Yasak Elma 49.bölüm Kıyafetleri

Herkese merhabalar, Yasak Elma 49. bölümde bir hafta aradan sonra dizilerimizin son bölüm kıyafetleri ve markalarını eklemeye devam ediyoruz. Dizinin kıyafetleri ile alakalı tüm detayları yazımızın devamında bulabilirsiniz. Dizinin tüm geçmiş bölümleriyle alakalı merak ettiklerinizi ise ilgili kategoriden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bu akşam ki yasak elmanın yeni bölümünde giyilen elbiselerin tamamı dizi yayınlandıktan hemen sonra yazımıza eklenmeye başlayacak ve yeni bölüme kadar konumuz güncellenmeye devam edecektir. Dizinin çok mu çok tatlı Styling sorumlusu olan Aybüke Öz muhteşem seçimleri ile her hafta merak edilen kombinlere im.zasını atmaya devam ediyor. Peki bu akşam yeni bölümde neler yaşanacak dersiniz?

Yıldız’ın hamile olarak yalıya dönmesi, Şahika’nın kurduğu planı alt üst eder.Şahika, Yıldız ve bebeğinden kurtulmak için her yola baş vuracaktır. Yıldız bebeğinin geleceği için evde gördüğü kötülüklere katlanmak zorundadır.
Kaya yeni hayatında yol almaya devam ederken Leyla ile tanışır. Leyla, Kaya’nın hayatına beklemediği sürprizlerle girecektir.Dizinin devamı bu akşam yayında olacak. Herkese iyi seyirler…

Bir hafta sonra dizinin yeni bölümü yayınlanana kadar paylaşımlarımız devam etmekte olacak. Sürekli takipte kalmayı ihmal etmeyin. Eklenmemiş yada markası açıklanmamış tüm kıyafetler hafta içersin de güncellenecektir.  Dizide  merak ettiğiniz kıyafetleri yorum bölümünden sorabilirsiniz. Sürekli takipte kalmayı ihmal etmeyin.  Şimdilik hoşça ve şık kalın.


Yasak Elma dizisinde Yıldız ‘ın giydiği elbise tiffanytomato.


Yasak Elma dizisinde Yıldız ‘ın giydiği : Koton.


Yasak Elma dizisinde Şahika ‘nın giydiği Tulum; Biancoeneroofficial .


Yasak Elma dizisinde Leyla’nın giydiği elbise Koton.


Yasak Elma dizisinde Şahika ‘nın giydiği elbise aysebrav.


Yasak Elma dizisinde Şahika ‘nın giydiği elbise aysebrav.


Yasak Elma dizisinde Lila’nın giydiği ceket takım Blsfashion.


Yasak Elma dizisinde Zehra ‘nın giydiği kıyafet Beylissofficial.


Yasak Elma dizisinde Leyla’nın giydiği elbise Koton.


Yasak Elma dizisinde Leyla’nın giydiği gömlek oxxojean.


Yasak Elma dizisinde Lila’nın giydiği kıyafet dilvin.

4 Comments on “Yasak Elma 49.bölüm Kıyafetleri”

  1. Yasak Elmanın 52. Bölümünde Yıldızın annesi Asuman’ın giydiği bordo cepleri taşlı gömlek nerenin öğrenebilirmiyim biliyorsanız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir