Yasak Elma 32.Bölüm Kıyafetleri

Selam, bugünde en çok merak edilen dizi kıyafetleri ile devam ediyoruz. Yasak Elma 32.bölüm kıyafetleri ile alakalı merak ettiğiniz tüm kıyafetler markaları ve fiyatları ile diziden hemen sonra yazımızın devamında! Dizi de en çok beğenilen karakterlerden biri de Ender yani Şevval Sam. Dizinin ilk gününden bu yana en fazla soru ve kıyafet markası sorulan karakterlerden biri oldu. Zeynep karakterinin kıyafetleri ise geçen sezonda çok daha fazla merak ediliyor ve isteniyordu diyebiliriz. Fakat bu sezona damğasını vuran kuşkusuz ki Yıldız’ın giydiği kombinler ve bu sezon styling sorumlusunun değişmesi oldu. Neredeyse bütün sorulan kıyafetlerin ardında yıldız karakteri yer alıyor diyebilirim.

Yıldız, Ender’le iş birliği yapmanın bedelini ağır ödeyince, ibresini Ender’e çevirir ve Ender’i hiç beklemediği yerden vurur. Alihan’a gelen sürpriz paket, onun tüm hayatını ve aldığı kararları sorgulamasını sağlar. Yasak Elma yeni bölümüyle Pazartesi 20.00’de FOX’ta!

Yasak Elma 32.Bölüm 4 Şubat Pazartesi Kıyafetleri
Bir sonraki hafta dizinin yeni bölümü yayınlanana kadar paylaşımlarımız devam etmekte. Sürekli takipte kalmayı ihmal etmeyin. Pazartesi günü saat 20.00’da Fox Tv’de buluşalım. Dizi yayınlandıktan sonra istekleriniz doğrultusunda buradayız. Şimdilik hoşça ve şık kalın.


Yasak Elma dizisinde Ender’in giydiği elbise Exquise.


Yasak Elma dizisinde Yıldız’ın giydiği elbise Atolyen 06’dan.


Yasak Elma dizisinde Zeynep’in giydiği bluz Trendyol fiyatı 35 TL


Yasak Elma dizisinde Yıldız’ın giydiği bluz Tuvana Büyükçınar Trendyol’da satışta fiyatı 250tl


Yasak Elma dizisinde Yıldız’ın giydiği elbise Nisse takılar Klotdesing.


Yasak Elma dizisinde Lilanın giydiği kürk Koton Kolları payetli Sweatshirt Sedef Gurler.
Dilerseniz Yasak Elma 33.bölüm kıyafetleri ve ESKİ-YENİ tüm kıyafet markaları için Tıklayın.

One Yorum on “Yasak Elma 32.Bölüm Kıyafetleri”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir