Yasak Elma 14.bölüm kıyafetleri

Merhabalar… Sezona en erken giriş yapan Yasak Elmanın 14.bölüm kıyafetleri ve marka bilgileri ile yeniden karşınızdayız. Her pazartesi yayınlanacak olan Yasak Elma dizisinin her bölümü gibi 14.bölüm kıyafetlerinin  markalarını sitemizi takipte kalarak öğrenebilirsiniz. Merak ettiğiniz tüm dizilerin kıyafetlerine ilgili kategorinin ilgili bölümünden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Unutmayın tüm dizilerde kullanılan kıyafetlerin markası ilk olarak sitemizde yayınlanmaktadır.

Merak ettiğiniz, beğendiğiniz, gözünüze gönlünüze hitap eden kıyafetleri sitemizin yorum bölümünden bizlere ulaştırıp sorabilirsiniz.  Siz değerli takipçilerimize her zaman olduğu gibi şimdi ve bundan sonrası için de yardımcı olmaktan onur duyarız. Yasak elma kıyafetleri ile alakalı merak ettiğiniz her şey sitemizde!

Yorum bölümünde belirttiğiniz, istediğiniz kıyafetler en kısa zaman içinde araştırılıp siz değerli takipçilerimize sunulacaktır. Yasak Elma 14.bölüm kıyafetlerini kategorinin ilgili bölümlerden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Oyuncu kadrosunu; Talat Bulut, Şevval Sam, Onur Tuna, Eda Ece, Sevda Erginci gibi oyuncuların oluşturduğu Yasak Elma 14.bölümüyle 17 Eylül Pazartesi günü saat 20:00’da Fox TV ekranlarında izleyici kitlesini ağırlayacak.


Yasak Elma 14.bölüm 17 Eylül Pazartesi Kıyafetleri
Yasak Elmanın 14.bölümünün kıyafetleri ile alakalı edinmek istediğiniz her şeyi bizlere sorabilirsiniz. Pazartesi sizleri ekran başına ve ardından kıyafet detayları için www.dizikiyafeti.com’a bekliyoruz. Yasak Elma ve tüm diğer dizilerin kıyafetleri için sitemizi inceleyebilir, merak ettiğiniz kıyafetin markasına ve fiyatına dizikiyafeti farkı ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz.  Pazartesi görüşmek dileğiyle, hoşçakalın…

Dilerseniz Yasak Elma 15.bölüm kıyafetleri ve tüm YENİ ESKİ kıyafet markaları için Tıklayın.

3 Comments on “Yasak Elma 14.bölüm kıyafetleri”

  1. 14.bölümde yıldız adlı oyuncunun giymiş olduğu desenli spor çeketin fiyatı ve markasını öğrenme durumumuz var mı acaba? Dönüş sağlarsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir