Yasak Elma 21.Bölüm Kıyafetleri

Merhaba Sevgili Dizikiyafeti takipçileri…Keyifler yerindedir umarız. Pazartesi akşamlarının tek adresi Yasak Elma 21.bölüm kıyafetleri ile sizlerleyiz efendim. O kadar şanslısınız ki dizi kıyafetlerinin ilk olarak yayınlandığı nevi şahsına münhasır olan bir sitedesiniz. Ayrıca  sizlere daha da iyi bir haberim var ki takip ettiğiniz Yasak Elma gibi daha nice dizilerin kıyafet marka ve fiyat bilgilerini ilk olarak instagram adresimiz olan dizikiyafeti sayfamızda bulabilirsiniz. Sizleri oraya da bekleriz.

Havalarda iyice soğudu ve etkisini fazlasıyla gösteriyor artık. Havaların soğumasıyla da dizilerde artık triko, mont tarzlarını daha çok görmeye başlayacağız. Süreyya’nın üstünde görmeye başladık bile. Tam böyle kışlıklarımızı çıkaracağımız beğenip beğenmediklerimizi ayıklayacağımız bir zamandayız. Böyle bir zamanda hele hava soğukken dışarı çıkıp alışveriş yapmak işkence gibi.

Tam da burada işte dizilerde beğendiğiniz kıyafetleri sıcacık evinizde elinizde kahve ile almak daha da keyifli. Hem size dizide mankenliğini yapan oyuncular da var. Görüyorsunuz, beğeniyorsunuz, araştırıp buluyorsunuz ve alıyorsunuz. İşte o araştırma kısmında hiç yorulmayın.O işi biz sizler için yapıyoruz. Sitemizde istediğiniz kıyafeti şıp diye bulabilirsiniz.

Sevgili dizi kıyafeti takipçileri Yasak Elma kıyafetleri ile ilgili her şeyi sitemizde kolaylıkla bulabilirsiniz. Sitemizin ilgili kategorilerinden dizi isimlerine tıklayarak yazının devamında kıyafet marka ve fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz. Satın almak istediğiniz ürünlerin markalarını öğrendikten sonra kolaylıkla kıyafetleri bulabilirsiniz. Merak ettiğiniz daha nice dizinin kıyafetlerine sitemizin ilgili kategorisindeki ilgili bölümlerinden ulaşabilirsiniz.  Yasak Elma 21.bölüm kıyafetleri dizi yayınlandıktan sonra sizlerle paylaşılmaya başlanacaktır. Ayrıca dizinin diğer bütün bölümlerinde giyilen kıyafetleri de sitemizde bulabilirsiniz.

Yasak Elma 21.Bölümde Neler Olacak?

Alihan ve Zeynep sonunda hak ettikleri mutluluğu yaşamaya ve ayrıyken kaybettikleri zamanı telafi etmeye karar verirler. Halit, Yıldız’ın tüm gerçeğini öğrenmiş ve deliye dönmüştür. Yıldız artık hem Halit’i, hem de Kemal’i kaybetmiştir. Ender artık kazandığına emindir. Yıldız’ın ise yenilgiyi kabul etmeye hiç niyeti yoktur.

Yasak Elma 21.Bölüm 5 Kasım Pazartesi Kıyafetleri
E malum dizimiz çok izlenince de kıyafetleri de çok soruluyor. Takdir edersiniz ki her isteğe yetişmek kolay olmuyor. Sırayla araştırıp bulmaya çalışıyoruz. Bulamadıklarımız için de şimdiden özür dileriz. Ama dizinin bir sonraki bölümüne kadar yazımızı sürekli yeni kıyafetlerle güncelliyoruz. Yazımıza tekrar tekrar göz atmayı ihmal etmeyin.

Hadi bakalım.Pazartesi günü saat 20.00’da Fox Tv’de buluşalım.Dizi yayınlandıktan sonra buradayız. Şimdilik hoşça ve şık kalın.


Ender’in giydiği elbise Davet Çok Elbisem Yok fiyatı 1500₺


Ender’in giydiği siyah dantelli elbise Mybestlook


Ender’in giydiği siyah dantelli gecelik Magicform_1952


Ender’in giydiği kürk ceket Mango fiyatı 500₺


Zeynep’in giydiği kazak Trendyol Fiyatı 70₺
Dilerseniz Yasak Elma 22.bölüm kıyafetleri ve ESKİ-YENİ tüm kıyafet markaları için Tıklayın.

4 Comments on “Yasak Elma 21.Bölüm Kıyafetleri”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir