Ufak Tefek Cinayetler 44.Bölüm Kıyafetleri

Herkese merhaba, Başladığı günden bu yana markalarını sunduğumuz Ufak tefek cinayetler 44.bölüm kıyafetleri ile finale 1 bölüm kala yine sizlerleyiz. Evet hala duymayanlar varsa buradan da duyurmuş olalım. Ufak tefek cinayetler dizisi izlenme oranlarının düşüşü nedeniyle Ocak ayında final yapması beklenirken geçtiğimiz günlerde çıkan haberlere göre dizinin 45. haftasında final yapma kararının alındığını sizlere Instagram adresimizden duyurmuştuk. Çok yüksek oranlarda izlenme oranları alan bu dizinin reytinglere kurban olması bizleri de üzmedi değil. Fakat dizinin kısır bir döngüye girip olayların ve duyguların birbirine çok karıştırılması, konunun çok başka bir yerdeyken hiç olmayacak şekillerde senaryolanması bizlere final yapacağı gerçeğini gösterse de geçtiğimiz günlerde son 2 bölümün yayınlanıp final yapacağı haberleri yinede çok şaşırtmıştı.


Ufak tefek cinayetler dizisinde Oya’nın giydiği kombin Mybestfriends, Pelin’in elbisesi Exquise Burcunun takımı ise Rue Online.

Peki ufak tefek cinayetlerin dizisinde final nasıl planlandı ve en azından izleyiciyi final bölümleri ile son 2 bölümde  kendine baglayabilecek mi? Hepsi ve daha fazlasını bu akşam yayınlanacak olan bölümler beraber hep birlikte göreceğiz. Dilerseniz biz bu akşam ki bölümün kıyafetlerine ve markalarına geçelim.


Ufak tefek cinayetler dizisinde Pelin’in giydiği kazak Adil Işık

Dizinin senaryo gereği kendini bitirmiş olsa da dizi kıyafetleri olarak en çok soru olan isimlerin başında yer almaya devam ediyordu. Başarılı stying’den dolayı Mukadder Özal’ı tebrik etmek gerekiyor.

Bugüne kadar kıyafet konusunda en iyi işlerden birini çıkaran dizinin Styling sorumlusu sevgili Mukadder Özal’ın bu diziden sonra hangi proje ile karşımıza çıkacağı ise merak konusu, bekleyelim ve görelim. Bu akşam yayınlanacak olan bölümde ise boşanma savaşı başladı! Herkes tarafını seçiyor. İhanet edenler, sözünden dönenler, son anda delikanlılık edenler… Fakat asıl kararı Merve verecek. Kerim, aşkı için ateşe atladı ve onu ancak Merve kurtarabilir. Kerim’i kurtarırsa Mila’nın velayetini kaybeder. Ne karar vermeli? Oya da benzer durumda. Prensipleriyle aşkı arasında kalıyor.

Ufak Tefek Cinayetler 44.bölüm 4 Aralık Salı Kıyafetleri
Sevgili dizi kıyafeti takipçileri  Ufak tefek cinayetler kıyafetleri   ile ilgili her şeyi sitemizde kolaylıkla bulabilirsiniz. Merak ettiğiniz kıyafetleri yorum kısmından bizlere ulaştırabilirsiniz. Bir sonraki hafta dizinin yeni bölümü yayınlanana kadar paylaşımlarımız devam etmekte. Sürekli takipte kalmayı ihmal etmeyin.


Ufak tefek cinayetler dizisinde Oya’nın giydiği elbise Rue Online fiyatı ise 690tl


Ufak tefek cinayetler dizisinde Merve’nin giydiği bluz Nocturne fiyatı 266tl


Ufak tefek cinayetler dizisinde Burcunun takımı Rue Online


Ufak tefek cinayetler dizisinde Pelin’in giydiği elbise Rue Online


Ufak tefek cinayetler dizisinde Merve’nin giydiği bluz Exquise


Ufak tefek cinayetler dizisinde Şebnem’in elbisesi Network Online fiyatı 540tl


Ufak tefek cinayetler dizisinde Merve’nin giydiği takım Rue Online
Dilerseniz Ufak Tefek Cinayetler 45.bölüm kıyafetleri ve ESKİ-YENİ tüm kıyafet markaları için Tıklayın.

2 Comments on “Ufak Tefek Cinayetler 44.Bölüm Kıyafetleri”

  1. Ufak tefek cinayetler 44.bölümde Merve’nin giydiği turuncu omuzları açık kazakla,kırmızı siyah askılı kazağın markası nedir acaba

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir