Yasak Elma 35.Bölüm Kıyafetleri

Herkese merhaba, Yasak elma 35.bölüm kıyafetleri ile her hafta olduğu gibi bu haftada sizlerle olmaktan büyük bir keyif duyuyorum. Dizinin ilk başladığı günden bu yana yayınlanan tüm kıyafet markalarını sizlere ulaştırmaya devam ediyoruz. Dizinin çok mu çok tatlı Styling sorumlusu olan Aybüke Öz muhteşem seçimleri ile her hafta merak edilen kombinlere imazasını atmaya devam ediyor. Öyle ki Dizi de Ender karakterini canlandıran Şevval Sam’ın her bölümde giydiği kıyafetler bir önceki bölümünden daha çok merak edilip araştırılmaya ve sorulmaya devam eden isimlerden biri oluyor. En fazla kıyafet markası merak edilen isimlerden biri olan Şevval Sam başarılı oyunculuğu ile de göz doldurmaya devam ediyor.

Yasak elma dahil olmak üzere burada yayınladığımız yayınlamadığımız tüm dizilerin kıyafet markalarını instagram adresimiz olan  dizikiyafeti sayfamızdan ilk olarak sizler ulaşabilir ve ürünler tükenmeden beğendiğiniz markalara kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Şimdi gelelim dizinin bu akşam ki bölümde dikkat çeken modelleri eklemeye ve sizlere sunmaya. Sizler merak ettiğiniz yada buraya eklemediğimiz tüm kıyafetleri bizlere yorum bölümünden ulaştırabilirsiniz.

Lila’nın Yıldız ve Kemal’i bir arada görmesi, Yıldız ve Kemal ilişkisini sorgulamasına yol açar. Yıldız kendini aklamanın peşine düşerken, Ender ve Kemal işbirliğinden şüphelenir. Kemal’in hareketlerinin kontrolden çıkması Yıldız’ı zor durumda bırakacaktır. Alihan Zeynep’in verdiği ani evlilik kararıyla sarsılır. Zeynep ve Yıldız kendi sorunlarıyla ilgilenirken Bursa’da ikisinin de hayatını tümden değiştirecek bir gelişme olur.

Yasak Elma 35.Bölüm 4 Mart Pazartesi Kıyafetleri
Bir sonraki hafta dizinin yeni bölümü yayınlanana kadar paylaşımlarımız devam etmekte. Sürekli takipte kalmayı ihmal etmeyin. Pazartesi günü saat 20.00’da Fox Tv’de buluşalım.Dizi yayınlandıktan sonra buradayız. Şimdilik hoşça ve şık kalın.


Yasak elma dizisinde Yıldız’ın giydiği etek Adil Işık.


Yasak elma dizisinde Ender’in giydiği palto Trendyol elbise Lemelanj.


Yasak elma dizisinde Zehra’nın giydiği takımlar Kameya.


Yasak elma dizisinde Ender’in giydiği palto perspective elbise Exquise.


Yasak elma dizisinde Zeynep elbise Portrait of a Lady Yıldız elbise Atolyeno6.


Yasak elma dizisinde Yıldız’ın giydiği bluz ve etek Mehtap Ela İdi.


Yasak elma dizisinde Yıldız’ın giydiği  trençkot Atolyeno6 fiyatı ise 1700tl


Yasak elma dizisinde Yıldız’ın giydiği kazak Trendyol 40tl.
Dilerseniz Yasak Elma 36.bölüm kıyafetleri ve ESKİ-YENİ tüm kıyafet markaları için Tıklayın.

3 Comments on “Yasak Elma 35.Bölüm Kıyafetleri”

  1. Merhaba yildiz in son bolum son sahnelere dogru giydigi siyah triko elbidenin markasini ogrenebilirmiyiz

  2. 35 .bölüm yıldızın giydigi siyah dar elbise etek kısminda va kollarında dügme detayı olan elbise hangi marka nın acaba

  3. Yasak elma 29 bölümden başlayan 4 Mart’a kadar oynayan bölümlerde Ender’in taktığı iri büyük taşlı yüzükten nereden alabilirim?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir