Yasak Elma 37.Bölüm Kıyafetleri

Herkese Merhaba Yasak elma 37.bölüm kıyafetleri ile dizinin merak edilen kıyafetlerini her hafta olduğu gibi bu haftada araştırmaya devam ediyoruz. Sezonun kıyafet olarak en beğenilen dizilerinden biri olan Yasak elmanın tüm bölüm kıyafet markalarına sitemizin ilgili kategorisinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Dizinin çok mu çok tatlı Styling sorumlusu olan Aybüke Öz muhteşem seçimleri ile her hafta merak edilen kombinlere imazasını atmaya devam ediyor. Öyle ki Dizi de Ender karakterini canlandıran Şevval Sam’ın her bölümde giydiği kıyafetler bir önceki bölümünden daha çok merak edilip araştırılmaya ve sorulmaya devam eden isimlerden biri oluyor.

Bir komploya kurban giden Kemal, kendini Zehra ve Halit’e anlatmaya çalışırken Yıldız kurduğu kusursuz planın keyfini sürer. Zeynep ve Dündar’ın düğünleri yaklaşırken, Zeynep’in kafasında soru işaretleri oluşmaya başlamıştır. Holdinge yeni gelen Ceo Kaya Ekinci, Ender’in en büyük sınavı olacaktır.

Yasak Elma 37.Bölüm 18 Mart Kıyafetleri
Bir sonraki hafta dizinin yeni bölümü yayınlanana kadar paylaşımlarımız devam etmekte. Sürekli takipte kalmayı ihmal etmeyin. Pazartesi günü saat 20.00’da Fox Tv’de buluşalım.Dizi yayınlandıktan sonra buradayız. Şimdilik hoşça ve şık kalın.
Dilerseniz Yasak Elma 38.bölüm kıyafetleri ve ESKİ-YENİ tüm kıyafet markaları için Tıklayın.

One Yorum on “Yasak Elma 37.Bölüm Kıyafetleri”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir