Yasak Elma 26.Bölüm Kıyafetleri

Herkese merhaba, Yasak elma 26.bölüm kıyafetleri ile her hafta olduğu gibi bu haftada sizlerle olmaktan büyük bir keyif duyuyorum. Dizinin ilk başladığı günden bu yana yayınlanan tüm kıyafet markalarını sizlere ulaştırmaya devam ediyoruz. Dizinin çok mu çok tatlı Styling sorumlusu olan Aybüke Öz muhteşem seçimleri ile her hafta merak edilen kombinlere imazasını atmaya devam ediyor. Öyle ki Dizi de Ender karakterini canlandıran Şevval Sam’ın her bölümde giydiği kıyafetler bir önceki bölümünden daha çok merak edilip araştırılmaya ve sorulmaya devam eden isimlerden biri oluyor. En fazla kıyafet markası merak edilen isimlerden biri olan Şevval Sam başarılı oyunculuğu ile de göz doldurmaya devam ediyor.

Yasak elma dahil olmak üzere burada yayınladığımız yayınlamadığımız tüm dizilerin kıyafet markalarını instagram adresimiz olan  dizikiyafeti sayfamızdan ilk olarak sizler ulaşabilir ve ürünler tükenmeden beğendiğiniz markalara kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Şimdi gelelim dizinin bu akşam ki bölümde dikkat çeken modelleri eklemeye ve sizlere sunmaya. Sizler merak ettiğiniz yada buraya eklemediğimiz tüm kıyafetleri bizlere yorum bölümünden ulaştırabilirsiniz.

Alihan ve Ender’in evlenmesi bomba etkisi yaratır. Herkes bu evliliğin nasıl olduğunu merak ederken, Zerrin’in kalbi olanlara dayanmaz. Zeynep Alihan’ı tamamen hayatından çıkarmaya kararlıdır ve açıklamalarını dinlemez. Ender, sonunda istediği intikamı almıştır. Sırada şirketi ele geçirmek vardır. Ender ve Alihan, Halit’in elindeki kozu bilmeden zafere koştuklarını zannederler.

Yasak Elma 26.Bölüm 10 Aralık Pazartesi Kıyafetleri
Bir sonraki hafta dizinin yeni bölümü yayınlanana kadar paylaşımlarımız devam etmekte. Sürekli takipte kalmayı ihmal etmeyin. Pazartesi günü saat 20.00’da Fox Tv’de buluşalım.Dizi yayınlandıktan sonra buradayız. Şimdilik hoşça ve şık kalın.


Yasak elma dizisinde Yıldız’ın giydiği elbise KNITSS


Yasak elma dizisinde Lila’nın giydiği kaban Adil Işık’dan.


Enderin yasak elma dizisinde giydiği Bluz bust2 takılar Birgül Göralcan


Yasak elma dizisinde Yıldız’ın giydiği elbiseler Tuvana Büyükçınar imzalı.


Yasak elma dizisinde Lila’nın giydiği kombin Adil Işık’dan.


Yasak elma dizisinde Zerrinin giydiği elbise BSB Fashion


Enderin yasak elma dizisinde giydiği Elbise Bianco E Nero Taç Atölye Mariposa kürk ise Di_PROJECT


Enderin yasak elma dizisinde giydiği kıyafet Birgül Göralcan Takılar So CHIC…
Dilerseniz Yasak Elma 27.bölüm kıyafetleri ve ESKİ-YENİ tüm kıyafet markaları için Tıklayın.

3 Comments on “Yasak Elma 26.Bölüm Kıyafetleri”

  1. 26 bölümde kemal in erim le buluştuğu deniz kenarında banka oturmaya geldiği yerde giydiği kaban markası nedir ltf

  2. merhaba Yasak ELMA 26.BÖLÜMDE ENDERİN giydiği bir omuzu açık kolları volanlı beyaz kazağı nereden Zeynepin aymnı bölümde giydiği beyaz-krem kolları volanlı kazak nereden acaba *teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir