şimdiden özür dileriz. Ama dizinin bir sonraki bölümüne kadar yazımızı sürekli yeni kıyafetlerle güncelliyoruz. Yazımıza tekrar tekrar göz atmayı ihmal etmeyin.

Sevgili dizi kıyafeti takipçileri  Ufak tefek cinayetler kıyafetleri   ile ilgili her şeyi sitemizde kolaylıkla bulabilirsiniz. Sitemizin ilgili kategorilerinden dizi isimlerine tıklayarak yazımızın devamında kıyafet marka ve fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Hadi bakalım.Salı günü saat 20.00’da Star Tv’de buluşalım.Dizi yayınlandıktan sonra buradayız. Şimdilik hoşça ve şık kalın.


Pelin’in giydiği Kürk ceket Boyner de Blackpeqper markasından Fiyatı 460₺


Pelin’in giydiği kaban Adl Fiyatı 1500₺


Oya’nın giydiği takım Mybestfriends


Burcu’nun giydiği ceket Lescessez Fiyatı 500₺


Oya’nın kabanı Mango fiyatı 800₺


Burcu’nun kombini Twist


Pelin’in giydiği Kaban Lateliercache
Kazak Zara


Oya’nın giydiği Ceket Derimod Fiyatı 2.200₺


Pelin’in giydiği Kazak ve Pantolon Exquise kazak fiyatı 500₺ pantolon ise 730₺


Pelin’in giydiği Kaban Exquise fiyatı 1.500₺


Oya’nın giydiği Kaban ve Hırka Boyner de Camellia markası Hırka Fiyatı 159₺
Bluz Peoplebyfabrika
Botlar Ninewestturkiye
Dilerseniz Ufak Tefek Cinayetler 42.bölüm kıyafetleri ve ESKİ-YENİ tüm kıyafet markaları için Tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir