Yasak Elma 3.bölüm kıyafetleri

Geçen hafta Yasak Elma kıyafetleri çok sorulduğu için sizlere 1 ve 2. bölümde kullanılan tüm kıyafetlerin markasını birlikte yayınlamıştım. Bu hafta ise Yasak Elma 3.bölüm kıyafetleri düzenli olarak dizinin her bölüm modellerini ve markalarını eklemeye başlıyoruz. Yasak Elma dizisini henüz izleyememiş olsam da sizler tarafından çok sevildiğini özellikle de kıyafetlerinin beğenildiğini biliyorum. Bu nedenle izlemeye fırsat bulana kadar sadece sorduğunuz kıyafetleri ekleyip markalarını yayınlıyorum. Dizi de beğendiğiniz kıyafetlerin tamamını Yasak Elma dizi kıyafetleri kategorisinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Dizi de beğendiğiniz herhangi bir kıyafet modeli içinse yorum bölümünden ilgili sahne ve renk, model belirterek açık bir şekilde isteklerinizi bizlere ulaştırabilirsiniz. İstediğiniz tüm kıyafetleri elimden geldiğince bulmaya ve araştırmaya çalışıyor ve sizler için yayınlıyorum.

Yasak Elma 3.bölümde Neler Olacak ?

Zeynep (Sevda Erginci) ve Yıldız (Eda Ece) birbirine çok düşkün ama hayalleri birbirinden tamamen farklı olan iki kardeştirler. Yıldız’ın hayatı sosyetenin kraliçesi Ender Argun’la (Şevval Sam) tanışınca değişir. Ender, Yıldız’ı kocası Halit Argun’dan (Talat Bulut) kurtulmak için kullanmaya karar vermiş ve Yıldız’a hayatının teklifini sunmuştur.

Yıldız’ın hayatında bunlar olurken, Zeynep’in çalıştığı firma Alihan Taşdemir (Onur Tuna) tarafından satın alınır. Alihan son derece kibirli, ukala, zengin bir iş adamıdır. Zeynep ve Alihan’ın zıtlıkları kısa zamanda bir etkileşime dönüşür. Zeynep’in bilmediği şey ise Alihan’ın Halit’in ortağı ve ikinci karısının kardeşi olmasıdır. Yıldız’ın vereceği karar sadece kendini değil Zeynep’i de etkileyecektir.

Yasak Elma’ın bu bölümünde ise Ender, Yıldız’ı hafife almanın cezasını ağır öder. Kardeşi Caner’le düşüşünü kimseye göstermemek için çabalar. Yıldız, Halit’le ilgili riskli bir karar verir. Zeynep ve Alihan’ın yaşadığı gerginlikler onları daha da yakınlaştırır.

Yasak Elma 3.bölüm 2 Nisan Kıyafetleri


Diziden hemen sonra Yasak Elma kıyafetleri ile alakalı tüm isteklerinizi almak üzere buralarda olacağım, sevdiğiniz kıyafetleri yorum bölümünden net bir şekilde bana ulaştırmayı sakın unutmayın. İstediğiniz kıyafetler araştırılıp yazıya dahil edilecektir. Bulunamayan tüm kıyafetler ise dizinin diğer yeni bölümüne kadar araştırmaya devam edilip markaları sizlere sunulmaya devam edecektir. Bu nedenle yazımızı sürekli kontrol etmenizde fayda olacak. Dizi yayınlandıktan sonra görüşmek dileğiyle, hoş kalın.


Yasak Elma 3.bölüm Ender’in bluzu Fulya İlkmen koleksiyonundan.


Yasak Elma Ender’in dantel detaylı elbisesi Trendyol‘dan.


Yasak Elma 3.bölüm Ender’in kadife elbisesi Lium Design küpeler Selin Ecer‘den.


Yasak Elma Ender’in dantel detaylı elbisesi Trendyol‘dan.
Dilerseniz Yasak Elma 4.bölüm kıyafetleri ve tüm YENİ ESKİ kıyafet markaları için Tıklayın.

10 Comments on “Yasak Elma 3.bölüm kıyafetleri”

  1. zeynep’in giydiği beyaz ispanyol kol önü düğmeli 3. bölüm de konserde giydiği kıyafetin markası ne? Nereden bulunabilir? 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir