Ufak Tefek Cinayetler 43.Bölüm Kıyafetleri

Merhaba Sevgili Dizikiyafeti Takipçileri…Eskiden heyecanla, merakla, özlemle beklediğimiz  Ufak Tefek Cinayetler 43.bölüm kıyafetleri ile sizlerle beraberiz. Eskiden diyorum çünkü artık eskisi gibi sarmıyor dizi. Kurtarma çabaları mı bilmem ama ha bire yeni oyuncu katılımları ile dizinin nabzını yüksek tutmaya çalışıyorlar. Neyse bakalım nereye kadar yaşamını sürdürecek dizi? Ufak Tefek Cinayetler gibi izlediğiniz daha nice dizinin kıyafetlerine instagram adresimiz olan  dizikiyafeti sayfamızda bulabilirsiniz. Takip ettiğiniz dizilerin beğendiğiniz kıyafetlerinin ilk olarak yayınladığı bir sitede olmanın mutluluğunu hissedin.

Ufak Tefek Cinayetler 43.Bölüm’de Neler Olacak?

Merve geri dönüyor! Ama onu kimsenin bulamayacağı, çok sürprizli bir yere yerleşiyor. Artık Merve’yle Kerim’in hiç kimseye söylemedikleri başka bir sırları daha var. Ve bu yüzden de birbirlerine her zamankinden çok daha yakınlar! Şebnem Aksak, Sarmaşık’a hızlı bir giriş yapıyor ve ortalığı bir anda karıştırıp dengeleri alt üst ediyor. Merve ve Serhan hiç beklemedikleri bir şekilde kendilerini velayet savaşının ortasında buluyor. Bakalım bu vahşi savaşın kazananı kim olacak? Serhan, Oya’yı tehdit eden Kerim’in gözünün yaşına bakmıyor ve ondan çok fena bir intikam alıyor.

Ufak Tefek Cinayetler 43.bölüm 27 Kasım Kıyafetleri
Sevgili dizi kıyafeti takipçileri  Ufak tefek cinayetler kıyafetleri   ile ilgili her şeyi sitemizde kolaylıkla bulabilirsiniz. Merak ettiğiniz kıyafetleri yorum kısmından bizlere ulaştırabilirsiniz. Bir sonraki hafta dizinin yeni bölümü yayınlanana kadar paylaşımlarımız devam etmekte. Sürekli takipte kalmayı ihmal etmeyin.

Salı günü saat 20.00’da Star Tv’de buluşalım.Dizi yayınlandıktan sonra buradayız. Şimdilik hoşça ve şık kalın.


Burcu’nun giydiği mont Mudo Fiyatı 430₺


Oya’nın giydiği elbise Mybestfriendstr Fiyatı 2750₺


Pelin’in giydiği mont Koton fiyatı 180₺


Oya’nın tulumu Fidan Şimşek


Şebnem’in giydiği elbise Mango Fiyatı 400₺
Dilerseniz Ufak Tefek Cinayetler 44.bölüm kıyafetleri ve ESKİ-YENİ tüm kıyafet markaları için Tıklayın.

3 Comments on “Ufak Tefek Cinayetler 43.Bölüm Kıyafetleri”

  1. Merve aksak 43.bölümdeki yeşil kazağı siyah pantolonu ve siyah botları marka fiyat olarak yayınlarsanız sevinirim.teşekkürler

  2. Ushan çakirin spn bölümde giymiş olduğu kırmızı siyah kazağın markasını öğrenmek istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir