Yasak Elma 6.bölüm kıyafetleri

Yasak Elma 6.bölüm kıyafetleri ile tüm hızıyla kaldığımız yerden devam ediyoruz. Yasak elma dizisinde ilgiyi üstüne toplamayı başaran Ender (Şevval Sam) kıyafetleri ile alakalı tüm detayları dizinin önceki ve düzenli olarak her hafta eklenen yeni bölüm kıyafetlerinde bulabilirsiniz. Yasak Elma’nın bu bölümünde kıyafetler yine diğer dizilerin önüne geçmeyi başaracak gibi. Başladığı ilk günden bu yana en fazla mesaj aldığım dizilerden biri olan Yasak Elma emin adımlarla yoluna devam ediyor.

Özellikle dizi de kıyafetlere önem verilmesi ve hatrı sayılır rakamlar ödenmesi ile dikkat çekmeyi başaran dizinin gün geçtikçe izleyici ve hayran kitlesinin artması da dikkatleri çekiyor. Ne dersiniz bir kaç bölüm sonra kıyafetleri en çok merak edilen dizi Yasak Elma olabilir mi? Bence oldukça muhtemel olan bir durum lakin şu sıralar en fazla izlenen dizilerle alakalı çok soru almazken bile Yasak Elma ile alakalı bir çok mesaj ve mail almaya devam ediyorum. Umarım bu başarılı yolda emin adımlarla ilerlemeye devam ederler.

Yasak Elma 6.bölümde Neler Olacak ?

Ender Yıldız’ın Halit’in yanına geri döndüğünü görünce, bir kumpasa kurban gittiğini anlar ve Yıldız’ın gerçek yüzünü Halit’e göstermek için ant içer. Yıldız masumiyetini kullanarak Halit’i kazanmaya uğraşırken, Halit’in peşinde sadece Ender’in olmadığını anlayacaktır. Alihan ise kendi hazırladığı oyunda yenilmenin acısını Zeynep’e sürpriz yaparak çıkarır. Alihan’ın beklenmedik hareketi Zeynep’in duygularını kontrol etmesini çok zorlaştıracaktır…

Yasak Elma yeni bölümüyle Pazartesi 20.00’de FOX’ta!


Bu bölümde merak edilen kıyafetler şimdiden sorulmaya başlandı, fakat biliyorsunuz ki yeni bölüm kıyafetleri ile alakalı tüm açıklamaları dizi yayınlanmadan açıklamıyoruz. Bu akşam ki Yasak Elmaz disinin yeni bölümü yayınlanır yayınlanmaz buralarda isteklerinizi almak üzere olacağım. Beğendiğiniz yada merak ettiğiniz modelleri bizlere sormayı ve yorum bölümünden net bir şekilde ulaştırmayı unutmayın. İstediğiniz tüm kıyafetler tek tek okunup araştırma yapılırken öne alınacak ve dizinin yeni bölümüne kadar güncellenmeye devam edecektir.

Yasak Elma kıyafetleri ile yeni bölümünden sonra görüşmek üzere, dizi yayınlandıktan sonra tüm kıyafetlerin markalarını açıklamak üzere burada olacağım, o zamana kadar kendinize iyi bakın, şık ve çekici kalın.


Yasak Elma 6.bölüm Ender’in giydiği beyaz tulum Jaguette By Elvan Fiyatı 1505 TL


Yasak Elma 6.bölüm Zeynep’in giydiği bluz BSL Fashion fiyatı 60 TL


Yasak Elma 6.bölüm Lila’nın ceketi Boutique 868‘den.


Yasak Elma 6.bölüm Zeynep’in kullandığı fular No1boutique‘den.


Yasak Elma 6.bölüm Ender’in giydiği spor kıyafetler Adidas‘dan.


Yasak Elma 6.bölüm Ender’in giydiği bluz ve etek İpek Arnas‘dan.


Yasak Elma 5.bölüm Enderin elbisesi  Tuğba Atasoy tasarımdıır, daha önce Ufak tefek cinayetlerin Burcusu da aynı kıyafeti tercih etmiş.


Zeynep’inYasak Elma dizisinin son bölümünde taktığı gözlük italiaindependent  Kod: I0309TK 


Yasak Elma 5.bölüm Enderin sweatshirt Tara Coşkuntuncel‘den.
Dilerseniz Yasak Elma 7.bölüm kıyafetleri ve tüm YENİ ESKİ kıyafet markaları için Tıklayın.

9 Comments on “Yasak Elma 6.bölüm kıyafetleri”

  1. Gerçekten dizi süper ve kıyafetler de şahane ben özellikle 6 bölümde Alihan beyin giymiş olduğu deri çekete bayıldım bulsam hemen alırım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir