Yasak Elma 22.Bölüm Kıyafetleri

Selamlar Sevgili Dizikiyafeti takipçileri… Pazartesi akşamlarının tek adresi Yasak Elma 22.bölüm kıyafetleri ile sizlerleyiz. İzlediğiniz dizilerin kıyafetlerinin ilk olarak yayınlandığı bir site istiyorsanız tam üstüne bastınız. Çünkü en doğru adrestesiniz. Takip ettiğiniz Yasak Elma gibi daha nice dizilerin kıyafet marka ve fiyat bilgilerini ilk olarak instagram adresimiz olan dizikiyafeti sayfamızda bulabilirsiniz. Sizleri oraya da bekleriz. Buyurun çıkın çıkın gelin.

Sevgili dizi kıyafeti takipçileri Yasak Elma kıyafetleri ile ilgili her şeyi sitemizde kolaylıkla bulabilirsiniz. Sitemizin ilgili kategorilerinden dizi isimlerine tıklayarak yazının devamında kıyafet marka ve fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz. Satın almak istediğiniz ürünlerin markalarını öğrendikten sonra kolaylıkla kıyafetleri bulabilirsiniz. Merak ettiğiniz daha nice dizinin kıyafetlerine sitemizin ilgili kategorisindeki ilgili bölümlerinden ulaşabilirsiniz.  Yasak Elma 22.bölüm kıyafetleri dizi yayınlandıktan sonra sizlerle paylaşılmaya başlanacaktır. Ayrıca dizinin diğer bütün bölümlerinde giyilen kıyafetleri de sitemizde bulabilirsiniz.

Yasak Elma 22.Bölümde Neler Olacak?

Alihan ve Zeynep sonunda mutluluklarını doyasıya yaşama şansı yakalamışlarken, Hira’nın dengesizlikleri ve Zerrin’in verdiği tepkilerle uğraşmak zorunda kalırlar. Ender, Yıldız’ın hamile olmasıyla yıkılır. Halit’le yakaladığı şansı tamamen kaybetmek üzeredir. Yıldız ise evliliğinin bitmemesi için çok riskli bir oyun oynuyordur.

Yasak Elma 22.Bölüm 12 Kasım Pazartesi Kıyafetleri
E malum dizimiz çok izlenince de kıyafetleri de çok soruluyor. Takdir edersiniz ki her isteğe yetişmek kolay olmuyor. Sırayla araştırıp bulmaya çalışıyoruz. Bulamadıklarımız için de şimdiden özür dileriz. Ama dizinin bir sonraki bölümüne kadar yazımızı sürekli yeni kıyafetlerle güncelliyoruz. Yazımıza tekrar tekrar göz atmayı ihmal etmeyin.

Hadi bakalım.Pazartesi günü saat 20.00’da Fox Tv’de buluşalım.Dizi yayınlandıktan sonra buradayız. Şimdilik hoşça ve şık kalın.


Zeynep’in giydiği elbise Mango Fiyatı 250₺
Kaban Mudo


Yıldız’ın giydiği takım Nocturne


Ender’in giydiği takım İpekyol


Ender’in giydiği takım Network


Ender’in giydiği kazak Network
Etek Ceren Ocak


Yıldız’ın giydiği ceket Beymen de Academia markası
Dilerseniz Yasak Elma 23.bölüm kıyafetleri ve ESKİ-YENİ tüm kıyafet markaları için Tıklayın.

3 Comments on “Yasak Elma 22.Bölüm Kıyafetleri”

  1. Merhaba 22.bölümde Lila ile Alihan’ın iş arkadaşı yemek yerken Lila’nın taktığı kolyenin markası nedir acaba? Yardımcı olabilirseniz cok sevinirim..Şimdiden çok teşekkürler.

  2. Merhaba. Yasak Elma Yıldız ın giydiği Tuvana Büyükçınar marka kıyafetleri trendyol diye gösteriyorsunuz ama yok. Bu markanin başka bir satış yeri yok mu? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir