Yasak Elma 25.Bölüm Kıyafetleri

Herkese merhaba, Yasak elma 25.bölüm kıyafetleri ile her hafta olduğu gibi bu haftada sizlerle olmaktan büyük bir keyif duyuyorum. Dizinin ilk başladığı günden bu yana yayınlanan tüm kıyafet markalarını sizlere ulaştırmaya devam ediyoruz. Dizinin çok mu çok tatlı Styling sorumlusu olan Aybüke Öz muhteşem seçimleri ile her hafta merak edilen kombinlere imazasını atmaya devam ediyor. Öyle ki Dizi de Ender karakterini canlandıran Şevval Sam’ın her bölümde giydiği kıyafetler bir önceki bölümünden daha çok merak edilip araştırılmaya ve sorulmaya devam eden isimlerden biri oluyor. En fazla kıyafet markası merak edilen isimlerden biri olan Şevval Sam başarılı oyunculuğu ile de göz doldurmaya devam ediyor.


Yasak elma dizisinde Yıldızın giydiği kürk Network.

Yasak elma dahil olmak üzere burada yayınladığımız yayınlamadığımız tüm dizilerin kıyafet markalarını instagram adresimiz olan  dizikiyafeti sayfamızdan ilk olarak sizler ulaşabilir ve ürünler tükenmeden beğendiğiniz markalara kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Şimdi gelelim dizinin bu akşam ki bölümde dikkat çeken modelleri eklemeye ve sizlere sunmaya. Sizler merak ettiğiniz yada buraya eklemediğimiz tüm kıyafetleri bizlere yorum bölümünden ulaştırabilirsiniz.


Yasak Elma dizisinde Ender’in elbisesi Birgül Göralcan imzalı.

Ender yaptığı teklifin cevabını beklerken, Alihan ile Zeynep’in ilişkisi Alihan’ın dengesizlikleri yüzünden zora girer. Zeynep ise Alihan’dan ümidini kesmemiştir ve ona bir sürpriz hazırlamaya karar verir.  Yıldız, mücevherlerin sahte çıkmasıyla birlikte yine büyük bir sorunun içine düşmüştür ve bu sefer onu kurtaracak kişi Kemal’den başkası değildir. Yasak Elma yeni bölümüyle Pazartesi 20.00’de FOX’ta!

Yasak Elma 24.Bölüm 3 Aralık Pazartesi Kıyafetleri
Bir sonraki hafta dizinin yeni bölümü yayınlanana kadar paylaşımlarımız devam etmekte. Sürekli takipte kalmayı ihmal etmeyin. Pazartesi günü saat 20.00’da Fox Tv’de buluşalım.Dizi yayınlandıktan sonra buradayız. Şimdilik hoşça ve şık kalın.


Enderin yasak elma dizisinde giydiği kaban Rabia Kurşun fiyatı 2490tl


Yasak elma dizisinde Yıldız’ın giydiği elbise Tuvana Büyükçınar trendyolda bulabilirsiniz.


Yıldızın giydiği ceket ise SORBÉ ‘den.


Yasak elma dizisinde Yıldızın giydiği Etek ve bluz Nisse’den.


Yasak elma dizisinde Yıldız’ın giydiği elbise Tuvana Büyükçınar trendyolda bulabilirsiniz.


Enderin yasak elma dizisinde giydiği Elbise Bianco E Nero Taç Atölye Mariposa kürk ise Di_PROJECT
Dilerseniz Yasak Elma 26.bölüm kıyafetleri ve ESKİ-YENİ tüm kıyafet markaları için Tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir