Yasak Elma 16.Bölüm Kıyafetleri

Herkese tekrardan merhaba… Siz değerli takipçilerimiz tarafından en beğenilen ve kıyafetleri en çok sorulan dizilerden biri olan Yasak Elma 16.bölüm kıyafetleri ile yeniden sizlerleyiz. Hemen sizlere hatırlatacak çok önemli bir konum var: Takip ettiğiniz Yasak Elma gibi daha nice dizilerin kıyafet marka ve fiyat bilgilerini ilk olarak instagram adresimiz olan dizikiyafeti sayfamızda paylaşıyoruz. Hatta instagram adresimizde çok daha fazla dizinin kıyafet, çanta, ayakkabı, aksesuar bilgisine ulaşabilirsiniz. Sizler için yoğun araştırmalardayız yani. Bizler sizler için çalışmaktan çok memnunuz.Umarız sizde memnun kalırsınız.

Pazartesi akşamlarımıza hem kurgusuyla hem oyuncularıyla hem de kıyafetleriyle renk katan Yasak Elma dizisini izlemek sizden, merak ettiğiniz kıyafetleri paylaşmak bizden. Sizinle birlikte bizlerde keyifle Yasak Elma dizisini takip ediyor ve sizler için dizide kullanılan kıyafetleri canı gönülden araştırıp bulup sizlerle paylaşıyoruz. Her bölümde olduğu gibi bizi takipte kalarak dizide beğendiğiniz kıyafetleri bizlere yorum kısmından sorabilir,yazının devamında da kıyafetlerin marka ve fiyat bilgilerini bulabilirsiniz.

Merak ettiğiniz daha nice dizinin kıyafetlerine sitemizin ilgili kategorisindeki ilgili bölümlerinden ulaşabilirsiniz. Yasak Elma 16.bölüm kıyafetleri de dizi yayınlandıktan sonra sizlerle paylaşılmaya başlanacaktır. Ayrıca dizinin diğer bütün bölümlerinde giyilen kıyafetleri sitemizde bulabilirsiniz.

Siz değerli takipçilerimiz merak ettiğiniz kıyafetleri istediğiniz zaman yorum bölümünde belirtebilirsiniz. Bizler sizler için araştırıp bulmaya hazırız. Merak etmeyin…Yasak Elma kıyafetleri ile alakalı her şey sitemizde!

Yasak Elma 16.bölümde Neler Olacak?

Ender, Kemal’i Yıldız’a yakınlaştırmanın yollarını ararken aklına bir fikir gelir. Yıldız’ı her gün Kemal’i görmeye mecbur bırakacak bu planı harekete geçirmek için kolları sıvar. Olacaklardan habersiz olan Yıldız ise Defne’yle samimiyetini ilerletiyordur.

Zeynep Alihan’ın buluşma yerine gelmemesinden sonra yıkılmıştır. Alihan kendini açıklamak istese de, Zeynep artık inanmaz. Zeynep’in Alihan’la ilgili duyduğu bir haber ise onu başka kararlar almak zorunda bırakacaktır.

Şöyle de bir durumdan bahsetmek istiyorum sizlere: Dizinin yayınlandıktan sonra bizler sıkı bir çalışmayla kıyafetleri bulmaya çalışıyoruz. Ama takdir edersiniz ki bazılarını hemen bulmak kolay olmuyor. Burada sizden tek isteğimiz sabırla beklemeniz. Dizinin bir sonraki bölümüne kadar kıyafet paylaşımımız devam ediyor. Bu yüzden siteyi sürekli güncellemeyi unutmayın.

Yasak Elma 16.Bölüm 1 Ekim Kıyafetleri
Sizler için çabalıyoruz,araştırıyoruz. Yorum bölümünden istediğiniz kıyafeti sorabilirsiniz. Bazen bulamadığımız kıyafetler için de şimdiden sizlerden özür diliyoruz. Ama elimizden geleni fazlasıyla yaptığımızı hep hatırlayın. Dizinin bir sonraki bölümüne kadar sürekli kıyafet eklediğimizi de unutmayın. Görüşmek dileğiyle…Sizleri çok seviyoruz. Şimdilik hoşça kalın….


Yıldız’ın dizide giydiği elbise Aysegul BOZ


Ebru Şahin’in Yasak Elma dizisinde giydiği yelek Adl-fiyatı 250₺


Alihan gömlek D’s damat
Jean Mavi 
Ceket Network


Yıldız’ın kıyafeti Closhboutique


Yıldız’ın dizisinde giydiği ceket elbise Trendyol Fiyatı 180₺
Dilerseniz Yasak Elma 17.bölüm kıyafetleri ve tüm YENİ ESKİ kıyafet markaları için Tıklayın.

One Yorum on “Yasak Elma 16.Bölüm Kıyafetleri”

  1. Merhaba 17. Bölüm de zeynepin giydiği sarı gömlek elbise hangi marka ve nasıl edinilebilir. Yazarsaniz sevinirimm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir