Yasak Elma 27.Bölüm Kıyafetleri

Yasak Elma 27.bölüm kıyafetleri ve markalarını sunmak üzere sizlerleyiz. Dizi ile alakalı tüm bölüm kıyafetlerine Yasak elma kategorisinden kolaylıkla ulaşabilir yeni bölüm için sitemizi sürekli olarak takip edebilirsiniz. Dizinin çok mu çok tatlı Styling sorumlusu olan Aybüke Öz muhteşem seçimleri ile her hafta merak edilen kombinlere imazasını atmaya devam ediyor. Öyle ki Dizi de Ender karakterini canlandıran Şevval Sam’ın her bölümde giydiği kıyafetler bir önceki bölümünden daha çok merak edilip araştırılmaya ve sorulmaya devam eden isimlerden biri oluyor. En fazla kıyafet markası merak edilen isimlerden biri olan Şevval Sam başarılı oyunculuğu ile de göz doldurmaya devam ediyor.

Yasak elma dahil olmak üzere burada yayınladığımız yayınlamadığımız tüm dizilerin kıyafet markalarını instagram adresimiz olan  dizikiyafeti sayfamızdan ilk olarak sizler ulaşabilir ve ürünler tükenmeden beğendiğiniz markalara kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Şimdi gelelim dizinin bu akşam ki bölümde dikkat çeken modelleri eklemeye ve sizlere sunmaya. Sizler merak ettiğiniz yada buraya eklemediğimiz tüm kıyafetleri bizlere yorum bölümünden ulaştırabilirsiniz.

Yasak Elma 27.Bölüm 17 Aralık Kıyafetleri
Bir sonraki hafta dizinin yeni bölümü yayınlanana kadar paylaşımlarımız devam etmekte. Sürekli takipte kalmayı ihmal etmeyin. Pazartesi günü saat 20.00’da Fox Tv’de buluşalım.Dizi yayınlandıktan sonra buradayız. Şimdilik hoşça ve şık kalın.


Dilerseniz Yasak Elma 27.bölüm kıyafetleri ve ESKİ-YENİ tüm kıyafet markaları için Tıklayın.

14 Comments on “Yasak Elma 27.Bölüm Kıyafetleri”

  1. Yasak elma dizisinin son bölümünde Zehra’nın giydiği siyah kürk kaban hangi markadan lütfen yazarmışsınız

  2. Yasak el a dizisinin son bölümününde Zehra’nın giydiği siyah kürk kaban hangi marka

  3. Yıldız ın Sapanca ya giderken giydiği boydan fermuarlı kot görünümlü kıyafetinin markasını merak ediyorum

  4. yasak elma 27 bölüm yıldızın giydigi beyaz siyah mont ve giydigi yeşil deri manto nerenin fiyatları nekadar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir