Ufak Tefek Cinayetler 42.Bölüm Kıyafetleri

Tekrardan Merhaba Sevgili Dizikiyafeti Takipçileri…Çoğumuzun heyecanla, merakla, özlemle Salı akşamlarını beklediği o dizi; aksiyonu, heyecanı, merakı, aşkı eksik olmayan Ufak Tefek Cinayetler 42.bölüm kıyafetleri ile sizlerleyiz. İzlediğiniz dizilerin kıyafetlerinin ilk olarak yayınlandığı bir site istiyorsanız tam üstüne bastınız. Çünkü en doğru adrestesiniz. Takip ettiğiniz Ufak Tefek Cinayetler gibi daha nice dizilerin kıyafet marka ve fiyat bilgilerini ilk olarak instagram adresimiz olan dizikiyafeti sayfamızda bulabilirsiniz. Sizleri oraya da bekleriz. Buyurun çıkın çıkın gelin.

Hadi bakalım bu hafta Merve’yi göreceğiz. Ama birinci sezonda kendine has senaryosuyla adından çok söz ettiren dizimiz ikinci sezonda tempoyu tutturamadı ve artık klasikleşen bir tarzla izleyicilerin önüne çıktığı için finale doğru ilerliyor. En azından birinci sezonuyla bizleri mutlu etmeyi başarmıştı.

Ufak Tefek Cinayetler 42.Bölüm’de Neler Olacak?

Hasret bitiyor! Merve ve Kerim nihayet Paris’te buluşup özlem gideriyorlar. Başkomiser Kemal, açtığı soruşturmayla Sarmaşık sakinlerinin üstüne karabasan gibi çöküyor. Merve, Pelin ve Oya… Her biri büyük bir yol ayrımında. Bir an önce karar vermeleri gerekiyor. Üstelik filmi ileri sarıp tüyo alma şansları da yok. Tek bir atış, tek bir karar! Merve boşanmak için ilk adımı atıp yepyeni bir dönem başlatacak mı? Oya, Kerim’in isteğini yerine getirip, Serhan’a ihanet edecek mi? Pelin, Emre’yle gitmeyi mi seçecek yoksa Taylan’la kalmayı mı?

Ufak Tefek Cinayetler 42.bölüm 20 Kasım Kıyafetleri
Kıyafetleri sırayla araştırıp bulmaya çalışıyoruz. Bulamadıklarımız için de şimdiden özür dileriz. Ama dizinin bir sonraki bölümüne kadar yazımızı sürekli yeni kıyafetlerle güncelliyoruz. Yazımıza tekrar tekrar göz atmayı ihmal etmeyin.

Sevgili dizi kıyafeti takipçileri  Ufak tefek cinayetler kıyafetleri   ile ilgili her şeyi sitemizde kolaylıkla bulabilirsiniz. Sitemizin ilgili kategorilerinden dizi isimlerine tıklayarak yazımızın devamında kıyafet marka ve fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Hadi bakalım.Salı günü saat 20.00’da Star Tv’de buluşalım.Dizi yayınlandıktan sonra buradayız. Şimdilik hoşça ve şık kalın.


Pelin’in giydiği kaban Mango fiyatı 700₺


Pelin’in giydiği elbise  Pinkoturkey Fiyatı 250€


Oya’nın giydiği takım Forevernewturkiye
Dilerseniz Ufak Tefek Cinayetler 43.bölüm kıyafetleri ve ESKİ-YENİ tüm kıyafet markaları için Tıklayın.

4 Comments on “Ufak Tefek Cinayetler 42.Bölüm Kıyafetleri”

  1. Merhaba, 42. bölümün sonuna doğru oyanın giydiği beyaz kazak ve pantolon hangi markaya ait acaba?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir