Yasak Elma 7.bölüm kıyafetleri

Henüz izleme fırsatı bulduğum aslına bakılırsa sadece kıyafetler için izlemeye başladığım Yasak elma 7.bölüm kıyafetleri içinde merak edilen tüm kıyafetleri araştırmak üzere yine sizlerleyim. Aslına bakılırsa bu diziyi sadece kıyafetleri size sunabilmek adına ara görüntüler fragmanlar yada foto galeriler ile takip etmek zorunda kalıyordum. Fakat bir kaç ekran görüntüsü almak adına izlediğim bölümler hoşuma gitmeye başlayınca bu diziyide izlediğim dizilerin arasına kattım diyebilirim. Henüz ilk 5 bölümüne kadar izleyebildiğim dizinin kıyafetleri kadar konusuda oldukça sıradışı ve güzel. İzledikten sonra bu dizinin kıyafetlerinin neden bu kadar sorulduğunu ve beğenildiğini ve de izlendiğini daha iyi kanıksadım. Alışılagelmişin dışında bir hikayesi olan dizi de kullanılan kıyafetler de bir o kadar güzel. Dizi sezonlarında artık dizinin konusu ve oyuncuları kadar kıyafetlere de daha bir önem verilmeye başlandı.

Kıyafetlerine önem verilen dizilerin içersinde bunun hakkını en iyi veren dizilerden biri de Yasak elma dizisi kıyafetleri oluyor. Dizi kıyafetlerine harcanan paradan kaçınan bir çok dizinin aksine dizi de kıyafet tercihleri oldukça güzel ve şık. Tabi bu şıklığın ve gösterişinde belli bir bedeli var. Bu bedeli düşünmeyip izlediğim diziyi bize en güzel görsel kıyafetlerle sunmaya çalışan prodüksiyonlardan biri olan Yasak Elma ekibini tebrik ediyorum. Ekran başında stil notları aldıran nadir dizilerden biri olmayı çoktan başarmış durumda olan dizinin izlenme oranları da gün geçtikçe artmaktadır.

Yasak Elma 7.bölümde Neler Olacak ?

Ender Yıldız ve Zeynep’i bitirmek için her yolu deniyordur. Ender’in oyunlarının Alihan ve Zeynep’e sıçraması, Alihan ve Zeynep ilişkisini bir sınavdan geçirecektir. Halit ise Yıldız’la olamayacağı gerçeğini kabul edip, hayatına devam etme kararı alır. Halit’in bu kararı Yıldız için hayal kırıklığı olur. Ya baş koyduğu yolda ilerleyecek, ya da her şeyden vazgeçecektir… Yasak Elma yeni bölümüyle Pazartesi 20.00’de FOX’ta!

Yasak Elma 7.bölüm 30 Nisan Kıyafetleri 
Yasak Elma dizisi ile alakalı merak ettiğiniz tüm kıyafetleri ve beğendiğiniz modelleri bizlere net bir şekilde yorum bölümünden ulaştırabilirsiniz. İstediğiniz kıyafetler araştırmalarda öne alınarak incelenip markası yazıya diğer yeni bölüme kadar eklenmeye devam edecektir. Sevdiğiniz kıyafetin markasını öğrenmek istiyorsanız yapmanız gereken tek şey dizinin yeni bölümüne kadar yazımızı kontrol etmek olacaktır.Bu şekilde sevdiğiniz kıyafetleri kendinize kolaylıkla satın alabilirsiniz. Dizinin bu akşam yayınlanacak olan yeni bölümünden sonra burada kıyafetler ile görüşmek dileğiyle şık ve çekici kalın.


Yasak Elma 7.bölüm Ender’in giydiği bluz ve etek İpek Arnas‘dan. 
Dilerseniz Yasak Elma 8.bölüm kıyafetleri ve tüm YENİ ESKİ kıyafet markaları için Tıklayın.

One Yorum on “Yasak Elma 7.bölüm kıyafetleri”

  1. Yasak elmada Ender’in 7. Bölümde taktığı aslanbaşı küpeleri lütfen bulmama yardımcı olurmusunuz ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir