Yasak Elma 1. ve 2.bölüm kıyafetleri

Henüz izlemediğim fakat yayın hayatına yeni başlamış olan Yasak Elma 1. ve 2.bölüm kıyafetleri ile haftaya yeni bir başlangıç yapalım istedim. Fox Tv ekranlarında tanıtımları ile dikkat çekmeyi başaran Yasak Elma dizisi yayınlandığı ilk bölümü ile pazartesi günlerinin daha çok sosyal medya ile ön planda olan Siyah Beyaz Aşk dizi izleyicilerinide alarak pazartesi günlerinin en fazla izlenen dizilerinden biri olmaya aday oldu. Özellikle dizinin başrollerinde oynayan Şevval Sam karakterinin giydiği kıyafetlerin ve diğer oyuncularında seçimleri ile sıkça sorulmaya başlanan Yasak Elma kıyafetlerini bundan böyle sitemizde kolaylıkla bulabilirsiniz.


Yasak elma Enderin siyah elbisesi Derya Özalp koleksiyonundan.

FOX’ta izleyicisi ile buluşacak, Talat Bulut, Şevval Sam, Onur Tuna, Eda Ece, Sevda Erginci’nin başrollerini paylaşacağı, yapımcılığını Med Yapım’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt’un oturduğu ve senaryosunu Melis Civelek – Zeynep Soyata’nın kaleme aldığı ‘’Yasak Elma’’ dizisi ilk 2 bölümde sınavını başarı ile verip yüksek reyting oranları ile kendini izletmeyi başardı.  Reytinglerde aynı gün yayınlanan Çukur ve Siyah Beyaz Aşk dizisinin hemen arkasından gelen Yasak Elma görünüşe göre her bölümde izleyici kitlesini bir kademe daha yükseltiyor. Buda bu dizinin ilerleyen bölümlerde daha iyi yerlere geleceğinin sinyallerini vermiş durumda.

Yasak Elma Dizi Oyuncuları

19 Mart Pazartesi saat 20.00’de FOX’ta yayınlanacak “Yasak Elma” dizisinde Talat Bulut, Şevval Sam, Onur Tuna, Eda Ece, Sevda Erginci’ye; Şafak Pekdemir, Barış Aytaç, İrem Kahyaoğlu, Kıvanç Kasabalı, Nilgün Türksever, Sinan Eroğlu, İlker Kaboğlu, Ayşegül Çınar ve Tuğçe Koçak gibi başarılı isimler eşlik ediyor.

Bundan böyle Yasak Elma kıyafetleri ile alakalı tüm detayları sitemizde bulabilir, dizi kıyafetleri ve markalarını sitemiz aracılığıyla dizi yayınlandıktan hemen sonra kolaylıkla ögrenebilirsiniz. Dizi ile alakalı merak ettiğiniz tüm kıyafetleri diğer tüm dizilerde olduğu gibi bizlere yorum bölümünden ulaştırmayı sakın unutmayın. Yorumlarda istediğiniz tüm kıyafetler özenle araştırılıp diğer yeni bölüme kadar yazımıza eklenip güncellenmeye devam edilecektir. Yorumlarınıza cevap verilmese bile her yorumuzun mutlaka okunup not alındığını ve istenilen kıyafetlerin bilgisi gelir gelmez yazıya dahil edildiğiniz sakın unutmayın.

Yasak Elma 1. ve 2.bölüm kıyafetleri


Yasak Elma dizisi yeni başladığı için ilk 2 bölümü beraber ekleyip tüm kıyafetlerin markalarını birlikte sizler için paylaşacağım. Diziyle alakalı merak ettiğiniz başka kıyafet modellerinin markalarını ögrenmek için yorum bölümünden bizlere ulaşmayı unutmayın. Dizinin 1. ve 2.bölüm kıyafetlerinin tamamı yazımıza dahil edilmiştir.


Yasak elma Enderin kabanı Vekem Fiyatı 750 TL, gözlükleri Tom Ford Fiyatı $445, eldivenler Ferda Ekberi‘den, içine giydiği beyaz gömlek ise Trendyol‘dan.


Yasak elma Ender’in giydiği kırmızı takım elbise Tara Coşkuntuncel Designer Ceket 350 TL, pantolon ise 175 TL


Yasak elma Ender ceket elbise Esra Gürses tasarımıdır.


Yasak elma Zeynep hırka Tiffany & Tomato


Yasak elma Ender’in giydiği mavi takım 248 FASHION HOUSE‘den.


Yasak elma Zeynep bogazlı kazak Tiffany & Tomato


Yasak elma dizisinde Ender’in giydiği bluz Ceren Ocak tasarımıdır, Fiyatı 1.670 TL


Yasak elma Zeynep bogazlı kazak Tiffany & Tomato


Yasak elma dizisinde Ender’in giydiği gri takım ve  kaban Rcut.İstanbul koleksiyonundan. Ceket 900 TL Pantolon 400 TL Kaban 1.500 TL


Yasak elma Enderin elbisesi Dilek Hanif koleksiyonundan.


Yasak elma dizisinde Ender’in gözlükleri Tom Ford Fiyatı $475, kolyesi ise Mon Reve Fiyatı 1.250 TL 


Yasak elma dizisinde Ender’in giydiği kırmızı elbise Sudi Etuz tasarımıdır.


Yasak Elma Lila’nın giydiği işlemeli kazak Seyhan Bekiroğlu tasarımı.


Yasak elma Yıldız’ın kazağı Defacto‘dan.


Yasak elma Ender kaban Desa Fiyatı 4.499 TL elbisesi Adil Işık, çantası ise Desa Fiyatı 599 TL


Yasak elma Yıldız’ın gözlüğünün markası Vedi Vero’dan.


Yasak elma Ender peluş kaban Desa Fiyatı 2.999 TL


Yasak elma Yıldız’ın montu Defacto‘dan, fiyatı ise sadece 90 TL

7 Comments on “Yasak Elma 1. ve 2.bölüm kıyafetleri”

  1. Ender’in Son bölümde gıydıgı lacıvert kadıfe elbıse
    Kırmızı dantel askılı elbıse markasını rıca edıyorum şimdiden teşekkürler

  2. Son bölümde gıydıgı lacıvert kadıfe elbıse
    Kırmızı dantel askılı elbıse markasını rıca edıyorum şimdiden teşekkürler

  3. Zeynep’in bölümlerde giydigi tüm eteklerin markasi yada nerden alındığı ve fiyatları nedir???

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir