Yasak Elma 4.bölüm kıyafetleri

Yasak Elma dizisi severleri için diziyi izleyemediğimiz halde dizi kıyafet markalarını ilk bölümünden bu yana paylaşmaya devam ediyoruz. Yasak elma 4.bölüm kıyafetleri ile kaldığımız yerden devam ediyoruz. Ender karakterini canlandıran Şevval Sam’ın bu dizide giydiği kıyafetler bir çok kişi tarafından merak edilip sorulmaya devam ediyor. Tabi dizinin diğer karakterlerinin giydiği kıyafetlerde bir o kadar dikkat çekici ve güzel. Diğer oyuncularla alakalı olan tüm kıyafetleri de özellikle yorum bölümünden bizlere ulaştırdığınız modellere öncelik tanıyıp yazımıza dahil ediyoruz. Bulabildiğimiz tüm modelleri dizinin yeni bölümüne kadar ekleyip araştırmaya ve eklemeye devam ediyoruz.

Sorduğunuz bazı kıyafetleri ise dizinin alakalı bölümünde eklememiş olsak dahi diğer yeni bölümünde not alıp sizlere bulduğum zaman hemen ulaştırmaya çalışıyorum. Bu nedenle istediğiniz ve beğendiğiniz kıyafetleri bizlere yorum bölümünden açık ve net bir şekilde ulaştırmanız çok önemli. Yazdığınız tüm yorumları okuyor ve not alıyorum, cevap yazamıyor olsam dahi mutlaka araştırıp bulur bulmaz yazıya dahil ediyorum. Bu nedenle sevdiğiniz modelleri bizlere yorum bölümünden ulaştırmayı sakın unutmayın.

Yasak Elma 4.bölümde Neler Olacak?

Caner, Ender’e tekrar sosyete mervidenlerini tırmanmasında yardımcı olacak! Ender sahip olduğu her şeyi kaybetmesinin ardından iyice hırçınlaşmıştır. Kendi düştüğü durumu eski dostlarından gizlemeye çalışırken tüm kapılar bir bir yüzüne kapanır. Yıldız eski iş yerine geri döner ama orası artık onun için güvenli değildir. Zeynep ise Alihan’dan kaçmaya çalıştıkça onu daha çok düşündüğünü ve onu içinde büyüttüğünü anlar. Yasak Elma yeni bölümüyle Pazartesi 20.00’de FOX’ta!

Zeynep (Sevda Erginci) ve Yıldız (Eda Ece) birbirine çok düşkün ama hayalleri birbirinden tamamen farklı olan iki kardeştirler. Yıldız’ın hayatı sosyetenin kraliçesi Ender Argun’la (Şevval Sam) tanışınca değişir. Ender, Yıldız’ı kocası Halit Argun’dan (Talat Bulut) kurtulmak için kullanmaya karar vermiş ve Yıldız’a hayatının teklifini sunmuştur.

Yıldız’ın hayatında bunlar olurken, Zeynep’in çalıştığı firma Alihan Taşdemir (Onur Tuna) tarafından satın alınır. Alihan son derece kibirli, ukala, zengin bir iş adamıdır. Zeynep ve Alihan’ın zıtlıkları kısa zamanda bir etkileşime dönüşür. Zeynep’in bilmediği şey ise Alihan’ın Halit’in ortağı ve ikinci karısının kardeşi olmasıdır. Yıldız’ın vereceği karar sadece kendini değil Zeynep’i de etkileyecektir.

Yasak Elma 4.bölüm 9 Nisan Kıyafetleri


Unutmadan hatırlatmamda fayda var, sitemizi yakından takip edenler çok iyi bileceklerdir.
Yasak Elma kıyafetleri diğer yeni bölüme kadar güncellemeye devam ediyor ve her an istediğiniz kıyafet modelini bulup araştırıp yazıya dahil ediyorum. Bu nedenle istediğiniz kıyafet modellerini sizler yorumlarda açık ve net bir şekilde belirtiyorsunuz, bende sizler için tüm kıyafet model ve markalarını bulup kısa sürede yazıya dahil ediyorum.  Diğer yeni bölüme kadar kıyafetleri yazıya dahil ettiğim için yazımızı yeni bölüme kadar ara sıra kontrol etmeyi unutmayın. İstediğiniz tüm kıyafet modelleri araştırılıp markası belirlendikçe yazıya dahil edilecektir. İstediğiniz kıyafetlerin modellerini yorum bölümünden sormayı unutmayın. Dizi yayınlandıktan hemen sonra bu bölümde giyilen kıyafetlerle burada olacağım, o zamana kadar şık ve çekici kalın =)


Yasak Elma 4.bölüm Enderin elbisesi DOUZE STUDIO, çantası ise Hermes‘den.


Yasak Elma 4.bölüm Lal deri elbise Kevser Tabak tasarımına ait.


Yasak Elma 4.bölüm Enderin elbisesi Alya Nihan Koyunpinar tasarımı.


Yasak Elma 4.bölüm siyah takım Eklenecek


Yasak Elma Zehra örme bluz Perihan Demirdelen tasarımdır.
Dilerseniz Yasak Elma 4.bölüm kıyafetleri ve tüm YENİ ESKİ kıyafet markaları için Tıklayın.

3 Comments on “Yasak Elma 4.bölüm kıyafetleri”

  1. Slm zehranın 4 bölümde sarhoş olup düştüğü zaman üstünde olan gümüş rengı bluzu nerden acaba

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir