Yasak Elma 12.bölüm kıyafetleri (Sezon Finali)

Yasak elma 12.bölüm kıyafetleri ile bu sezon final kıyafetlerini tamamlıyoruz. Baştan bu yana sunduğumuz Yasak elma dizisinin tüm bölüm kıyafetlerini sitemizde bulabilir, istediğiniz dizi kıyafetini kendinize satın alabilirsiniz. Dizinin bu akşam ki yeni bölümünde giyilen tüm kıyafetleri yazımızın devamında bulabilirsiniz. Ender kıyafetleri, Yıldız kıyafetleri ve Zeynep kıyafetleri ile dikkat çeken bölümün tüm kıyafetlerine ilgili dizinin bölümlerinden ulaşabilir, sevdiğiniz dizi kıyafetlerini kendiniz için satın alabilirsiniz.  Yasak elma kıyafetlerinin uygun ve ulaşılabilir fiyatta olması dizi izleyenlerini oldukça mutlu ediyor. Özellikle dizi de kullanılan Ender ve Zeynep kıyafetlerinin oldukça uygun fiyatlarla satışta olduğunu belirtelim.

Ucuz fiyatlara da şık ve tarz olunabileceğinin tüyolarını bizlere veren Ender (Şevval Sam), Yıldız ( Eda Ece) sevgili styling sorumlusu Aybüke hanımı takdir ediyor ve bu tür önerilerin her bölümde devam etmesini umuyoruz. Tabi Dizinin diğer başrol oyuncusu Zeynep ( Sevda Erginci) kıyafetlerininde uygun olarak satışta olduğunu diğer paylaştığımız kıyafetlerden çoğunuz biliyorsunuzudur. Sevda Erginci Styling sorumlusu Nurcan Yılmaz İbiş’in her bölümde seçtiği muhteşem kıyafetlerinde çok sevildiğini söylememe gerek yok diye düşünüyorum. Kendisininde olabildiğince uygun fiyatlı kıyafetleri tercih etmesi ve ulaşılabilir kıyafetlerin tercih edilmesi Sevda Erginci hayranları oldukça mutlu ediyor.

Zehra’nın şok evlilik kararı evde bomba etkisi yaratır. Ender Sinan’la karşılaşmasının şokunu yaşarken kendini temize çıkarma ve evde kalmaya devam etme çabasındadır. Yıldız Ender’in ona patronluk taslamasına katlamaz ve Ender’i herkesin içinde rezil etmenin yollarını arar. Yıldız’a karşı kinlenen Ender’in son hamlesini oynamak için eline büyük bir koz geçer.

Alihan geçmişte yaşadığı travmalarıyla yüzleşirken, Zeynep’i tamamen kaybedecek olduğunu ve bir karar vermek zorunda olduğunu anlar. Zeynep’i kazanmak isterken vereceği yanlış karar ve Cem’in sürpriz teklifi, Alihan Zeynep ilişkisini tamamen çıkmaza sokacaktır..
Yasak elma kıyafetleri ile alakalı tüm isteklerinizi bizlere yorum bölümünden ulaştırabilirsiniz. İstediğiniz kıyafetler araştırmalarda öne alınarak daha hızlı bir şekilde eklenmeye devam edilecektir. Diziden sonra daha fazla kıyafet modelleri ve markaları ile görüşmek üzere şimdilik kendinize iyi bakın.


Yasak Elma 12.bölüm Ender’in giydiği elbise Birgül Göralcan imzalı.


Yasak Elma 12.bölüm Zeynep’in giydiği elbise Selim Baklacı tasarımı fiyatı ise 450 TL


Yasak Elma 12.bölüm Yıldız’ın giydiği elbise Meltem Özbek imzalı.


Yasak Elma 12.bölüm Ender’in giydiği elbise Trendyol fiyatı 170 TL


Yasak Elma 12.bölüm Yıldız’ın elbisesi Melike Karahasan imzalı.


Yasak Elma 12.bölüm Yıldız’ın giydiği etek ve gömlek Trendyol‘dan.


Yasak Elma 12.bölüm Ender’in giydiği elbise Fidan Simşek imzalı.
Dilerseniz Yasak Elma 12.bölüm kıyafetleri ve tüm YENİ ESKİ kıyafet markaları için Tıklayın.

17 Comments on “Yasak Elma 12.bölüm kıyafetleri (Sezon Finali)”

  1. Merhabalar Şevval sam ın 12. Bölümde giydiği siyah arkası bağlamalı bluzu nerdendir markası nedir sanırım sarı bir eteğin üZerine giymişti yanlış hatırlamıyorsam

  2. Ender’in son bölümde mavi Nike tayt spor kiyafetiyle taktigi gözlügün markasini ögrenebilir miyim?
    Tesekkürler🙏🏻

  3. Merhabalar,
    Zeynebin son bolumde yurt disina giderken giydigi etek pantolonu nereden temin edebilirim. Marka yada site soyleyebilirmisiniz

  4. Zeynebin yurt dışına giderken giydiği pantolonun hangi marka oldugunu bulabilir misiniz lütfen 🤗 simdiden teşekkürler…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir