Yasak Elma 8.bölüm kıyafetleri

Yayınlandığı ilk günden bu yana izlenme oranı oldukça iyi olan Yasak Elma 8.bölüm kıyafetleri ile bu haftada sizlerleyiz. Dizinin yeni bölümünde yine birbirinden güzel ve şık kıyafetler sizleri bekliyor olacak. Dizinin Ender karakterine can veren Şevval Sam’ın giydiği kıyafetler oldukça ilgi görüyor ve beğeniliyor.  Bu haftada sevilen oyuncunun tüm kıyafet markalarını sitemizde kolaylıkla bulabilir ve kendiniz için satın alabilirsiniz. Yazımıza eklenmemiş olan kıyafetler için ise yapmanız gereken tek şey ise beğendiğiniz kıyafet markasını öğrenmek için sevdiğiniz kıyafeti bizlere yorum bölümünden ulaştırmak.

Kıyafetlerine önem verilen dizilerin içersinde bunun hakkını en iyi veren dizilerden biri de Yasak elma dizisi kıyafetleri oluyor. Dizi kıyafetlerine harcanan paradan kaçınan bir çok dizinin aksine dizi de kıyafet tercihleri oldukça güzel ve şık. Tabi bu şıklığın ve gösterişinde belli bir bedeli var. Bu bedeli düşünmeyip izlediğim diziyi bize en güzel görsel kıyafetlerle sunmaya çalışan prodüksiyonlardan biri olan Yasak Elma ekibini tebrik ediyorum. Ekran başında stil notları aldıran nadir dizilerden biri olmayı çoktan başarmış durumda olan dizinin izlenme oranları da gün geçtikçe artmaktadır.

Yasak Elma 8.bölümde Neler Olacak ?

Halit’in evlenme teklifi karşısında şok olan Yıldız’ın hayalleri gerçek olmak üzeredir. Zeynep ise ablasının aşk evliliği yapmamasına hiç sıcak bakmaz. Yıldız evlilik kararıyla birlikte sadece Ender’le değil Halit’in kızları Lila ve Zehra’yla da uğraşmak zorunda kalacaktır. Yıldız ve Halit’in evlilik kararı alması, Alihan ve Zeynep için yeni bir sınav demektir. Bütün bu karmaşanın içinde nikah için Zeynep ve Yıldız’ın annesi Asuman İstanbul’a gelir.

Yasak Elma yeni bölümüyle Pazartesi 20.00’de FOX’ta!

Yasak Elma 8.bölüm 7 Mayıs Kıyafetleri
Yasak Elma dizisi ile alakalı merak ettiğiniz tüm kıyafetleri ve beğendiğiniz modelleri bizlere net bir şekilde yorum bölümünden ulaştırabilirsiniz. İstediğiniz kıyafetler araştırmalarda öne alınarak incelenip markası yazıya diğer yeni bölüme kadar eklenmeye devam edecektir. Sevdiğiniz kıyafetin markasını öğrenmek istiyorsanız yapmanız gereken tek şey dizinin yeni bölümüne kadar yazımızı kontrol etmek olacaktır.Bu şekilde sevdiğiniz kıyafetleri kendinize kolaylıkla satın alabilirsiniz. Dizinin bu akşam yayınlanacak olan yeni bölümünden sonra burada kıyafetler ile görüşmek dileğiyle şık ve çekici kalın.


Yasak Elma 8.bölüm Zeynep’in giydiği bluz Sateen fiyatı 20 TL
Dilerseniz Yasak Elma 9.bölüm kıyafetleri ve tüm YENİ ESKİ kıyafet markaları için Tıklayın.

4 Comments on “Yasak Elma 8.bölüm kıyafetleri”

  1. yasak elma 8. bölum Sevval SAm(Ender hn.) siyah-beyaz pantalon-ceket cizgili takim sari kemerli nereden ve kac tl, dir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir