Yasak Elma 11.bölüm kıyafetleri

Yasak elma 11.bölüm kıyafetleri ile kaldığımız yerden markaları siz değerli takipçilerime sunmaya devam ediyorum. Dizinin bu akşam ki yeni bölümünde giyilen tüm kıyafetleri yazmızın devamında bulabilirsiniz. Ender kıyafetleri, Yıldız kıyafetleri ve Zeynep kıyafetleri ile dikkat çeken bölümün tüm kıyafetlerine ilgili dizinin bölümlerinden ulaşabilir, sevdiğiniz dizi kıyafetlerini kendiniz için satın alabilirsiniz.  Yasak elma kıyafetlerinin uygun ve ulaşılabilir fiyatta olması dizi izleyenlerini oldukça mutlu ediyor. Özellikle dizi de kullanılan Ender ve Zeynep kıyafetlerinin oldukça uygun fiyatlarla satışta olduğunu belirtelim.

Tabi ucuz fiyatlara da şık ve tarz olunabileceğinin tüyolarını bizlere veren Ender (Şevval Sam), Yıldız ( Eda Ece) sevgili styling sorumlusu Aybüke hanımı takdir ediyor ve bu tür önerilerin her bölümde devam etmesini umuyoruz. Tabi Dizinin diğer başrol oyuncusu Zeynep ( Sevda Erginci) kıyafetlerininde uygun olarak satışta olduğunu diğer paylaştığımız kıyafetlerden çoğunuz biliyorsunuzudur. Sevda Erginci Styling sorumlusu Nurcan Yılmaz İbiş’in her bölümde seçtiği muhteşem kıyafetlerinde çok sevildiğini söylememe gerek yok diye düşünüyorum. Kendisininde olabildiğince uygun fiyatlı kıyafetleri tercih etmesi ve ulaşılabilir kıyafetlerin tercih edilmesi Sevda Erginci hayranları oldukça mutlu ediyor.

Ender’in eve gelmesi bütün dengeleri değiştirir. Erim’in mutluluğu için sessiz kalan Halit Ender’in elini güçlendirirken, Yıldız çaresiz bu duruma katlanmak zorunda kalır. Zeynep ise şirket içi aldığı bir kararla Alihan’ı beklemediği yerden vurur. Alihan, Cem ve Zeynep yakınlaşmasından çok rahatsızdır. Bu durum onun çocukluğunda yaşadığı büyük travmayı yeniden hatırlamasına neden olur…Yasak Elma yeni bölümüyle Pazartesi 20.00’de FOX’ta!

Yasak Elma 11.bölüm 28 Mayıs Kıyafetleri
Buradan da anlaşılacağı gibi şık ve gösterişli olmanın yolu yüksek fiyatlı ulaşılamayan kıyafetlerle sınırlı değil. Diziler de gördüğümüz bu tür stylin sorumluları her zaman için önemi olan değerli ve nadir kişilerden oluşuyor diye düşünüyorum. Zira ekran başında stil notları aldıran bir çok dizi de ki kullanılan kıyafetlerin gerçek anlamda yüksek fiyatlarla satılan kıyafetlerden oluştuğunu ve bu durumdan hiç birimizin memnun olmadığı gerçeğini hatırlatmak isterim. Bu nedenle yasak elma kıyafetleri ile her daim sizlerle birlikte dikkat çekmeye ve markalarını sunmaya devam ediyor olacağız.

Yasak elma kıyafetleri ile alakalı tüm isteklerinizi bizlere yorum bölümünden ulaştırabilirsiniz. İstediğiniz kıyafetler araştırmalarda öne alınarak daha hızlı bir şekilde eklenmeye devam edilecektir. Diziden sonra daha fazla kıyafet modelleri ve markaları ile görüşmek üzere şimdilik kendinize iyi bakın.


Yasak Elma 11.bölüm Ender’in giydiği elbise My Best Look Kiralama Fiyatı 450 Satın alma 1.750 TL 💫 


Yasak Elma 11.bölüm Yıldızın giydiği elbise Forever New Türkiye fiyatı 540 TL


Yasak Elma 11.bölüm Zeynep’in giydiği elbise BSL 130 TL


Yasak Elma 11.bölüm Ender’in giydiği ceket Natalie Kolyozyan gözlükler  Forarts Sake TR‘den.


Yasak Elma 11.bölüm Zeynep’in giydiği elbise Adil Işık fiyatı 250 TL


Yasak Elma 11.bölüm Yıldızın giydiği tulum Mudo fiyatı 200 TL


Yasak Elma 11.bölüm Ender’in giydiği elbise Roman Magazaları  Fiyat 460 TL 💫


Yasak Elma 11.bölüm Zeynep’in giydiği tulum Koton 130 TL


Yasak Elma 11.bölüm Ender’in giydiği elbise Koton fiyatı 200 TL


Yasak Elma 11.bölüm Ender’in giydiği elbise İpekyol  fiyatı 600 TL


Yasak Elma 11.bölüm Ender’in giydiği elbise Trendyol fiyatı 70 TL
Dilerseniz Yasak Elma 12.bölüm kıyafetleri ve tüm YENİ ESKİ kıyafet markaları için Tıklayın.

9 Comments on “Yasak Elma 11.bölüm kıyafetleri”

  1. Yıldızın kapıda enderle konuşurken üstünde boğazı fermuar detaylı mavi renkte sporcu üst tarzı bir üst vardı arkasında sırt detayıda vardı onu bulabilirseniz çok memnun olurum

  2. 11. Bölümde Zeynep in Şilede yürüyüş yaparken kot üzerine kiydiği mavi beyaz çizgili önden bağlama detaylı gömleği nereden bulabilirim, markası nedir ?

  3. Merhaba yasak elma 11.bolum de yildiz in giydiği tek omuz mavi kırmızı çapraz çizgili bir bluz vardı hangi mağazadan acaba.tesekkur ederim

  4. 11. bölümde Enderin giydiği tek omuzu açık, taşlı, taş rengi sweatshirt markası nedir acaba?

  5. Yasak elma 11.böiümümde Enver giydiği bel kısmı lastikli herh kolu açık ve taşlı bluz veya gömlek hangi marka teşkk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir