Yasak Elma 5.bölüm kıyafetleri

Şevval Sam’ın başrollerinde oynadığı Yasak Elma 5.bölüm kıyafetleri ve detayları sunmak üzere sizlerleyiz. Başladığı ilk günden bu yana kıyafetleri hakkında en çok soru aldığım ve mesaj aldığım dizilerden birisi Yasak elma dizisi. Özellikle Şevval Sam Ender kıyafetleri dizi de çok büyük ilgi görüyor ve beğeniliyor. Her bölümde farklı bir tasarımcının kıyafet modellerini giyen Şavval Sam’ın dizinin ilerleyen bölümlerinde giydiği kıyafetlerin bu şekilde devam etmesi sonucunda sosyal medya fenomeni olacağının sinyalleri yanıyor. Daha ilk bölümlerden tüm ilgiyi üzerinde toplamayı başaran güzel oyuncunun gün geçtikçe kıyafetlerine olan ilgi ve alaka hızla artmaya devam ediyor.

Hal böyleyken bizlerde sizlere Yasak elma dizisinde giyilen kıyafetlerin markalarını araştırarak yayınlamaya çalışyoruz. Tabi ki yorum bölümünden yada mesaj yoluya istediğiniz kıyafetlerin araştırmalarını öne alarak detayları öncelemeye devam ediyoruz. Yasak Elmanın bu bölümünde yine birbirinden güzel tasarım elbiseler kendini gösterecek. Dizinin bu akşam yayınlanacak yeni bölümünde Yıldız kıyafetleri ve Zeynep kıyafetleri de dikkatleri üstünde toplayacak.

Henüz diziyi izleme fırsatım olmadığı için sizlerden gelen yoğun istek üzerine sadece kıyafet modellerini not alıp marka araştırmalarını yapıyorum. Yasak elma kıyafetleri ile alakalı bu bölümünde giyilen kıyafetlerin tamamına ve eski bölüm kıyafetlerine her hafta düzenli olarak eklenen sitemizin ilgili kategorisinden ulaşabilirsiniz. İstediğiniz ve beğendiğiniz modeller içinse dizi yayınlandıktan hemen sonra yazımızı kontrol edebilir, istediğiniz kıyafetin detaylarına ulaşabilirsiniz.

Yasak Elma 5.bölümde Neler Olacak?

Halit’in Yıldız’ı kafede Ender’in elinden kurtarması Ender’in tüm intikam oklarını Yıldız’a çevirmesine neden olur. Yıldız Ender’in yaptıklarını kendi lehine çevirmeye çalışırken, karşısına çıkan yeni bir rakiple baş etmek zorunda kalacaktır.
Zeynep ve Alihan birbirlerine olan hislerini daha fazla gizleyemezler. Zeynep bir karar vermek zorundadır. Ya hislerini yaşayacak ya da korktuğu bu aşka hiç adım atmayacaktır… Yasak Elma yeni bölümüyle Pazartesi 20.00’de FOX’ta!

Yasak Elma 5.bölüm 16 Nisan Kıyafetleri
Biliyorsunuz ki Yasak Elma kıyafetleri ile alakalı bir bölüm eklediğim zaman, diğer yeni bölüme kadar yorum bölümünden istekte bulunduğunuz tüm kıyafet modellerini ve markalarını araştırıyor, buluyor ve sizlere sunuyorum. Bu nedenle diğer yeni bölüme kadar yazımızı ara sıra kontrol etmeniz istediğiniz kıyafete ulaşmanız konusunda sizlere yardımcı olacaktır. Her hafta olduğu gibi bu haftada istediğiniz kıyafetleri yorum bölümünden bana ulaştırmayı ve sormayı unutmuyorsunuz, istediğiniz ve talep ettiğiniz tüm kıyafetler diğer yeni bölüme kadar araştırılıp yazıya mutlaka eklenecektir. Dizi yayınlandıktan sonra tüm kıyafetlerin markalarını açıklamak üzere burada olacağım, o zamana kadar kendinize iyi bakın.


Yasak Elma 5.bölüm Enderin elbisesi Ebru Karabayır tasarımıdır. Aynı elbiseyi Çağla Şikel‘de tercih etmiş.


Yasak Elma 5.bölüm Enderin Bluzu Tara Çoşkuntuncel‘den.


Yasak Elma 5.bölüm Enderin elbisesi Doğay Can tasarımıdır. Küpesi Birgül Göralcan çantası ise Hermes markasından.


Yasak Elma 5.bölüm Enderin elbisesi Closhboutique‘den. Aynı elbiseyi Nebahat çehre üzerinde görüyorsunuz.

Yasak Elma 5.bölüm Enderin elbisesi Fidan Şimşek tasarımıdır. Aynı elbiseyi sitesinde bulamadığım ve özel dikilmiş olabileceğini düşündüğüm için harika elbise tasarımlarından Bensu Soral’ın tercih ettiği bir modeli paylaşıyorum. Gözlük detaylarına Turkuaz Optik’den ulaşabilirsiniz.


Yasak Elma 5.bölüm Enderin elbisesi Mudo fiyatı 150 TL
Dilerseniz Yasak Elma 6.bölüm kıyafetleri ve tüm YENİ ESKİ kıyafet markaları için Tıklayın.

One Yorum on “Yasak Elma 5.bölüm kıyafetleri”

  1. Merhabalar… yasak elma dizisinde 9. Bölümde yıldızın düğünden sonra giydiği ve taç taktıgı gecelik markasını ögrenebilirmiyim. İlginize teşekkür ederim…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir